Jump to content


Photo

Maske za lase


  • Please log in to reply
559 replies to this topic

#461 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 25 November 2008 - 08:13 PM

jaz dam dva mogoče tri potiske (OH) gor. Zdej sem s šele drugič z dvojčom umila lase pa se mi zdi da so ful bol mehki in sijoči. Samo se mi pa nekoliko hitreje mastijo. Sem razmišljala da bi izmenično uporabljala OH šampon in Balea šampon (Trend it up) pa seveda vsakih OH balzam. Je to vredu al umes učinek že izgine ? (lase si perem na 2-4 dni)
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#462 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 May 2010 - 02:46 PM

Ej,... 2 vprašanji:

smile.gif

- a se tistim, k uporabljajo maske za lase znamke Fructis tud zdi, da se iiiiber dolg spirajo?
- tiste, k si date masko na umazane, suhe lase pred pranjem, a pol k greste pod tuš, najprej sperete masko pa potem šamponirate, al prec ko zmočte lase že našamponirate?

hvala ;d
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#463 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 07 May 2010 - 02:56 PM

najprej sperem masko/balzam dol, potem šamponiram. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#464 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 07 May 2010 - 02:59 PM

Ok. Dans k sm si jo spirala ( juhu, mela sm masko gor po ene 4 letih ahaha) sm ful razmišljala o tem, pa še iber so bedne fructisove maske, to si spiraš k da bi mel puter gor, pismu )
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#465 Christianne

Christianne

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6521 posts
  • Gender:Female

Posted 08 May 2010 - 08:31 AM

Pa pustijo dober učinek potem na lseh?
  • 0

#466 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 May 2010 - 01:41 PM

men je vse eno in isto, ne morem primerjat z nobeno, ker sem mela masko gor po 4 letih, nimam filinga sploh, neki so mehki in vsi taki zlizasti ipd... kr neki
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#467 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 09:44 AM

QUOTE(farha @ 7. 5. 2010 - 15:59) View Post

Ok. Dans k sm si jo spirala ( juhu, mela sm masko gor po ene 4 letih ahaha) sm ful razmišljala o tem, pa še iber so bedne fructisove maske, to si spiraš k da bi mel puter gor, pismu )



QUOTE(Christianne @ 8. 5. 2010 - 9:31) View Post

Pa pustijo dober učinek potem na lseh?



Jz si jo sperem samo z vodo (nč več ne šamponiram), pa jo spiram lih tolk dolg kot šampon. Trenutno jo mam premal dolg, da bi lahko povedala kako se obnese na dolgi rok, ampak drgač sm pa precej zadovoljna. Po njej so lasje za božat dejansko svilnati, ne obteži jih, niti mi ne zmasti lasišča, pa mam drugač hudo mastne lase, na daleč pa tud lasje zgledajo precej bolš. Pred tem sem mela intense repair od nivee, pa mi je tale fructisova precej boljša.
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#468 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 30 July 2010 - 10:25 AM

maske swploh nnebi smela spirati s šamponom.
Od kod to?
  • 0

#469 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 30 July 2010 - 11:49 AM

QUOTE(november.rain @ 30. 7. 2010 - 11:25) View Post

maske swploh nnebi smela spirati s šamponom.
Od kod to?

Ne vem, ena je vprašala na teh zadnjih straneh, če si kdo pol še šamponira. Mislim, da je ena napisala tud, da si.

  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#470 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 02 August 2010 - 03:10 PM

amapak s tem odstraniš tisto oblogo, sloj, ki ga je maska pustila na laseh.
  • 0

#471 Buggy

Buggy

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5057 posts
  • Gender:Female

Posted 28 October 2010 - 06:22 PM

Za foro sem si zadnjič kupla od Švarckofa (smile.gif) Gliss kur masko, ker je 2€ dražja od Fructisove, pa me je zanimal, če je kej boljši učinek. In guess what - na celi črti me je razočarala in se skrije pred Fructisovo. Porabm je ful več naenkrat, ker je ful bolj "trda" in je rabim nanest več naenkrat, lasje se ful težje razčesejo v primerjavi s Fructisovo in tudi posušeni izgledajo precej bolj suhi in slamnati. Tako da grem drug teden nazaj na Fructisovo in mislm, da sploh ne bom več ostalih sprobavala, ker mi je ta do zdej res najbl odgovarjala v vseh pogledih. Aja, pa še dišijo ful bolj po njej, kot po tej gliss kurjevi smile.gif
  • 0
Seduce my mind and you can have my body.
Find my soul and I'm yours forever.

#472 Morska

Morska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 260 posts
  • Location:Obala

Posted 14 November 2010 - 06:00 PM

No, jaz sem pa spet kupila eno svojih naj, Avon Planet Spa Olive, ampak sem ugotovila, da vsebuje 3 silikone - prvega na 12 mestu.

Zdaj pa iščem sestavine za Loccitainovo Olive Tree Healthy Hair Mask in kljub polno reklam za to masko na netu, nikjer ne najdem celotnega lista sestavin. A mi lahko prosim katera pomaga pri tem?? Pls pls pls...

Kje se pa na splošno dobijo sestavine Loccitainovih izdelkov?

Rada bi preverila še za Summer Protection Hair Gel Mask and Conditioner in Aromachologie Repairing Mask.
Na originalnih Loccitainovih straneh ni popolnih seznamov sestavin ali pa jih jaz ne vidim... glare.gif

Hvala!!!
  • 0

#473 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 27 December 2010 - 10:57 PM

Punce ali je katera probala masko iz nove Fructis linije;3 OILS;olive,avocado,karite? Zlata embalaza z zelenim pokrovom. Sem jo danes kupila,ker sem nujno potrebovala masko moje pa niso imeli.


  • 0

#474 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17856 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 07 January 2011 - 10:59 AM

Lahko napišeš sestavine, prosim?
  • 0

#475 LiL`curLy_girL

LiL`curLy_girL

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 274 posts

Posted 30 January 2011 - 11:30 AM

Z manjso zamudo...

SESTAVINE: Water,cetearyl alcohol,paraffinum liquidum,dipalmitoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate,cetyl esters,ci 19140/yelloq 5, ci 15985/yellow 6,niacinamide,ribes nigrum oril/black currant seed oil,saccharum officinatum extract/sugar cane extract,olea europea oil/olive fruit oil,cammelia sinensis extract/camellia sinensis leaf extract,benzyl alcohol,linalool,pyrus malus extract/apple fruit extract,pyridoxine hci,persea gratissima oil/avocado oil,cetrimonium chloride,methylparaben,butyrospermum parkii butter/shea butter,citric acid,butylphenyl methylpropional,citric medica limonum peel extract/lemon peel extract,prunus armeniaca seed powder/apricot seed powder,parfum/fragrance (fil c35014/1)

Evo se slikca
IPB Image

Na mojih laseh (skodrani,ultraaaa suhi,speroksidani) se super obnese.
  • 0

#476 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 25 February 2011 - 04:24 PM

A katera ve kje pri nas je možno dobiti PHYTO izdelke za lase?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#477 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 25 February 2011 - 04:29 PM

lekarnar.com
zate.si

Muller je imel (ne vem, če še), večina lekarn, sicer pa veliko ceneje v tujini (feelunique.com ima menda najnižje cene).
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#478 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 30 August 2011 - 03:31 PM

Včeraj sem si dala čez noč na lase med in olivno olje (na 1/3 las), ovila sem v folijo in zjutraj sprala. ZAKON! Ful mam lepe konice.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#479 *simoncy*

*simoncy*

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1694 posts

Posted 31 August 2011 - 11:08 AM

Meni je tudi olivno olje super, je zelo velik učinek že če ga eno uro pred umivanjem naneseš na lase.. Jaz si to dostikrat naredim, s tem da si tudi jaz dam samo na konice, da mi ne zmasti lasišča, pa še normalno grem lahko iz hiše ker si itak spnem ta del in se ne vidi, da imam olje v laseh smile.gif Lase imam potem občutno bolj voljne, ni tistega občutka slamnatih las..

Sem pa frizerki povedala za to in mi je rekla, da je dovolj če si tovrstne maske daješ na lase 1x mesečno, sicer porušiš ravnovesje in se ti las dobesedno "zapaca".. Tako da na dolgi rok ni dobro, da si vsak teden to vtiramo v lase..

P.s.: ravnokar probavam masko, ki jo je predlagala coco: olivno olje, rumenjak, limona: občutek ko si to vtiraš v lase je ogaben, ful je pocasto vse skupaj.. ampak, če bo rezultat vredu, zakaj pa ne.. smile.gif
  • 0
Veselje do življenja je, ženske, za nas najlepše ličilo!

#480 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 August 2011 - 12:15 PM

QUOTE(*simoncy* @ 31. 8. 2011 - 12:08) View Post



Sem pa frizerki povedala za to in mi je rekla, da je dovolj če si tovrstne maske daješ na lase 1x mesečno, sicer porušiš ravnovesje in se ti las dobesedno "zapaca".. Tako da na dolgi rok ni dobro, da si vsak teden to vtiramo v lase..




Mene zanima, kako je to lahko res? Lahko katera preveri še pri kakšen frizerju? Zdi se mi čudno.

  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users