Jump to content


Photo

Majhni mozoljčki na dekolteju


  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 09 April 2005 - 06:14 PM

Zadnje čase opažam, da so se mi na dekolteju pojavili majhni mozoljčki..sploh be vem, če se temu lahko reče mozoljčki (ne da se jih iztisniti..hvala bogu!)..mogoče katera izmed vas pozna kakšno rešitev? Obstaja kakšna krema, mazilo, milo? Hvala. :help:
  • 0

#2 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 April 2005 - 07:24 PM

Poskusi si dekolte očistit s tonikom za obraz, pri tuširanju pa uporabi gel za čiščenje obraza. Meni zginejo. Po navadi se mi naredijo ti majhni mozoljčki v prehodnih obdobjih, jeseni in spomladi.

LP N
  • 0

#3 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 09 April 2005 - 08:43 PM

Jaz pa uporabljam masazno rokavico,ki deluje kot piling pa tonik in kremo za telo in so mi zelo kmalu izginili-po enem tednu.
Mislim,da je bil piling z maszno rokavico glavni vzrok,da sem se resila tega.Sedaj jo namrec ves cas uporabljam in mi sploh vec ne nastanejo. wink.gif
  • 0

#4 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 09 April 2005 - 09:08 PM

QUOTE(pika)
Jaz pa uporabljam masazno rokavico,ki deluje kot piling pa tonik in kremo za telo in so mi zelo kmalu izginili-po enem tednu.
Mislim,da je bil piling z maszno rokavico glavni vzrok,da sem se resila tega.Sedaj jo namrec ves cas uporabljam in mi sploh vec ne nastanejo. wink.gif

O, čudovito! Kje bi lahko kupila to rokavico? Jo prodajajon v DM-u? Uporabljaš še kakšen poseben piling?
  • 0

#5 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 10 April 2005 - 02:35 PM

Jaz sem jo dobila, ko sem kupila Dove firming komplet. Nisem pa nikjer gledala,kje bi se dobila.Vem,da se ji rece masazna rokavica. laugh.gif
Ne uporabljam pa nobenega pilinga;
na rokavico dam sam mal gela za tusiranje in to je to.
Upam,da bo tud teb pomagalo wink.gif
  • 0

#6 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 April 2005 - 02:36 PM

Koža na dekolteju je precej občutljiva. Tista gobica pa precej groba. Probaj raje s tisto, ki je za obraz. Mikro krpica. Dobi se v DMju, stane pa 800 SIT (je od Balee).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#7 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 10 April 2005 - 05:03 PM

Ampak jaz mam neko tako rokavico,ki ni nic kaj prevec groba...
  • 0

#8 wilma

wilma

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 200 posts

Posted 10 April 2005 - 08:40 PM

Punce, hvala! Super ste! biggrin.gif Kupila si bom rokavičko in upam, d abo pomagalo. Sicer bom videti čudno v tuniki na maturancu, ker ima precej globok izrez. Do maja bi se pa koža morala urediti. smile.gif
  • 0

#9 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 11 April 2005 - 07:09 AM

Probaj naldt kako res nezno,pa na tonik ne pozabi po tosiranju in na koncu seveda krema.
  • 0

#10 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 March 2009 - 02:09 PM

Da malo osvežim temo.

Imam ful čudno kožo na dekolteju. Nimam glih mozoljčkov, ampak take majhne, včasih črne pikice. Še najbolj bi bilo podobno, velikim gdrim poram ali ogrcom. smile.gif Vsake toliko časa pa čisto znorim in si grem te ''ogrce'' postikat, seveda se potem to po možnosti vname, in nastanejo pravi mozoljčki, tako da imam cel flekast dekolte, kot trenutno. ermm.gif

V glavnem zanima me, če ima katera kak nasvet, kako se teh pikic znebit, da bi imela lepo gladko kožo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#11 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27037 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 25 March 2009 - 03:31 PM

^Še ena tukaj. down.gif
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#12 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26276 posts

Posted 25 March 2009 - 03:36 PM

Jaz tudi. Pomagat si skušam s kozmetiko za obraz. Malo omili, preprečit pa ne morem. Se je že začelo.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users