Jump to content


Photo

Diacneal - Avene


  • Please log in to reply
39 replies to this topic

#21 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 July 2005 - 08:18 AM

Lepo. Čestitke. Kakšne kreme pa zdaj uporabljaš?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#22 KimK

KimK

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 05 July 2005 - 07:10 AM

Jaz Diacneal uporabljam že skoraj 4 mesece. Nažalost briljantnih rezaltatov ni videt, je pa koža dosti lepša in bolj zdrava. Mozolji se še vedno redno pojavljajo, je pa res, da prej izginejo in tudi brazgotinic čez dan dva ni več. Bom kar nadaljevala...

Imam pa eno vprašanje; pri uporabi določenih kozm.sredstev ter zdravil ni priporočljivo izpostavljati kože soncu. Je dovolj, da zaščitim obraz, pa se vseeno malo posončim?? Kaj menite?

Kljub dežju vam želim prijeten dan... smile.gif
  • 0

#23 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 05 July 2005 - 08:15 AM

Če uporabljaš DIfferin ali kakšno podobno zdravilo proti mozoljem, potem ne smeš na sonce. Moraš se ga izogibati kljub temu, da imaš zaščitno kremo. Ziher je ziher.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#24 Four-leaved clover

Four-leaved clover

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 06 July 2005 - 06:41 AM

QUOTE(sonchika)
Kakšne kreme pa zdaj uporabljaš?


Sedaj uporabljam Cleanance emulzijo Non gras/Oil free. To je lahka poletna kremica, ki uravnava mastenje kože. Prav tako pa še vedno uporabljam Cleanance gel za umivanje obraza in termalno vodo Avene.
V primeru, da se mi naredi kakšen mozoljček, pa ga hitro namažem z eteričnim oljem čajvca.
  • 0

#25 A-n-a

A-n-a

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 07 July 2005 - 01:40 PM

A mi lahko prosim katera še enkrat pove razliko med Diacneal in Cleanance K? Pa, če bi se kateri dalo prepisati sestavine kremice Cleanance K, bi ji bila zelo hvaležna.

Jaz imam še kar problematično kožo z mozolji, pa bi rada našla neko primerno kremo.
  • 0
Lep pozdrav, Ana.

#26 Four-leaved clover

Four-leaved clover

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 09 July 2005 - 06:24 PM

Razlika med Diacneal in Cleananc K? Čisto po domače ti bom povedala, Diacneal je za zelo problematično kožo. Ko vidiš rečeš "ups"! Če nimaš tako zelo probletaične, ti pripraočam, da najprej začni s Cleanance K.
  • 0

#27 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 09 July 2005 - 06:34 PM

QUOTE(Four-leaved clover)
\"ups\"! .
rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#28 srčica

srčica

    sramežljivec

  • Člani
  • 27 posts

Posted 22 July 2005 - 02:27 PM

QUOTE(Four-leaved clover)
Razlika med Diacneal in Cleananc K? Čisto po domače ti bom povedala, Diacneal je za zelo problematično kožo. Ko vidiš rečeš \"ups\"! Če nimaš tako zelo probletaične, ti pripraočam, da najprej začni s Cleanance K.



To sploh ni res. Kako more biti Diacneal za problematično kožo (v stilu, da bi bila brez mozoljev), če pa vsebuje GLIKOLNO kislino, ta pa je AHA (!) kislina in namenjena obnavljanju kože! rolleyes.gif
Za odpravljanje mozoljev bi morala vsebovati SALICILNO kislino (ki pa jo, mimogrede vsebuje Cleanance K) - salicilna kislina topi maščobe in je BHA kislina.

Malo si preglej sestavine obeh krem, pa boš videla o čem govorim.




A-n-a ti raje uporabi Cleanance K, je zelo pohvaljena krema.
  • 0

#29 Four-leaved clover

Four-leaved clover

    sramežljivec

  • Člani
  • 20 posts

Posted 25 July 2005 - 07:08 AM

Jaz govorim iz lastnih izkušenj. Meni se Cleanance K nikakor ne more primerjati z Diacnealom. Je pa to moje mnenje, nisem strokovnjak, ne vem za kaj se kakšna sestavina uporablja, vem samo kakšen rezultat sem dosegla na svoji koži.
  • 0

#30 A-n-a

A-n-a

    sramežljivec

  • Člani
  • 12 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 04 August 2005 - 08:00 AM

Hvala, punce (čeprav malo pozno)! smile.gif
  • 0
Lep pozdrav, Ana.

#31 klarca1

klarca1

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Interests:kozmetika, glasba

Posted 09 February 2006 - 11:48 PM

Meni so se po Cleanence Kju nardil taki mozolji - koža je čist ponorela. In res je, da je Cleanance K proti mozoljem (oz. naj bi vsaj bil), Diacneal pa za obnavljanje kože. Js bom probala zdaj z Diacnealom, ker baje pri njem ni toliko izbruhov in negativnih izkušenj kot pa pri Cleanence Kju.
LP
  • 0

#32 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 09 February 2006 - 11:57 PM

aja? omg. men tut...fakk ne mi rečt...ker jst sm se komi rešila mazolov k mi jih je natural delu...pol sm mela 2 tedna mir pa sm kupla ta cleaneance K pa scheller ananas in zdej amm spet mazole, in razmislam a je ananas alpa cleanance sam mislm da je slednje ker mam kr od enkrat mazolje po čelu k jih nikol nism mela. a je to sploh možno da ti krema proti mazoljem dela mazolje!?!??
  • 0

#33 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 10 February 2006 - 12:11 AM

Sam tega pa nismo povedale,da obstajata 2 kremi avene-ena proti aknam in ena za obnovitev kože. Če jz zdj prou razumm je ta za obnovitev diacneal,ne cleanance krema?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#34 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 February 2006 - 09:19 AM

Lejck če jst kej vem, ima salicilna kislina spodobnost, da prodre v pore in jih čisti, zato se lahko zgodi, da ti ven udarijo kakšni mozoljčki ... itak bi slej ko prej ven udarili (ker mozolj nastaja nekaj tednov) ampak Cleanance K to pač pospeši, da se jih naenkrat znebiš.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#35 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 27 July 2007 - 09:37 PM

Kakšna je razlika med tole Diacneal kremo pa Cleanance K? Sem gledala sestavine, pa imasta dokaj podobne se mi zdi?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#36 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 28 July 2007 - 12:46 PM

sarah: mam doma eno reklamco od avena pa notr piše de je cleanance k za mastno in problematično kožo (par mozoljev), diacneal se pa uporabla kot dodatek k zdravljenju težjih oblik aken.
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#37 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 July 2007 - 12:58 PM

Ajaa takole. Ok hvala smile.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#38 Kriss

Kriss

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts
  • Location:velenje
  • Interests:košarka, tenis, smučanje, bordanje, planinarjenje...

Posted 25 November 2008 - 07:34 PM

mene pa zanima kolk stanejo te kreme? diacneal, cleanance?

bila sem pri kozmetičarki, ker imam problematično kožo. svetovala mi je diacneal.
slišala pa sem da se ti stanje lahko poslabša...je to res?

imam veliko ogrcov in občasno imam tudi podkožne mozoljčke, kozmetičarka mi ogrce stiska in to boli ermm.gif
hodim na 3 tedne in bila sem že 5x, a stanje je še kar enako....
obraz si umivam večkrat dnevno in uporabljam različne kreme.

kaj mi priporočate?


  • 0
so sanje in je resničnost,
le kaj sva ti in jaz?

#39 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16493 posts
  • Gender:Male

Posted 25 November 2008 - 08:08 PM

Umivanje obraza večkrat dnevno je way preagresivno. Umivaj samo zjutraj in zvečer z nežnim čistilom. Pa probaj se držat ene kakovostne kreme.

Glede na to, da imaš problem z ogrci, bi ti bolj kot Diacneal priporočala Cleanance K. Stane okoli 12€, dobiš ga v lekarni. Stanje se lahko v začetku poslabša (več mozoljev, ker se koža čisti). Uporabljati ga je treba vsaj 2 meseca, če želiš konkretne rezultate. Več o tem tu: KLIK.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#40 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 25 November 2008 - 08:28 PM

Mene je Diacneal ful razočaral, sem ga uporabljala od februarja par mesecev, ko sem mela res najhujše stanje kožo v svojem življenju, celo akne. No, učinka ni bilo NOBENEGA. Res, k da ne bi nič uporabljala.
Cleanance K mi je s tega vidika mnogo boljši, ga redno uporabljam.
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users