Jump to content


Photo

Utrjevalci nohtov


  • Please log in to reply
119 replies to this topic

#21 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 18 August 2006 - 03:28 PM

A si tut tega Micro Cell 2000 - Nail Repair.uporablala?
al kkšnga drgačnga? wink.gif
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#22 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 18 August 2006 - 03:43 PM

jaz sem poskusla vse živo, tudi meni je pomagal edino Micro cell 2000,druga možnost pa je da si na svoje date čez gel (v salonu)jaz to hodim, pa je res super
  • 0

#23 Inči

Inči

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 295 posts
  • Location:Zasavje
  • Interests:vse po malem

Posted 18 August 2006 - 03:56 PM

Jst sm tut čist obupala nad svojimi nohtki....mela sem razno razne utrjevalce...tok gnarja sem zmetala čez okno za prazen nič evil.gif
Sej so postal bol trdi pa tut zrastl so mi...sam kaj k se je pol zmer eden zlomu drug so ostal pa lepi pa dolgi - ni mi preostal drugega kot, da še ostale porežem rolleyes.gif
Tko, da sem se odločla, da grem drug teden po gelirane nohtke - vsaj en način, da bom mela mal lepše nohtke - pa, da se ne bom skos bala, da se mi bodo zlomil biggrin.gif
  • 0
My life is a circle, no beginning and no end!

#24 *Slončica*

*Slončica*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 609 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:hmmm...

Posted 18 August 2006 - 04:58 PM

Sj jst bi si jih tut dala sam mi je predrago. A kera ve a se da kupt sam gel pa da si jih pol doma sam nardiš. A je kkšna poskusla pospeševalec rasti nohtov?
  • 0
*Slončica*
IPB Image

#25 *tinchy_ka*

*tinchy_ka*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 773 posts
  • Location:ljublana

Posted 18 August 2006 - 05:33 PM

ja valda ni tko da kupš sam gel in to je to pa si jih sam nrdiš... rolleyes.gif rabš še ceu kup pripomočkou in usega...
  • 0
YoU GoT To KeEp YoUr HeAd Up, EvEn WhEn RoAd Is HaRd, NeVeR GiVe Up!

#26 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 03 November 2006 - 07:34 PM

Ok, punce, vsaka je svetovala po svoje, samo imamo tudi različne težave z nohti. Me zanima, če ima katera nasvet ekstra za moj tip nohtov. Namreč, problem imam z mehkobo. Se mi ne cepijo in listajo. Samo tako meki so, da se zlahka upognejo čisto okoli, tako da ne morem niti ne upam imet predolgih nohtov, saj imam občutek, da se bodo ob korenini izpulili ven, tk se upogibajo-pa še boli to ful. Torej, kateri je najboljš trdilec nohtov????? Za cepljenje pa to, ne rabim, kremic tudi ne, ker še nobena ni pomagala.
  • 0

#27 rjavolaska

rjavolaska

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 106 posts

Posted 03 November 2006 - 08:46 PM

Essie - Millionails
  • 0

#28 Nany

Nany

    sramežljivec

  • Člani
  • 32 posts

Posted 05 November 2006 - 10:18 PM

*Slončica*!
Gel za nohte se da kupit v nekaterih DM-jih (znamka: FINGERS, cena cca 2.500), sam moraš met ful srečo, da ga dobiš. Sama ga še nisem uporabljala, ga je pa ena prjatlca, pa je hudo zgledal
  • 0

#29 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 07 November 2006 - 08:44 PM

Dikla...utrjevalec za nohte je zakon!!! Moji so bli tud čist mehki, pa po slojih so se lupli....zdej je pa te more konec!!!! thumbup.gif Jao....k z reklame sm slišat!!"!" laugh.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#30 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 16 November 2006 - 11:26 AM

Sončica, po kolikem času so se ti pa nohti popravili po Dikla utrejevalcu? Jaz sedaj uporabljam Microcel 2000 približno 3 mesece, pa ni nič bolje sad.gif Imam pa tudi ta problem, da se mi nohti po slojih luščijo.
  • 0

#31 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 16 November 2006 - 11:33 AM

men dikla ni niti mal pomagala. vse je isto kt prej. mislm da je treba vzrok treba najdt drugje in tm poštimat stvari. recimo pr prehrani, vitaminih itd. to je mogoče sam tko pika na i, da so pač v končni fazi bl trdi al pa lepši al pa kaj js vem. če se pa dejansko ne odstrani pravega vzroka, pa tut beton na nohtih ne bo pomagu.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#32 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 November 2006 - 12:28 PM

Pojdi pregledat kri. Vključno z vsemi vitamini in minerali v krvi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#33 pur

pur

    sramežljivec

  • Člani
  • 41 posts

Posted 16 November 2006 - 01:51 PM

Ali katera ve, kateri vitamini in minerali dobro vplivajo na nohte in kje jih najdem. Mogoče je res vzrok v tem, ker včasih nisem imela toliko problemov z nohti, sem imela lepše.
  • 0

#34 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 November 2006 - 04:34 PM

A kera ve kje bi lahk dobila tole mandljevo olje za nohte, kr baje ful pomaga. Sn iskala v dm-mu pa mullerju pa nič ermm.gif
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#35 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 16 November 2006 - 04:56 PM

QUOTE(pinga @ 16. 11. 2006 - 11:33) View Post

men dikla ni niti mal pomagala. vse je isto kt prej. mislm da je treba vzrok treba najdt drugje in tm poštimat stvari. recimo pr prehrani, vitaminih itd. to je mogoče sam tko pika na i, da so pač v končni fazi bl trdi al pa lepši al pa kaj js vem. če se pa dejansko ne odstrani pravega vzroka, pa tut beton na nohtih ne bo pomagu.


Zlata vredne besede. Saj je čisto normalno, da bi problem radi odpravili čim hitreje (pri vseh stvareh - pač v človeški naravi), ampak konkretno pri nohtih ne bo šlo tako hitro, če si jih hočete RES pozdravit. Alfa in omega pa je tu pravilna in raznovrstna prehrana, vključno s kompleksnimi oh, proteini, zdravimi maščobami, mlečnimi izdelki (kalcij!!!!!), pustim mesom (cink ... pomemben tudi za lase). Saj veste: zdrava prehrana. Pol pa berem razne neumne diete (a la 90 dnevna slap.gif ), pa v jedilnikih, da punce cel dan ne pojejo drugega kot tri kave, dva krofa in jabolko. Pol se pa čudijo, da imajo lomljive in plasteče se nohte, scepljene lase, izpadajoče trepalnice ... to je vse povezano.

Sej nočem tle bit neki ful pametna, rada pa bi delila svojo izkušnjo, da bo še kateri pomagala. Par let nazaj je bila moja prehrana katastrofalna, nohti vsi polomljeni, polt kot vampir, lasje redki in scepljeni ... groza v glavnem. Pol pa sem se poštimala in s športnim načinom življenja privzela tudi pravilno prehranjevanje. Rezultat: ženske me sprašujejo, kam si dajem delat nohte (zdaj so res lepi, trdni in dolgi), lasje se mi svetijo kot v reklami, brez cepljenja so dolgi že čez sredino hrbta, polt imam sicer še vedno svetlo, ampak "sneguljčičasto", ne vampirsko.

Babe, hrano poštimat, pa bo čez par mesecev gotovo bolje. In NIKAR si ne dajat umetnih nohtov, ker si boste svoje dokončno uničile.

  • 0

#36 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 18 November 2006 - 12:46 PM

QUOTE(Nany @ 5. 11. 2006 - 22:18) View Post

*Slončica*!
Gel za nohte se da kupit v nekaterih DM-jih (znamka: FINGERS, cena cca 2.500), sam moraš met ful srečo, da ga dobiš. Sama ga še nisem uporabljala, ga je pa ena prjatlca, pa je hudo zgledal


Nany, men se je poznal rezultat po 14 dne....je pa res, da s mi še kdaj kakšen noht odlušči v plasteh, ampak je pa boljše.... biggrin.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#37 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 18 November 2006 - 01:54 PM

Jaz pa sem uporabljala diklo kremico in utrjevalec L'oreal Manicure strong 5x in imam ful trde nohte.
Odkar uporavljam to kombinacijo imam bolj problem pretrdih nohtov, ker si jih zelo težko strižem...
  • 0
Spusti sonce v srce

#38 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19748 posts

Posted 18 November 2006 - 02:21 PM

jz sm si kupila dikla utrjevalec, pa nimam niti takih problemov z nohti, sam tko, da jih mal utrdim smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#39 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 18 November 2006 - 02:24 PM

kakih 14 dni uporablam dikla utrjevalc pa se mi zdi da je mal bolš. se pa s3njam de je stanje nohtov (cepljenje, lomljenje...) odvisno tud od prehrane
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!

#40 cokolina

cokolina

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 138 posts
  • Location:koper
  • Interests:psihologija, zdravje, knjige, aktualnosti, zanimivosti<br /><br /><br />aerobika, pilates, plavanje

Posted 21 March 2007 - 09:22 AM

Microcelll je edini ki zares izpolni obljube, malo se ga porabi in zares učinkuje. Na njem sem izvedela na nekem forumu polnem zadovoljnih uporabnic in zdej ga imam tudi jaz na testu..

thumbup.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users