Jump to content


Photo

Spet Nohti


  • Please log in to reply
66 replies to this topic

#41 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 19 March 2006 - 10:26 PM

men pa vsi ti laki ne dišijo kej preveč, ker pol verjetno učinkujejo le, ko ga namažeš na nohte?
Jst bi pa kej takga imela, da imaš lepe in trdne nohte tud, ko niso namazani.
Eno kremo od Gewohla so mi že enkrat kolegice ful hvalile, pomoje da si jo kupim, ko dobim kej denarja. biggrin.gif
  • 0

#42 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 19 March 2006 - 10:39 PM

Jst sm kupila kremco Dikla, ki je bla tudi zelo prehvaljena... Dejansko čutiš, da se območje okoli nohta prekrvavi, se tudi hitro vpije, samo moji nohti rabijo še dodatno "pomoč", samo kremica mi nikakor ni dovolj.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#43 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 March 2006 - 02:53 AM

QUOTE(DiLeMa)
Kaj pa ArtDeco?

Tega imam jaz trenutno in je dober.
Ampak sprašujem tam pod 'laki' že nekaj cajta, če je še kaj sličnega pri kvaliteti, pa malo cenejšega, pa me noben ne jebe pet posto (mi tega zmanjkuje..... ampak sem ga kar dolgo mela..... stane pa tam okoli 2k). biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#44 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 12:00 PM

Dečve, kje se pa kupijo laki Alessandro? Jst sm mela enkrat enega in je bil ubitačno dober, tako obstojnega laka še nisem imela. Po navadi mi lak na nohtih (kterkol do zdej) zdrži ene dva dni, ta mi je zdržal pa cel teden ... dobesedno neuničljiv je bil, pa še po enem tednu se je začel res minimalno krušit. Enkrat ga je mat domov prinesla, pomoje že ene 3 leta nazaj in se ne spomni, kje ga je kupila.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#45 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 20 March 2006 - 12:04 PM

QUOTE(DiLeMa)
Dečve, kje se pa kupijo laki Alessandro? Jst sm mela enkrat enega in je bil ubitačno dober, tako obstojnega laka še nisem imela. Po navadi mi lahk na nohtih (kterkol do zdej) zdrži ene dva dni, ta mi je zdržal pa cel teden ... dobesedno neuničljiv je bil, pa še po enem tednu se je začel res minimalno krušit. Enkrat ga je mat domov prinesla, pomoje že ene 3 leta nazaj in se ne spomni, kje ga je kupila.


Mueller, DM.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2006 - 12:10 PM

Verja, hvala! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 07 April 2006 - 01:19 PM

baje obstaja neka tekočina, kot topilo, ki razredči lak za nohte, ki se je zgostil.
a katera to ima, in če ima, bi prosila za ime proizvoda, da vem kako vprašat v trgovini. hvalahvala
  • 0

#48 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 07 April 2006 - 01:30 PM

Če katero zanima, Manhattan je dal na trg kar nekaj izdelkov za nego nohtov. Dobijo se v DMju. Je tudi en butter za nohte. Diši že fajn, smao sestavin pa nisem izbrskala.
In sem vprašala prodajalko, če ima morda sestavo (ker je ni bilo na embalaži), pa pravi: sej vam vse piše na škatlici. Vsebuje kokosovo olje in vitamine A in E. Nanaša se na nohte.
Jao. rolleyes.gif Sploh ji ni bilo jasno, da me zanima sestava.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#49 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 07 April 2006 - 01:49 PM

Cena?
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#50 Irena*

Irena*

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 677 posts

Posted 07 April 2006 - 02:28 PM

QUOTE(Ka)
baje obstaja neka tekočina, kot topilo, ki razredči lak za nohte, ki se je zgostil.
a katera to ima, in če ima, bi prosila za ime proizvoda, da vem kako vprašat v trgovini. hvalahvala


Artdeco ima Thinner (redčilo za lak) -poglej v Mullerju ali Nami. Jaz ga imam, cena je okoli 3000, za 20 ml, porabi se ga le par kapljic na lak.
  • 0

#51 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 08 April 2006 - 12:09 AM

QUOTE(Irena*)

Artdeco ima Thinner (redčilo za lak) -poglej v Mullerju ali Nami. Jaz ga imam, cena je okoli 3000, za 20 ml, porabi se ga le par kapljic na lak.


u, hvala. to moram nabavit. A artdeco na vseh področjih "servisira" kozmetiko laugh.gif laugh.gif eyeshadow base, pa tole razredčilo, mislim, dasem videla neko stvar, ki fiksira šminko (isto AD). kuuuuuul. všeč mi je AD biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

#52 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 08 April 2006 - 06:42 AM

QUOTE(Verja)
Cena?

Jurja.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#53 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2006 - 07:52 AM

Jaz sem se v eni temi hvalila, da se mi že ful dolgo ne cepijo nohti. Ampak glej ga hudiča, spet so se mi začeli, ne vem zakaj. Zdej bom mogla spet začet uprabljat lak od Manicare growth booster.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#54 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30709 posts
  • Location:Primorska

Posted 14 April 2006 - 11:08 AM

Jst si jih zdej par dni kar tako malo mairam z mandljevim oljem od afrodite, ker ga za drugo ne uporabljam več.
Pa se mi zdi, da se malo pozna, da so nekako bolj močni, no, nevem...
  • 0

#55 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 14 April 2006 - 04:01 PM

QUOTE(_M_)
Jst si jih zdej par dni kar tako malo mairam z mandljevim oljem od afrodite, ker ga za drugo ne uporabljam več.
Pa se mi zdi, da se malo pozna, da so nekako bolj močni, no, nevem...


Ja sej zakaj pa ne.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#56 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 17 May 2009 - 06:22 PM

Jaz bom znorela z mojimi nohti. V kakšnem stanju so zadnji mesec ali dva sploh ni res. Cepijo se mi nenormalno, sploh ne morem prit na neko dolžino. Kakor mi malo zrastejo si hočem poščipat vstran kar je zacepljenega, ni hudič se mi spet takoj do srede nohta zacepijo. Mažem z oljem, kremo, kupla Diklo, jem vitamine, ama ništa.

Morem skritizirat utrjevalec Dikla. Ne vem, če so, ko so spremenili embalažo spremenili tudi sestavine, ampak ta Dikla ki je zdaj v trgovinah mi je groza od groze. Se mi zdi da imam po njej še slabše nohte. Namažem dve plasti, grem delat, se mi po 3 urah vse dol lušči. Ko sem mela prejšnjo Diklo, mi je zdržala do 3 dni, ob neprestanem stiku z vodo.
  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#57 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 17 May 2009 - 06:25 PM

Tud mene je Dikla pustila hladnokrvno, mi ni všeč, ker se mi po njej še bolj cepijo nohti. Bom nabavla drug podlak ...


Kako dolgo pa že opravljaš ta ritual, tašika? Mogoče še ni minilo dovolj časa ... tudi stres škodi.

  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#58 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 17 May 2009 - 06:33 PM

Js sm mela isti problem, pomagal mi ni niti Microcell al kaj je že, niti Dikla. Potem sm pa vseeno probala še LCN Nail power, ki ga ful hvaljo na enem drugem forumu in se je stanje ful izboljšalo. (okej, to se zdej sliš kot reklama iz top shopa smile.gif sam men je ta utrjevalc res pomagu)
  • 0

#59 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 May 2009 - 06:34 PM

Jaz bi pa rabila eno olje v sticku za nohte in kožico.
Meni se dogaja to, da mi na desno roki, na kazalcu in sredincu, tik ob kožici ful nekak cvetijo nohti. Zgleda tko, kot ko se ti lak skruši, oz razpoka, samo da se meni to dogaja z zgornjo plastjo nohta.
Sumim da je to zato, ker sem pač desničarka in te dva prsta največ uporabljam (sploh denimo pri pisanju si ful pritiskam na zadnja členka, ker pač čudno držim pisala), pa zato ker mi acetoni ful izsušijo nohte...

A ima katera enak problem? Pa kaj pomaga v tem primeru? Ker ko sin pozimi en mesec in pol nisem lakirala nohtov se je stvar lepo uredila.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#60 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 17 May 2009 - 06:56 PM

Js sm vedno mela take probleme, ko so se luščli vsi nohti po vrsti, letos pa nič. Pa tudi bolj trdi so po novem. biggrin.gif Verjetno bo kriva boljša prehrana. biggrin.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users