Jump to content


Photo

Mleko za telo proti strijam


  • Please log in to reply
93 replies to this topic

#21 Pokica

Pokica

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 140 posts

Posted 20 May 2008 - 01:01 PM

Ancka POmarancka to je pa res..nujno tudi po nosečnosti, da koza ostaja prozna in elasticna.
  • 0

#22 krneki

krneki

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11455 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hot and sunny places

Posted 20 May 2008 - 04:02 PM

Jaz nimam pojma o losjonih,to temo bom izkoristila zato da povem da sem ti fouš, Kami :\

Ampak ti ful privoščim hkrati in želim lepo nosečnost biggrin.gif
  • 0
"If it's meant to be, it will find a way."

#23 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 21 May 2008 - 11:33 AM

hvala punce za nasvet.

Sally ... oops.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#24 PANTOmima

PANTOmima

    sramežljivec

  • Člani
  • 24 posts
  • Location:severna primorska

Posted 31 May 2008 - 08:07 AM

Kami čestitam!

Tudi jaz pričakujem naraščaj, sem v tretjem mesecu in se mi trebušček začenja že kar poznat.
Dva meseca, pa se že mažem z Eucerin oljem proti strijam, ki se hitro vpije in ne pušča madežev na oblekah. Toplo priporočam.

Po vseh predlogih, ki si jih dobila, pa me zanima za katerega si se odločila in tvoje uporabniške izkušnje...

Lepo nosečnost ti želim smile.gif
  • 0
The devil is in the detail!

#25 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 31 May 2008 - 02:09 PM

Babyboom, lol. Congrats tudi tebi!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#26 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 31 May 2008 - 05:01 PM

OOO, kok lepo, same nosečke smile.gif Čestitke, mamo radi otročke smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#27 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 03 June 2008 - 02:27 PM

Pozdravljena PANTOmima.

Čestitke tudi iz moje strani!

Za začetek sem si kupila od AUBREY ORGANICS - Rosa Moskueta® - razkošen losjon.

Uporabljam ga že kakšne 2 meseca (če se le spomnim, se namažem 2x na dan) - porabila pa sem ga komaj 1/3. Jaz imam po naravi zelo suho in tanko kožo in za enkrat odlično služni svojemu namenu. Kasneje pa bom šla na maslo karitee.
Mleko so mi pa punce priporočile na forumu oz. one so predlagale nekega drugega, prodajalka je pa predlagala tega.

Upam, da sem kaj pomagala!

Lepo nosečnost!


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#28 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 03 June 2008 - 02:58 PM

Kami, jaz bi ti še bolj, kot karite maslo priporočala kakšno kvalitetno olje, recimo jojobino ali avokadovo, ker sta, poleg tega da sta hranljiva, tudi pooolna vitaminov, lahko pa tudi kombiniraš - enkrat olje, drugič maslo. Veliko izbiro olj in tudi masel za telo imajo pri Akamuti, gre pa za izredno kvalitetno in popolnoma naravno kozmetiko.

http://www.srcek.si/...pust-g223.shtml

Imajo ogromno izbiro olj, tudi takšna bolj nevsakdanja, kot je korenčkovo, malinino, riževo, pa olje pešk lubenice in olje plodov muškatne vrtnice. Tudi masla imajo taka bolj eksotična, recimo murumuru, pa sladko mandljevo maslo, rdeče palmino maslo, mangovo maslo, itd. Pri vsakem imaš tudi opis, so pa vse zadeve res najvišje kvalitete.

Pa seveda tudi od mene iskrene čestitke, upam da boš imela prijetno nosečnost!
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#29 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 04 June 2008 - 05:12 PM

Ker so ostale teme o strijah že precej stare (neaktualne), bi kar tu vprašala, kaj priporočate za odpravo strij. Saj vem, da popolnoma ne bodo izginile, ampak da bi vsaj malo omilila situacijo ...

S čim imate izkušnje, kaj priporočate?
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#30 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2008 - 05:37 PM

Vem za eno stvar od L'Occitane-a (mislim, da je ena zadeva iz mandlja). Moji kolegici je skoraj "zradiral" strije. Je pa res, je to zadevo uporabljala redno. Sicer pa čisto zbrisat se jih ne da...močno se bodo videle, dokler so sveže. Temu pač nimaš kaj...
  • 0

#31 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 04 June 2008 - 07:03 PM

Aha, a lahk vprašaš kaj točno je uporabljala? Bi načeloma celo investirala nekaj denarja, sam da bi bilo bolje cry.gif

Hvaaaala!
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#32 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 04 June 2008 - 07:11 PM

Mislim, da neki učvrščevalni losjon za telo (ali pa oni za prsi). Bom probala izvedet...sicer pa če ne bom uspela, ti lahko to razložijo tudi v kakšni L'Occitane-ovi trgovini biggrin.gif
  • 0

#33 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 June 2008 - 08:27 AM

Kaj pa ta Burt's Bees bi bil dovolj hranilen???

IPB Image

Rich and Repairing Cocoa Butter & Macadamia Nut Oil Body Butter
Butter up your skin to see its softest side.
How it Works

Our richest body butter provides long-lasting moisture, leaving skin naturally soft, smooth and supple. Emollient cocoa butter and macadamia nut oil nourish the skin, while sunflower, rosehip and borage seed oils combine to repair, restore and promote healthy skin renewal, naturally.
How to Use It

For best results, apply butter daily, focusing on problem dry skin areas.
Cocoa Butter
Featured Ingredient

Cocoa Butter — Triglycerides of fatty acids made from the beans of the cacao tree (Theobroma Cacao).
Read more

Ingredients: water, helianthus annuus (sunflower) seed oil, stearic acid, glycerin, beeswax, sesamum indicum (sesame) seed oil, butyrospermum parkii (shea butter), theobroma cacao (cocoa) seed butter, macadamia ternifolia (macadamia) seed oil, rosa canina (rosehip) seed oil, glucose, fragrance, salix nigra (willow) bark extract, borago officinalis (borage) seed oil, xanthan gum, rosmarinus officinalis (rosemary) leaf oil, tocopherol, alchemilla vulgaris (lady’s mantle) extract, plantago lanceolata (plantain) leaf extract, calendula officinalis flower extract, sucrose stearate, retinyl palmitate, sodium borate, chlorphenesin, phenoxyethanol
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#34 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 13 June 2008 - 08:36 AM

Tale bi ti pomagal preprečevati nastajanje strij. Teh, ki jih imaš pa ne bo zmanjšal.
  • 0

#35 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 13 June 2008 - 08:45 AM

Aha. Škoda.

Ma bom že nekaj našla, še ni bilo plače in še nisem šla v Loccitana. Bom pa ob prvi priliki zavila v trgovinco, pa pregledala zadeve ...

Zajle se mažem z afroditino nočno varianto za strije, bom javila, če bo kaj učinka - ampak se kreme ful porabi, se mi zdi ... ne vem, če bo za več kot teden (1x zjutraj in 1x zvečer).
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#36 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30708 posts
  • Location:Primorska

Posted 17 October 2008 - 03:20 PM

Hmmm, moja prijateljica je noseča in sem se odločila, da ji kupim nekaj za nego telesa/mazanje proti strijam, pa ne vem, ali bi vzela kakšno Akamuti olje (katero?? ermm.gif ), maslo ali kaj drugega?

Drugače pa me zanima, če je naša Kami že rodila bebico oz. kako je kaj z njo smile.gif ?
  • 0

#37 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 18 October 2008 - 08:21 AM

Samo da je mastno. Drugače pa nima veze, katero je. Koža mora biti nahranjena, ne sme se izsušiti in zadostuje katero koli (Akamuti) olje.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#38 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 18 October 2008 - 08:54 AM

Pa ne se nehat mazat po koncu nosečnosti!!!
  • 0

#39 Asha

Asha

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1658 posts

Posted 02 January 2009 - 06:12 PM

Kami, glede na to, da si začela temo me zanima kako se je vse izšlo. Je mazanje kaj pomagalo? Saj vem, en firbec sem oops.gif
  • 0
Contented rest, beloved heart's desire,
you are not found in the sins of hell,
but only in heavenly concord;
you alone fortify the feeble heart.
Contented rest, beloved heart's desire,
therefore none but the gifts of virtue
shall have their abode in my heart.
(Simon Jones)

#40 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27036 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 02 January 2009 - 08:14 PM

Jaaa, Kami, javi se!
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users