Jump to content


Photo

Veet trakovi s hladnim voskom


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

Poll: Veet trakovi s hladnim voskom (20 member(s) have cast votes)

Splošna ocena:

  1. 5 (odlično) (1 votes [5.00%])

    Percentage of vote: 5.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (4 votes [20.00%])

    Percentage of vote: 20.00%

  4. 2 (slabo) (2 votes [10.00%])

    Percentage of vote: 10.00%

  5. 1 (zelo slabo) (13 votes [65.00%])

    Percentage of vote: 65.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45346 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 27 October 2006 - 12:49 PM

Ti depilacijski trakovi so me povsem razočarali. Od depilacijskega produkta bi človek pričakoval, da bo odstranil dlačice. Morda res ne vseh, ampak večino pa bi že moral. Ampak pri meni ni bilo tako.
Uporabila sem različico za normalno kožo in pri uporabi upoštevala vsa dana navodila. Ampak rezultata ni bilo. Po uporabi sem imela skoraj enako dlačic kot pred uporabo. Na predelu pod kolenom, pa se mi celo poznal grd rdeč madež, saj so mi trakovi odnesli kožo, a dlačice so še vedno ostale.
Edino kar mi je bilo všeč pri teh trakovih je bilo to, da se je vosek dal zlahka odstraniti s vlažilnimi robčki, ki so razbolelo kožo tudi vlažili. So pa ti robčki izredno mastni, za moje pojme skoraj preveč.

IPB Image

Ocena: 1
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 October 2006 - 01:29 PM

Obožujem te trakove v modri embalaži, ki nimajo gor voska, ampak nekakšno rjavo sladkorno raztopino. Ful se fino oprimejo podlage, s hitrim potegom odstranijo 100% dlačic, meni kože ne dražijo in niso niti približno tako agresivni, kot tisti z voskom. Uglavnem jaz imam z njimi zelo dobre izkušnje, tudi cena se mi zdi primerna. Je pa res, da je treba imeti za uporabo teh trakov nekaj izkušenj in spretno roko, da potegnete trak zelo hitro in ne stran od kože, ampak vodoravno z njo, vedno v nasprotni smeri rasti dlačic.

5/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 03 December 2006 - 10:47 PM

mislim, da sem si pred časom omislila modro različico teh trakov z voskom in sem našla celo eno pozitivno lastnost: da se vosek dejansko komot odstrani samo s toplo vodo (depilacijskih robčkov sploh ni bilo priloženih) in da takorekoč nič ne boli, ko potegneš dol. ampak tut ničesar ne potegne dol, meni so še skoraj vse kocine ostale na koži, namesto, da bi bile lepo nanizane na vosku. fant se je precej namatral z njimi, jih imam še malo manj kot polovico v omari, ampak jih verjetno ne bom porabila, ker sem se vrnila k preizkušeni metodi odstranjevanja s segretim strep voskom, ki ga ne menjam za noben denar.

ocena: 1

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 04 December 2006 - 09:07 PM

obe vrsti lističev sem probala in se mi niti ta s sladkorjem ni zdel dosti boljši od prvih, razen tega, da se ga laže sprav iz kože . Bolečina ni huda, zaboli te samo koža, ki jo potegneš skupaj z voskom, saj dlake ne grejo dol, mislm mogoče največ 4 na trak. Porabila sem celo škatlico, odstranla pa takorekoč ničesar, poleg tega se mi je vosek pri tistih s sladkorjem prehitro segrel, in postal zelo lepljiv, sem ga mela celo po postelji.
Veliko raje uporabljam depilator, 1
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#5 besweety_inside

besweety_inside

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2139 posts
  • Location:štajerska
  • Interests:snowboard,snowboard,snowboard,bordanje sem rekla?=)

Posted 07 December 2006 - 06:58 PM

katastrofa,enkrat sem jih kupila,uporabila pa prav tako enkrat,in še to je bilo preveč.


ocena ; 1
  • 0

#6 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 29 December 2006 - 10:39 PM


Klump. Meni niso odstranili niti ene same dlake. Res en vlki šit.

1/5
  • 0
Viens, reste ici!

#7 Elektra

Elektra

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 28 January 2007 - 04:07 PM

Katastrofa...

To zadevščino sem kupila samo enkrat in nikoli več. Zapomnila pa si jo bom po neučinkovitosti (dlačic mi ni odstranila, le sem pa tja kaka se je prijela na listič), po neznosni packariji (to nesnago sem komaj spravila s telesa), po bolečini (ki bi jo sicer zlahka pretrpela, če bi bil vsaj kak učinek) ter - kot da vse to še ne bi bilo zadosti - po poškodbah (na določenih občutljivih predelih sem dobila brazgotinice, ki pa so na srečo po kakem tednu izginile).

Naj povzamem: sranje od sranja.

Ocena: 1/5

  • 0

#8 anemari

anemari

    sramežljivec

  • Člani
  • 7 posts

Posted 29 January 2007 - 11:38 AM

probala sem rumene, nikoli več! ocena 1
  • 0

#9 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 03 February 2007 - 09:47 AM

Se pridružujem ostalim ocenam. Trakovi so res eno sranje... Odstranili niso čist nč. Stanejo pa skor 2 jurja ( tm okol 7 evvrov, mislm d) in sigurn niso vredni svojga dnarja. Ne kupim nikol več.

1


  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.

#10 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 04 February 2007 - 11:32 AM

Tudi meni se tile trakovi zdijo, zelo slaba naložba! Uporabila sem jih na bikini liniji, kljub večkratnim ponovitvam, svojega dela niso opravili učinkovito! Pravo nasprotje obljubljenega!

1/5 (zanič)
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#11 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 March 2007 - 11:00 PM

Ne razumem, kako to da Veet zavaja potrošnike s praznimi obljubami! mad.gif

Mislila sem, da jaz delam kaj narobe, ali da moje dlake niso dovolj dolge... zdaj, ko sem prebrala vse te ocene, pa vidim, da je problem v trakovih, ne pri meni. rolleyes.gif

Ne vem več ali sem imela rumene ali modre, vem samo to, da sem sledila vsem navodilom, pa mi trakovi niso odstranili niti ene same dlake!! Porabila sem kar 3, ker sem mislila, da sem prej delala kaj narobe. verymad.gif

Groza... popolnoma stran vržen denar!! down.gif

1/5
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#12 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 12 June 2007 - 05:01 PM

Sama načeloma za noge raje uporabljam strojček, vendar me je firbec matral in sem poiskusila tudi te trakove. Imela sem rumeno različico.
V paketu se dobi kar precej teh trakcev, tako da jih imaš za več kot samo enkrat. (na škatli menda piše dvakrat, nisem pa ziher ker je minilo že nekaj cajta). Jaz sem se ravnala po navodilih, med rokama trakec najpred drgnila in segrela, nato zalepla na nogo in takoj potegnila. Bolečina ni huda, se da potrpet, kar se tiče same učinkovitosti pa ..hmm.. no vseh dlak mi ziher ni pobralo, tudi po večkratnem poskusu, veliko večino pa. Prvi dan je koža malo razdražena z rdečimi pikicami, vendar po par urah tudi to izgine. Če se trakec hitro potegne s kože, ne nastane packarija z odvečnim voskom na koži, ampak je treba res hitro. Za morebitne ostanke pa so vseeno priloženi nekakšni oljni robčki ki pa potem vse temeljito odstranijo. Cena je kar visoka, kolikor se spomnem.
Niso slabi, ampak jaz bom ostala pri strojčku, ki pa ziher vse dlake pobere biggrin.gif .

Ocena: 3
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#13 Anaya

Anaya

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 104 posts
  • Interests:Bloganje, branje, glasba, surfanje... :)

Posted 14 June 2007 - 09:08 PM

Imam bolj obcutljivo kozo in sem sprobala te modre.. Vsakega mi je ratalo prevec segret, da sem namesto traku dobila nek limast sladek šmir..Ki ni pocukal dlak verymad.gif
Uglavnem, tej trakovi so nateg poletja biggrin.gif
1/5
  • 0
Dobimo se na -> Blogu !

#14 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16874 posts
  • Gender:Female

Posted 22 August 2007 - 12:56 PM



Kljub precejšnjim kritikam na račun teh trakov sem se vseeno odločila za nakup modre škatlice, verzije za občutljivo kožo. In moram priznati, da me je presenetilo toliko negativnih ocen, namreč sama nisem imela tako slabih izkušenj.
V škatlici je 20 lističev, premazanih z nekakšno voskasto glazuro, 4 vrečkice pomirjevalnih robčkov ter navodila za uporabo. Voskanja sem se lotila na popolnoma suho kožo, kot tudi velevajo navodila (katera pravijo tudi, da morajo biti dlačice dolge najmanj 2 mm! za pripravo na voskanje). Trak sem nalepila v smeri rasti dlačic, in takoj potegnila v nasprotni smeri rasti, in to čimbolj ob koži (ker drugače nastanejo modrice). Presenetljivo mi je pobralo skoraj 100 % dlačic, ne čisto vse, ampak trakovi so bili tako učinkoviti le ob prvi prilepitvi, kasneje poberejo le tu pa tam kako kocino. Moram se pritožiti, da se trakov kar veliko porabi, tako da škatlica ne zadostuje za več kot dve voskanji (včasih pri enem porabim vse! ohmy.gif ).
Posebej moram pohvaliti pomirjevalne robčke, ki poleg pomirjevanja razdražene in povoskane kože učinkovito odstrani tudi morebitne ostanke voska s kože. Vsebujejo tudi precejšen delež mandljevega olja in vitamina E, imajo strašno prijeten vonj, potegne na kamilico. Kožo izredno navlažijo, in res v trenutku pomirijo, škoda, ker jih ne prodajajo posebej! Robčkom samim bi prisodila najvišjo oceno.
Trakovi pa so glede na učinkovitost le zadovoljivi, ker se jih preveč porabi naekrat in ker je z voskom kar veliko packarije (lepljenje na prste!).
Ena škatlica stane okrog 5 €, kar je drago (rezultat pa tudi traja maximalno 2 tedna) tako da bom še premislila, če jih ponovno kupim.

Ocena: 3
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#15 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 October 2008 - 06:06 PM

Kupila sem Veet trakove za intimne dele, pazduhi in obraz; gre za manjšo rumeno embalažo.


Trakovi so majhni, vosek je moder. Meni je depilacija s temi trakci kar uspela, sicer vosek ne odstrani vseh dlak (naenkrat), sem pa imela že slabše (Balea npr.). Vosek se tu in tam sprime kože, zato zelo prav pridejo robčki za odstranjevanje voska znotraj te embalaže, ki vosek kasneje temeljito odstranijo. Mene predvsem moti majhnost teh trakcev, ker jih je za temeljitejšo depilacijo potrebno porabiti kar nekaj, ne glede na to, da jih je mogoče večkrat uporabit.

Ker niso dragi je verjetnost da jih bom še kdaj kupila, magari za manjše popravke.

Ocena: 3/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.






1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users