Jump to content


Photo

Obarvana krema - BURT'S BEES Tinted Faicial Moisturizer


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (2 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2007 - 11:06 AM

Že kar nekaj časa se navdušujem nad kozmetiko proizvajalca Burt's Bees.

Imam kar nekaj njihovih izdelkov, sicer v manjših (travel) različicah, pa vseeno. Noben me še ni razočaral!
Veliko izdelkov je "100% natural", narejenih iz različnih olj in rastlinskih izvlečkov ter medu.

Zdaj pa sem naletela na izdelek, ki je zame postal nepogrešljiv: Tinted Facial Moisturizer (99% natural).
Dobi se ga v 4 odtenkih, jaz imam najsvetlejšega - "Light".
IPB Image

Our tinted moisturizer provides the sheer, lightweight coverage necessary to create a luminous texture on the skin. Earth pigments and botanical emollients subtly even out facial tones to achieve the healthy perfection of your natural beauty.

WHY IT WORKS: If you’ve read this far, it must mean that you believe in “natural,” right? So, chances are, you aren’t the type to load your face up with heavy foundations. Our tinted moisturizer provides sheer, lightweight coverage and moisturizes skin with sunflower and coconut oils. Rosemary helps promote cell renewal, improve circulation and reduce the appearance of broken capillaries. Earth pigments and botanical emollients subtly even out facial tones and create a luminous effect on the skin.

In vse našteto tudi drži!

Imam zelo svetlo polt in le s težavo dobim (pri nas) primeren tekoči puder. Zadnje čase se mi je koža tako izboljšala, da ne potrebujem več kake posebne prekrivnosti. Poleg tega imam mešan tip kože, ki se včasih sveti, včasih pa je izsušena.

Tale kremica dela čudeže - kožo izdatno navlaži, ji da rahlo sijoč videz (ampak ne tako da se bi svetila kot od maščobe), pri tem pa izenači tone na koži, tako da je obraz videti skorajda kot da bi prišla od kakega profesionalnega vizažista.
Na obrazu pusti izjemno dober občutek!

Vonj je zelo prijeten - tak nežen, malo spominja na med in sadje.

Embalaža pa je bolj preprosta, bela tubica z napisom, značilna za Burt's Bees izdelke.
(Všeč mi je tudi to, da njihovih izdelkov ne krasijo obrazi fotomodelov, ampak čisto povprečne ženske).

Cena je $11.00

5/5 thumbup.gif

*Sestavine: Filtered water, hybrid sunflower oil, vegetable glycerin, coconut oil, stearic acid (vegetable fat), beeswax, orange wax, tocopheryl acetate & tocopherol (Vitamin E), sodium borate (natural borax), xanthan gum (natural thickener), sucrose stearate (sugar emulsifier), glucose, glucose oxidase & lactoperoxidase (sugar & natural enzymes), rosemary extract, fragrance. May contain: iron oxide, mica, titanium dioxide.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#2 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 05 February 2008 - 04:18 PM

Mene je tudi ta kremica navdušila. Tudi jaz imam odtenek Light, ker sem zelo svetla in ravno tako težko dobim puder. Na začetku sicer mi je mastil kožo zato sem ga hotela čez čas prodati, vendar zdaj je super.

Se lepo zlije s kožo in naredi enakomerno polt. Imam dokaj občutljivo kožo zato sem večkrat rdečkasta po ličkih in nosu, ta kremica to odlično prekrije, sicer pa ni preveč prekrivna za katere druge napake. Zaradi tega sicer izgledam dosti bolj bela(po opažanju drugih), vendar me to ne moti.

Vonj je tudi prijeten, tak topel, jaz ne zaznam nič določenega. Embalaža mi je tudi všeč in preprosta je.
Upam da mi ne bo več mastil kože tudi v prihodnje in verjetno si ga bom spet kupila.

5/5
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users