Jump to content


Photo

Kopalke


  • Please log in to reply
2692 replies to this topic

#101 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 21 February 2006 - 11:23 PM

jaz mam ful kopalk že od prej, ampak sem sigurna da bom letos imela vsaj dvojne nove, groza kako smo punce obsedene z nakupovanjem biggrin.gif

Kaksne pa najraje noste? Tangice, boxarce, al navadne hlacke pri kopalkah? Ali enodelne?

Jaz ce sem lepo zagorela mam zlo rada tangice, ali pa neke 3/4 boksarice. Kaksne lepe, pisane barve.

Enodelnih mi pa nikakor ne proda noben.
  • 0

#102 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 21 February 2006 - 11:25 PM

na morju samo tangice, na bazenu bikinke
  • 0

#103 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 21 February 2006 - 11:26 PM

QUOTE(Zasanjana)
Kaksne pa najraje noste? Tangice, boxarce, al navadne hlacke pri kopalkah? Ali enodelne?


za na bazen so najbolj praktične enodelne (mam ene fajne retro z navpičnimi črtami od lani, palmers), za v vodo mam v stilu hotk, črne, simpl, skiny aqua, za sončit takisto črne tangice skiny aqua. mogoče si bom letos za lušt privoščila še kak bolj pisan zgornji del, ki bo pasal na te dvoje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#104 Tanjci

Tanjci

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2899 posts
  • Location:Celje
  • Interests:stvari na tem forumu

Posted 22 February 2006 - 09:25 PM

QUOTE(sonchika)
Če se že sončim, potem obvezno brez zgornjega dela. Še raje pa na nudističnih plažah, ker me strašno jezijo mokre kopalke na telesu.

enako
  • 0
Posted Image

#105 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 22 February 2006 - 10:20 PM

[quote=Tanjci][quote=lala][quote=sonchika]Če se že sončim, potem obvezno brez zgornjega dela. Še raje pa na nudističnih plažah, ker me strašno jezijo mokre kopalke na telesu.[/quote]

In jaz sem mislila da sem edina... biggrin.gif[/quote]
hvala enako... ni ga hujšega kot mokra rit in bele črte... jst imam sam tangice, razen ko se sprehajam okol


No ok sprehajanje..ter kopanje.Ko grem v vodo si dam obvezno zgorji del k me valovi tolcejo ter ni prijetno.
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#106 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 22 February 2006 - 10:57 PM

Moji favoriti:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#107 pearl*bath

pearl*bath

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 221 posts

Posted 23 February 2006 - 12:35 AM

Prve in četrte so 1A!
  • 0

#108 callista

callista

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1498 posts
  • Location:Vrhnika
  • Interests:šport, glasba, zabava

Posted 23 February 2006 - 10:14 AM

Prve so mi fuuul hude!
  • 0
IPB Image

#109 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 23 February 2006 - 10:20 AM

Prve, druge in tretje so mi ful o.k.
  • 0

#110 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 11:58 AM

QUOTE(URŠKA)


IPB Image



Wau ... the best so!! :thumright:
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#111 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 12:59 PM

.
Jaz pa sploh več kopalk ne vidim, samo te popolne postave. blink.gif



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#112 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 23 February 2006 - 01:09 PM

[quote=Jenna].
Jaz pa sploh več kopalk ne vidim, samo te popolne postave. blink.gif



.

ja, sam res!
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#113 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 February 2006 - 04:31 PM

Tote kaj so DiLeMi všeč morejo nosit samo prsate osebe, kr močno stučkajo prsi. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#114 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 23 February 2006 - 04:32 PM

Sej jst sm ful prsata! biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#115 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 23 February 2006 - 04:36 PM

QUOTE(Anaa)
Tote kaj so DiLeMi všeč morejo nosit samo prsate osebe, kr močno stučkajo prsi. biggrin.gif biggrin.gif

V bistvu bi jaz rekla, da je prej obratno. Če stisnejo joške, je boljše, da jih nosijo tiste, ki imajo majhne (tiste, ki imajo večje, itak nimajo placa kaj dosti stiskat biggrin.gif ).
Kaj še niste slišali moder recept Karmen Stavec, kako pričarati lep dekolte? Kupiti si 2 številki premajhen modrček. :clown:
Samo poglejte, kako si Verbotenca tlači joške do neba..... namreč, sicer ima popolnoma povprečne velikosti (in sumim da jih izredno zakon gravitacije daje).
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#116 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 23 February 2006 - 06:15 PM

Ahhhh, tuki gor so sam binkinke k rabš kr neki jošk da lepo zgleda. Jst sm se zaklela da si ne kupm več binkink, ampak sam še kake kopalke s košarco, da bo sj mal zgledal. Sam k so ta lepe kopalke binkinke.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#117 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 23 February 2006 - 06:17 PM

pa si kupi podložene bikinke smile.gif
  • 0

#118 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 23 February 2006 - 06:34 PM

dost lepih kopalk tu gor 8) v bistvu mi prav nobene niso lih grde, ker te dečve zgledajo božansko v njih, samo kaj ko bom pa jaz ko kak buhtl v njih evil.gif
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#119 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 23 February 2006 - 08:27 PM

@DiLeMa, v to ne dvomim spljoh.
@Jenna, ampak potem, če si ženske z malimi prsmi kupijo kopalke, ki stučkajo joške jih sploh več nič nimajo.. No v primeru, da nikjer tista "stislina" nemore ven pogledat .. če pa zgoraj ven pogleda pa je itak kul. (Alya :silent: )
  • 0
Viens, reste ici!

#120 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 February 2006 - 10:17 AM

QUOTE(xsoncekx)
QUOTE(URŠKA)
QUOTE(DiLeMa)
IPB Image

paša za oči ... biggrin.gif


pošteno. ful so mi lepe (postavca mi je tud usec ;))


Ne veš kaj je bol... Ženska al kopalke biggrin.gif
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users