Jump to content


Photo

Vložki


  • Please log in to reply
409 replies to this topic

#41 pika

pika

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 766 posts
  • Location:Novo mesto
  • Interests:glasba

Posted 20 March 2005 - 06:58 PM

Jaz uporabljam oboje. Ponoci imam raje vlozke,cez dan pa tampone. Res pa je , da bi se ful bedno pocutila,ce bi bla kje v javnosti pa z vlozkom rolleyes.gif Ves cas se m zdi,da me vsi gledajo tja dol in sem skrajno nesproscena.
  • 0

#42 jmrj

jmrj

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:novo mesto
  • Interests:glasba, film

Posted 23 July 2005 - 01:21 AM

Uporabo vložkov in tamponov znamke Always močno odsvetujem, pa ne zaradi zdravstvenih razlogov, temveč etičnih. Proizvaja jih namreč podjetje Protect&Gamble, ki je znano po tem, da množično testira svoje proizvode na živalih. Težko je razumeti, zakaj pravzaprav testirajo vložke na živalih ( mačke, psi, zajci... ).Verjetno zaradi tiste željatinaste snovi v sredini vložka, ki vpija kri. Raje ne vem, kaj vse počno z ubogo živaljo. Meni osebno se zdi to početje popolnoma nesprejemljivo in nepotrebno.
Nekaj povsem drugega so zdravila, pa še za to se najdejo druge alternativne metode, brez nepotrebnega mučenja živali.
Torej, če imate kaj sočutja do živali, bojkotirajte nakup artiklov znamke Always, je še cel kup drugih vložkov. Mimogrede tudi šampon Head&Shoulders ( isto podjetje ) je testiran na živalih. Zaradi tega jim razžre kožo skoraj do kosti, isto se zgodi z njihovimi očmi, ko jim na silo vlivajo preparat v očesno zrklo. ( od tod napis: izogibajte očem ali posvetujte se z dravnikom ) Pa k bi rekla, da šampon dejansko učinkuje, sploh ne! Ni vredno, da živali toliko pretrpijo samo zato, da me v trgovini lahko kupimo " znamko ", ki naj bi bila dobra. Sej je, ne rečem, da ni, ampak, kaj je narobe z drugimi znamkami, ki so bolj prijazne do živali in okolja. Vse se sprašujete iz vidiga higijene in estetike, najbrž pa do sedaj še nobena ni gledala na vso stvar iz tega zornega kota.
Pozdrav od zaščitnice živali. :!:
  • 0
barby

#43 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2005 - 12:59 PM

Uporabljam tampne, vložkov sploh ne morem več.
  • 0

#44 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 July 2005 - 01:07 PM

Tamponi OB v novi 'preobleki' so še bolj super, kot prej.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#45 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 25 July 2005 - 06:50 PM

Vložki Always Ultra Sensitive ... ne zamenjam za nič na svetu.

Isto velja za o.b. Pro Comfort tampone.
  • 0

#46 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 05 August 2005 - 10:28 PM

uporabljam vložke, če grem pa na aerobiko ali na fitnes kombinacijo obeh: vložek & tampon (ko končam, je samo še vložek)

lp
  • 0

#47 barbara01

barbara01

    sramežljivec

  • Člani
  • 51 posts
  • Interests:vse

Posted 06 August 2005 - 06:39 PM

Večinoma vložki, a na nekaterih dnevih, ko sem res občutljiva tampon
  • 0

#48 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 24 March 2006 - 01:38 PM

Jaz uporabljam oboje vložke Always in tampone o.b., po potrebi in počutju. Ponoči obvezno vložke.
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#49 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30606 posts
  • Location:Primorska

Posted 24 March 2006 - 03:54 PM

Tampone vedno, največkrat tudi ponoči, proti koncu pa si dam ponoči samo tanek vložek.
Drugače pa uporabljam samo mini tampone, ker pri večjih imam že občutek izsušenosti nožnice...
  • 0

#50 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 24 March 2006 - 07:10 PM

Jaz tamponov nism še nikoli probala in me niti ne mika kej preveč. Na začetku me itak boli in bi mi blo najbrž zelo neprijetno si vstavljat še tampon. Pa potem ven povlečt... Menstruacijo mam močnejšo prve 3 dni, potem pa je švoh in packarije skoraj ni. Pa itak se sproti umivam in je. Tistih nekaj dni pa se že potrpi. Uporabljam Always al pa Cathrine, drugih še nism probala, so mi pa všeč tisti s "plastično" površino, vsaj za prve dni, ker imam občutek, da tisti sensitive z vatirano površino ne vpijejo dobro.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#51 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 24 March 2006 - 07:18 PM

Čez dan imam vedno tampone OB, le včasih si dam poleg še vložek za tangice, če mam bolj močno.
Ponoči pa vedno vložki in sicer Always- te so res najboljši in vredni svoje cene!
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#52 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 24 March 2006 - 07:46 PM

skoraj vedno vložki, razen kadar imamo telovadbo ali pa grem plavat ipd. dam tampon
  • 0

#53 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 24 March 2006 - 09:19 PM

Jst mam tudi skoraj vedno vložke.
----------->Viriana vložki so zanič. Fuj in fej!
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#54 ewčk

ewčk

    sramežljivec

  • Člani
  • 1 posts

Posted 24 March 2006 - 10:50 PM

jst ko mam vložke da se ne počutem 'umazano' se vsakic ko grem na wc z unimi robčki ki jih za dojenčkove ritke tut uporabljajo,za čiščenje pa to,se res sveže počuteš,drgač me pa pr tamponih boli samo k si jih dam vn
  • 0

#55 Verja

Verja

    cat_woman

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5894 posts

Posted 25 March 2006 - 04:37 PM

QUOTE(_M_)
Tampone vedno, največkrat tudi ponoči, proti koncu pa si dam ponoči samo tanek vložek.
Drugače pa uporabljam samo mini tampone, ker pri večjih imam že občutek izsušenosti nožnice...


Ponoči se pa jaz ne upam imet o.b.-jev (nasploh tamponov).
  • 0
Every time you exhale, someone somewhere is inhaling.

#56 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 March 2006 - 06:05 PM

Jst sem bla zele ene 5 let skoz na tamponih, ker so se mi uložki full upiral. Zdej je pa mami en dan prvlekla domov ene full hude uložke in so mi nekak celo všeč ratal. Povrh vsega mam pa še tolk šibko menstro, da ni lih fajn, da tampone uporabljam. Tko, da zdej za doma mam uložke, drgač pa mini tampone (druge komi ven spravim, ker se ne napojijo).

Drgač sem pa tud ponoč zmer mela tampone.

V bistvu mam še zmer raj tampone.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#57 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 March 2006 - 06:52 PM

Punce eno vprašanje.

Stara sem 14 let in mam menzo že kako leto. Nimam močne ampak mam tak nekje srednje - vedno drugi dan mam kr močno drugače pa bol šibko. Sem še devica afkors in me zanima, če lahko poleti ko je vročina in mi vložkov uporabljat uporabljam mini tampone?
  • 0
Viens, reste ici!

#58 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 25 March 2006 - 07:55 PM

Seveda lahko. Morda bo malo problemov z vstavljanjem (vaja dela mojsta) wink.gif . Sicer pa seveda lahko probaš s tamponi.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#59 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 March 2006 - 08:30 PM

Jaz pa uporabljam vložke. In sicer vedno Always. Tamponi pa mi pridejo prav poleti, čeprav se izogibam njihovi uporabi, če je le možno, ker mi niso preveč všeč. Uporaljam pa o.b.
  • 0

#60 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 25 March 2006 - 08:31 PM

Tnx Sončika. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users