Jump to content


Photo

Čopiči


  • Please log in to reply
292 replies to this topic

#81

  • Guests

Posted 27 March 2008 - 11:21 PM

Boga žirafa cry.gif

Ja, jaz tud mislem, da se s tem bolj slabo razčeše. Sej, če sploh je za to ta čopič. Mislim, da je Jina neki govorila o tem, da bi ga mela.
  • 0

#82 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 07 April 2008 - 09:00 AM

da omenim, če katero zanima, v Lidlu imajo čopiče iz naravnih vlaken 6 kom, v torbici. Super se obnesejo.
aja, komplet 9€
  • 0

#83

  • Guests

Posted 07 April 2008 - 10:21 AM

Spet jih imajo? No, super. Hvala Kokoška. smile.gif
  • 0

#84 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 05 May 2008 - 09:17 PM

js pa iščem zdj že kar nekaj časa čopič za tekoči puder pa nikjer ne najdem nč pametnga.
sm prašala v Mullerju pa je samo en k je ful ful preširok in mi ni preveč ušeč, v DM me je prodalajka pogledala kot da sem iz marska ker želim tak čopič, v Limoni pa še nisem skočila pogledat.
mene zanima, katerega uporabljate ve (sej sm brala kaj vse mate, ampak mene zanima prou za tekoči puder). je pa kolega zdj v madridu, tko da mi ga lahko s tam prinese smile.gif
res prosm za nasvet k sm že skorej obupana sad.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#85 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 06 May 2008 - 06:45 AM

uršolinkica, nimam pojma katerega bi ti svetovala, sem se samo oglasila, da povem, da je bil oni avatar boljši ko si ti gor smile.gif

drgač sem pa takrat šla kar 3x v lidl, ko nej bi bili omenjeni čopiči naprodaj. kokoška, v kterem lidlu naj bi pa imeli? v ljubljanskem so za luno.
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#86

  • Guests

Posted 06 May 2008 - 08:54 AM

Uršolinkica, če je kolega v Madridu, potem predvidevam, da bi ti lahko prinesel MAC čopič za tekoči puder. V poštev pridejo 190, 192, 187 (ki je večnamenski), 188 (manjši dvojček 187). Slike so pa tule....pa okvirne cene. Niso poceni wink.gif


http://www.maccosmet...ORY_ID=CAT10465
  • 0

#87 kokoška

kokoška

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 458 posts

Posted 06 May 2008 - 01:07 PM

IPB Image
ta je vredu za tekoči puder

Glede čopičev v Lidlu, jaz sem jih kupila v MB, takrat ko sem napisala, verjetno jih zdaj več ni, če pa jih močno želiš pa pokliči na upravo Lidla, pa ti bojo ziher ene nekje našli
  • 0

#88 urš

urš

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2731 posts
  • Location:Bled

Posted 06 May 2008 - 06:40 PM

Ja v Madridu je in je reku da mi bo en dariu prnesu in zdj že vem kaj twisted.gif biggrin.gif
sm si jih pa že ogledovala in se mi zdi primerno dat tolko denarja, če je res vredu. Ker da kupim par slabih čopičev, ki bodo po parih nanosih za v smeti se mi ne izplača.
Sm bla pridna donas in sm šla v Limoni gledat in mado enega od Isadore in se mi tak ok zdi ampak pojma nimam če je ok. a ga ima katera?

ja bom pa res na upravo poklicala, da vidim kako kej stanje.

Urška, o hvala za komliment tongue.gif biggrin.gif a si že šla po japonke? tongue.gif
  • 0
Od genija do norca nas loči samo en korak. V preteklosti sem pač preveč korakala.

#89 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 30 May 2008 - 03:52 PM

Ima kera izkušnje s čopiči Bella Pierre? Sedaj sem na strani BB nautra zasledila, da se da kupiti tudi njihovo kozmetiko in čopiče. Cene so visoke ampak ali so upravičeno? So ti čopiči res tako kvalitetni ali se mi bolj splača, da počakam na priložnost in si kupim MAC čopiče?
  • 0
We must let go to live on.

#90

  • Guests

Posted 30 May 2008 - 06:58 PM

Jaz prvič slišim za to firmo. Zdej, če si še začetnica bolj, si vzemi kakšne cenejše magari, pa pač dokler nimaš prilike MAC dobit. Če so pa te kvalitetni, pa ne bo nič hudega, če maš kakšnega tega in ne MAC-ovega.
A daš link, da si mal pogledam?




Baje so zelo dobri čopiči iz Coastascents strani, pa zelo ugodne cene so. Jaz čakam pošiljko 7 čopičev, pa bom malo napisala, kakšni se mi zdijo.
  • 0

#91 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 30 May 2008 - 08:20 PM

LINK

Nekaj čopičev že imam ja, samo sem malo razmišljala, da bi jih vseeno zamenjala za kakšne kvalitetnejše ampak najprej nameravam kupiti samo dober čopič za mineralni puder smile.gif

Glede teh Coastascents čopičev sem tudi jaz prebrala nekaj pohval, bom počakala da še ti poveš svoje mnenje wink.gif
  • 0
We must let go to live on.

#92

  • Guests

Posted 30 May 2008 - 08:29 PM

Joj, tole je pa draga trgovina ohmy.gif

Jaz bi rajši MAC vzela na tvojem mestu, no.


Jaz sem naročila samo čopiče za oči, ampak če bodo dobri, bom še kaj za obraz sigurno vzela od Coastalscents. Poročam, takoj ko sprobam smile.gif
  • 0

#93 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 30 May 2008 - 09:23 PM

Ja obupno draga, tako da bom res počakala na priložnost da predem do MACa smile.gif

So pa njihovi pudri menda zelo pohvaljeni - ampak spet pretirano dragi rolleyes.gif

No čakam na poročilo biggrin.gif
  • 0
We must let go to live on.

#94 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 June 2008 - 02:02 PM

ciara, že lahko kaj poveš o teh CS čopičih... se vredu obnesejo? oops.gif
  • 0
We must let go to live on.

#95

  • Guests

Posted 11 June 2008 - 05:13 PM

Tyasa bom jutri kaj več povedala, ker ne morem vseh na splošno ocenit. Z nekaterimi sem ful zadovoljna, ene dva sta me pa tudi razočarala. Tko da bom za vsakega posebej napisala, pa slikice prpopala zraven. Zdele se mi ne da oops.gif

Aja, rekla bi še sam...če se boste kdaj odločale, da bi imele samo en MAC čopič, vzemite 217. Je vsestranski, pa z njim se da res lepo senčke nanašat.
  • 0

#96 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 11 June 2008 - 06:59 PM

No vredu saj ni panike sem se čisto slučajno spomnila tongue.gif
  • 0
We must let go to live on.

#97 Brokoli

Brokoli

    Gaga's favorite monster

  • Člani
  • PipPipPipPip
  • 4674 posts
  • Location:from Russia with love

Posted 28 June 2009 - 01:08 PM

Dajte mi povedat kateri čopiči so dobri? Za MAC je že prepozno, ker se ne vračamo več v Barcelono, na letališču pa tudi ne držijo MACa... ermm.gif
  • 0
I wanna just dance, but he took me home instead, uh oh!There was a monster in my bed.

#98 tejči

tejči

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 22 September 2009 - 09:05 AM

Ima katera izkušnje z NYX čopiči
  • 0

#99 catwoman

catwoman

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 06 October 2009 - 04:35 PM

Jaz imam od ArtDecoja za puder v prahu, uporabljam pa ga za mineralnga in se izkaže za izvrstnega. Mehak je full....res pa je da ga jaz prem skoraj vsak drugi dan, saj mi odgovarja, da diši in ko izgubi vonj, ga ponovno operem. biggrin.gif
  • 0

#100 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 10 October 2009 - 12:09 PM

Mene zanima kako vzdržujete čopiče? Kak pogosto in kak jih čistite itd..
  • 0
Memento mori.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users