Jump to content


Photo

Ideje & svetovalnica za moderiranje naglavnega okrasja


  • Please log in to reply
3763 replies to this topic

#3401 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 14 November 2012 - 07:21 PM

Misliš da bi mi narastek pramenal z blond barvo? :woot: Ful dobro, na to pa sploh nisem pomislila, vedno samo obratno, da bi mi zgornjjo polovico pramenal s temnejšo. Pa tut če mi ne bi bilo všeč, bi lahko samo ta narastek pobarvala z barvo in konice pustila čisto pri miri. :woot:

Samo potem bom morala na 3 mesece hodit h frizerju, to je pa tut kar hudič. :hmm:

Drugač je pa men moja naravna ful grda, taka mišja in brezvezna.
  • 0

After all this time?

Always.


#3402 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82476 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 November 2012 - 07:30 PM

Ja, pomoje je tako najboljše, da namesto celega narastka pobarva samo pramene, prehod se itak ne bo poznal. A drugače se sama barvaš, ane?

Ni! Ful je lepa.
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#3403 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2012 - 08:43 PM

A zadnja fotka si tudi ti? FUL lepa! :)


Drugače pa je s prameni tako.. jaz nisem za. Okej pustimo dejstvo da so mi grdi, ampak tudi če ti bo pramene delala samo po zgornji polovici las, boš, ko boš šla ene tretjič delat že čisto blond, isto kot če bi se pobarvala. No vsaj pri meni je bilo tako :)

Kaj pa če bi se še dalje barvala ampak z manj peroksida, pa morda kako drugo barvo, temno blond, medeno, šampanjc? Koliko si dajaš ti 9%, 12%? To je ful, meni je dajala 6% na začetku, pa sem ji potem rekla da če mi lahko daja samo 3% in je super, se mi lasje praktično ne uničujejo - tudi frizerka mi je rekla da sem imela bolj uničene 3 leta nazaj, ko mi je prvič naredila pramene, kot pa zdaj, ko se cela barvam. Samo potem moraš vzet v zakup da barva morda ne bo 100% taka kot ti želiš, to je odvisno potem od tvojega pigmenta, etc.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3404 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 14 November 2012 - 09:05 PM

Neee, zadnja je inspiracija. iWish. :D Popolno mi je, vse. Dolžina, oblika, gostota, barva, kodri.

Ja, tega se mogoče tut malo bojim, da mi bo težko delal pramene samo po tistih 3cm narastka in da bom mela potem ZGORAJ ful uničene. 3% peroksid mi pa ne prime, sem že probala. :down: Ma joj, saj ne vem kaj naj, po celi dolžini ne bi nič delala, z barvo bi tut težko kaj čarala, ker se ful bojim, da bo prevelik prehod in to ziher bo, ker na bele lase vse prime, na narastek pa manj. Verjamem pa, da maš zdaj manj uničene, konec koncev tut prameni niso nedolžni.

BAAAH, ne vem kaj naj. :wallbash: Od Jine ideja mi je fulfulfil všeč, ampak zdaj se mogoče res malo bojim, da v realnosti ne bo čist tko izpadlo. Najboljš, da samo butnem temnejše pramene po dolžini, tko kot sem že enkrat, pa še s prelivom je blo tist delan.

Sam me je tok straaaaah, joj jaz pa moji lasje. :(
  • 0

After all this time?

Always.


#3405 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2012 - 09:24 PM

V kakem smislu ti 3% peroksid ne prime? :) Ok razumem da ti morda s 3% ne more pridet tako svetla barva kot jo imaš ti, ampak drugače zakaj pa ne? :) Kaj pa 6%, to je tudi še čisto solidno. Kar je več je pa, meni osebno, no go.

Možnost je še, da si pobarvaš celotno dolžino z neko barvo čimbolj podobno tvoji naravni in potem pustiš. Če boš zdržala :D
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3406 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 14 November 2012 - 10:04 PM

Noooo, nevaaah. :lol: Saj pravim, da nočem čisto svoje naravne, ampak malo spramenano, svetlejšo. 6% bi tut lahko probala ja. S 3% je bil narastek (itak si samo narastek barvam, tko da ne vem kako bi drugače prijelo, ampak če bi po dolžini bi blo ziher tut že tri dost, ja) skoraj identičnega odtenka kot pred barvanjem. :D


Nič, pomoje mu bom rekla, naj mi s prelivom butne pramene gor, kakšen odtenek svetlejše od moje naravne in to je to. Da ne bom pretemna slučajno. :o
  • 0

After all this time?

Always.


#3407 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2012 - 10:06 PM

Ostrizi se tako kot Olivija, po mojem bi ti pasalo :D :P
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3408 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 14 November 2012 - 10:10 PM

:o :wallbash: NIKOOOOOOOL!!! Enkrat me je en frizer neprostovoljno tko postrigu, ene 20cm stran, skor sem umrla. Pa une ogabne dolžine potem, o kristus. Ko bom že čisto plešasta bom skrajšala lase, prej pa ne. Over my dead body. :lol: Ma pa tut moj frizer take ideje ja, ko sem ga vprašala, kako bi me postrigel, če bi mel proste roke, je rekel: "Pa tko.. sej čopek bi si lahko še vedno nardila...". Skor sem pobegnila iz salona. :D
  • 0

After all this time?

Always.


#3409 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 14 November 2012 - 10:24 PM

Nincha! If it ain't broken, don't fix it! :lol: Jaz sem tud hotla mal spremembe, pa mi je tako žal (baje mi sicer noro paše, samo jaz se ne počutim dobro), komi čakam da mine teh par tednov, da grem nazaj na svojo barvo. :lol:
  • 0

#3410 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 November 2012 - 10:26 PM

Ja, ombre si naredi, ampak tako naravno blond, lepe odtenke, ne bele, ker bo potem izgledalo kot da bi čopič pomočil v belilo.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3411 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2012 - 10:27 PM

Jaz sicer tudi na tvojem mestu ne bi tikala barve, Nincha, ker imaš lepo, in če ti ne bo kul bo spet pain in the ass dokler boš prišla ponovno do te barve.
Edino skrajšala pa bi, ker imaš čisto predolge in se prav vidi da so znucane in oslabljene konice. Bo ful lepše in bolj polno če bo šlo malo stran.

Ombre pa meni osebno paše samo na svetlo rjave do srednje rjave lase. Na vseh drugih mi deluje kot da so uničene konice.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3412 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 November 2012 - 11:13 PM

Meni je tvoja naravna barva 500x lepša od te belo-blond.


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#3413 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 14 November 2012 - 11:37 PM

Neeeee, ni res, ena kolegica ima blond ombre, ampak res ful lepo narejen, taki lepi zlato-pšenični odtenki so, in ne zgledajo lasje čisto nič znucani.
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#3414 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2012 - 11:56 PM

Ok malo narobe sem se izrazila; všeč mi je na temno blond laseh (na svetlih se tega itak ne da delat, malo težko) in na svetlo rjavih, tako v bistvu.

Recimo, tole mi je zelo lepo:

Posted Image

Posted Image

Posted Image


To mi je živa groza:

Posted Image

Posted Image

Posted Image
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#3415 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45427 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 November 2012 - 01:32 AM

Meni to.tazadnje zgleda kot navaden narastek in ne nekaj izpod frizerskih rok.
Nincha nicesar ne spreminjaj, ce ze jih skrajsaj :wink: Meni si ful lepa s to barvo, ki jo imas sedaj, pa ceprav mi sama barva ni med najlepsimi blond odtenki. Tebi ful pase.
  • 0

#3416 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 08:41 AM

Nincha jaz na tvojem mestu tudi ne bi spreminjala barve, samo malo skrajšala...razen, če si čisto prepričana v to, da hočeš spremembo v zvezi z barvo.

Kar težko je iti z blond kože ali kako bi se izrazila...jaz sem se tudi poskušala bolj na naravno pobarvat, najprej sem sama kupila bolj naravno blond in sem bila grozna, drugič pa pri frizerki katera je razumela naravno blond očitno čisto narobe, na koncu sem bila piščančje rumena, ne vem kaj je tu naravnega. Pač mi dajo avtomatsko manj močno blond barvo, kao bolj naravno jaz pa pridem na koncu ven oranžna ali rumena.
Lasje se še zdaj niso opomogli in mi je zelo žal, ker sem imela prej veliko bolj polne, goste in lepe...zdaj pa so konice kar fuč. Tudi veliko mojih kolegic, ki so kaj poskušale se jih je veliko vrnilo nazaj prejšnjo barvo.

Sicer imam tudi jaz še sem pa tja pomisleke, da bi kaj poskušala, ampak me je preveč strah še bolj uničenih las. Ker če si potem nisi všeč in greš spet nazaj je to res katastrofa za lase. Pa ful ne zaupam frizerjem, ker jih veliko razume pod naravno kot biti oranžen ali rumen ali imam pa samo jaz tako nesrečo.
Če že Nincha si daj pramene, ne bo tak šok ne za lase ne zate.

Meni so sicer take blond popolne, če bi mi kdo znal tako pobarvat bi takoj šla.

Posted Image

Posted Image Posted Image




Kaj takega pa me je groza
Posted Image
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3417 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 10:26 AM

Jaz še nisem videla te ombre tehnike, da ne bi izgledalo kot narastek. Pomojem tega ne znajo še pri nas narest. Men je to kr neki, kao neki fancy, zgleda pa kot kilometrski narastek. :lol: Okej, so izjeme, da je lepo, mi je pa ful lepše na daljših laseh, ne na teh vmesnih dolžinah.

Po pravici, Nincha, jaz si tebe sploh ne predstavljam z drugo barvo las. :)
  • 0

#3418 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 11:07 AM

Jaz še nisem videla te ombre tehnike, da ne bi izgledalo kot narastek. Pomojem tega ne znajo še pri nas narest. Men je to kr neki, kao neki fancy, zgleda pa kot kilometrski narastek. :lol: Okej, so izjeme, da je lepo, mi je pa ful lepše na daljših laseh, ne na teh vmesnih dolžinah.


Meni je tudi ombre za nikamor. Pa poznam par punc, ki so jim res toliko prerastli lasje in se spodaj sprali na prejšnjo svetlejšo barvo, kao ombre in so ful vse pononsno nosile, ker je to zdaj in. Meni pa deluje samo grozno zanemarjeno.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#3419 Nincha

Nincha

    HP freak

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18178 posts
  • Gender:Female
  • Location:Hogwarts

Posted 15 November 2012 - 02:42 PM

PJ, kaj si naredilaa? A že takrat ko sva se srečali? Nisem nič opazla, je blo čist preveč na hitro. :D Slikcoooo!!!

Sarah - ja itak, nameravam se postrižt kakšnih 10cm, ampak to je res MAX, pač kar je (najbolj) uničeno gre stran, konice samo. Ne bi se pa strigla na paž ali kaj podobno grozljivega. :D

Kar težko je iti z blond kože ali kako bi se izrazila...

Sicer imam tudi jaz še sem pa tja pomisleke, da bi kaj poskušala, ampak me je preveč strah še bolj uničenih las. Ker če si potem nisi všeč in greš spet nazaj je to res katastrofa za lase. Pa ful ne zaupam frizerjem, ker jih veliko razume pod naravno kot biti oranžen ali rumen ali imam pa samo jaz tako nesrečo.


Ja, saj točno to, ko si enkrat blond si res za vedno blond, jaz jih tudi poznam ogromno, ki so šle na temnejše, naravne, celo rjave barve, pa so v roku enega leta večinoma vse nazaj na blond, skupaj z 10x bolj uničenimi in 30cm krajšimi lasmi. :down: Saj zato me pa zanimajo še vaši nasveti, ker niti sama ne vem, kaj naj.

Po pravici, Nincha, jaz si tebe sploh ne predstavljam z drugo barvo las. :)

Meni si ful lepa s to barvo, ki jo imas sedaj, pa ceprav mi sama barva ni med najlepsimi blond odtenki. Tebi ful pase.


Hvala. :cry: Saj meni je tut ful všeč, vedno sem si želala take lase, kot jih mam zdaj (dolžina + barva), ampak konec koncev sem pa že 15 let ista. :S Nina 1999
Posted Image
In še vedno sem ista. :lol:


Klinc gleda vse skupaj, zdaj pa sploh več ne vem. :lol:
  • 0

After all this time?

Always.


#3420 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2012 - 02:55 PM

^^ Nincha ta barva, ki jo imaš tukaj na sliki je popolna blond!
A so se ti potem s časom potemnili, ker, če imaš še vedno tako svetle naravne bi si jaz na tvojem mestu takoj svoje začela puščat.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users