Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#1301 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 03:58 PM

Silikoni tudi mene odbijajo.

Matilda, bom videla, meni gre predvsem za bledenje flekov. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1302 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 04:05 PM

Hvala za odgovor Matilda. 

Jaz sem zaenkrat kisline in vitamine A kar malo na stran porinila. Ne vem kdaj bom spet. Imela sem zdaj nazadnje od TO AHA + BHA Peeling pa mi ga tudi ni uspelo porabiti in ga bom morala zavreči. Ni sicer slab. Preprosto si ne vzamem časa za vse in pozabim. 

 

Sem se pa tudi jaz najedla tega kruha. Tudi danes sem že imela toliko stvari v košarici, da sem komaj zreducirala na 4 stvari. Ko berem opise izdelkov se mi itak zdi, da vse rabim.  :butl:  Čeprav brez določenih stvari kot so šipkovo olje, niacinamide in vitamin C si ne predstavljam več moje nege. Te stvari res porabim in vidim rezultate na koži. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1303 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 04:37 PM

Tudi jaz imam ta 30 % kislinski piling. 2x sem ga uporabila. V bistvu sploh nimam dovolj prostora na moji polički za vse :butl:
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1304 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 05:04 PM

Jaz sem že tudi imela vse mogoče v košarici, potem sem se zagledala še v “Matildin” GA toning solution. Ampak zaenkrat se mi je košarica izpraznila in sem na začetku. : )) Morda vseeno vzamem niacinamid in nekaj z vitaminom C.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1305 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 06:14 PM

Jaz tudi ne vem več včasih, kaj bi uporabljala, pa isto sem si pred kratkim rekla, da bom zmanjšala količino izdelkov, sploh raznih serumov, in da moram najprej porabit to, kar imam.

Nekaj z vitaminom C bi pa v kratkem naročila, ker mi gre Derma E serum h koncu. Kateri serum pa bi bil boljši, ta od Revolution ali Hylamide?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1306 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16900 posts
  • Gender:Female

Posted 06 November 2019 - 08:02 PM

Če na hitro primerjam:
Revolution ima 12,5% konc. bolj potentne, a manj stabilne oblike vit. C, zato je flaškica tudi zatemnjena. Hylamide ima 25% obliko vit C ki je bolj stabilna, a manj potentna, pa formulacija ima manj sestavin.
Kaj bo tvoji koži bolj všeč, je pa nemogoče vnaprej predvideti
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#1307 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2019 - 12:12 AM

Hvala.

 

Kaj pa mislite o teh The ordinary izdelkih z antioksidanti? Je preizkusila katera?

Alpha Lipoic Acid 5%

EUK 134 0.1%

Pycnogenol 5%

Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%

 

Mi zmanjka nekaj eur do zastonj poštnine, zato se mi bolj splača še nekaj zraven naročit, pa sem razmišljala, če bi kaj od tega. :)


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1308 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2019 - 12:36 PM

Jaz sem imela Resveratrol 3% + Ferulic Acid 3%. Ok, ampak ne toliko poseben, da bi ga spet imela in obdržala v negi. 

Pycnogenol 5% sem pa v trgovini sprobala, me je skoraj kap. Res je precej rumen in meni je barva res obstala na roki. Me je to potem čisto odvrnilo od nakupa, ker si ne predstavljam kdaj ga nanašati - zvečer bi bilo vse po posteljnini, zjutraj preden kam greš pa sploh ni šans. Da ne omenjam vonja, je zelo močan. Je pa sicer Pycnogenol zelo dobra sestavina tako, da če te ostale stvari ne motijo. Kolikor sem brala ocene so ljudje ali zelo navdušeni ali pa zelo razočarani, ni nekih vmesnih. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1309 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2019 - 01:37 PM

Kako pa ponavadi uporabljate te aktivne sestavine (vitamin C, niacinamid ipd.) - namažete samostojno pod kremo, ali vmešate v kremo za obraz?
Jaz sem navajena kar vmešati.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1310 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2019 - 01:54 PM

Vitamin C in Niacinamid samostojno. Olja pa vmešam, v primeru da mi je samo krema premalo, sicer pa tudi kar samostojno. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1311 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 12 November 2019 - 03:26 PM

Jaz samostojno, pod kremo. Tudi olja redko vmešam v kremo.

Hvala Emily. Za EUK sem pa na hitro prebrala nekje, da je to neka nova zadeva in da ni nekih študij, če je sploh učinkovit.
Mogoče bom pa kar niacinamid ali Matrixyl naročila. Čeprav me tudi to dvoje ni nekaj navdušilo, nisem videla nekega efekta.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1312 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2019 - 09:17 AM

Hvala, Marmelada. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1313 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 15 December 2019 - 11:18 PM

Pycnogenol 5% sem pa v trgovini sprobala, me je skoraj kap. Res je precej rumen in meni je barva res obstala na roki. Me je to potem čisto odvrnilo od nakupa, ker si ne predstavljam kdaj ga nanašati - zvečer bi bilo vse po posteljnini, zjutraj preden kam greš pa sploh ni šans. Da ne omenjam vonja, je zelo močan. Je pa sicer Pycnogenol zelo dobra sestavina tako, da če te ostale stvari ne motijo. Kolikor sem brala ocene so ljudje ali zelo navdušeni ali pa zelo razočarani, ni nekih vmesnih. 

Sem potem naročila Pycnogenol 5 %. Do zdaj sem ga dvakrat probala in ko sem ga razmazala, se mi ni nič poznala barva na obrazu, niti na posteljnini. Vonj mi tudi ni moteč.


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#1314 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2019 - 12:00 PM

 
2902524.JPG
Niacinamide-60ml.jpg

 

Pa še TO Lactic acid 10 % + NA 2 %.

Da vidimo. : )

 

 

 

Približno mesec dni izmenično vsak večer pod svojo običajno kremo nanašam vitamin C in niacinamid in sem zadovoljna z učinkom. Koža je sijoča, "spolirana", nezaželenih učinkov ni (na moji koži se radi pojavijo mozoljčki, vse, kar presega osnovno nego, ji je ponavadi preveč).

 

Enako obdobje uporabljam vsak večer tudi laktično kislino na zgornjem delu dlani, kjer imam madeže od zamrzovanja pigmentnih madežev : ). Madeži bledijo, koža je mehka, sijoča.


  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1315 Peteršilj

Peteršilj

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1355 posts
  • Gender:Male

Posted 17 December 2019 - 01:19 PM

Super! Hvala za porocilo :) moram tudi jaz nekaj nabavit. Niacinamid zagotovo! Zadnji mesec je moja koza malo ponorela in sedaj blazim posledice.
  • 0
Never be embarrassed about something you like.

#1316 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2019 - 02:13 PM

Ni kaj, upam, da najdeš nekaj zase. : )
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1317 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2019 - 05:57 PM

Jaz sem tudi z obojim zadovoljna! Sploh vitamin C mi je všeč, od vseh kar sem jih do zdaj poskusila mi je tale najbolj všeč.

 

Marmelada, super da si zadovoljna. Jaz sem dobila tak vtis in res je bila nora barva že na roki, komaj sem jo spravila dol, ker z vodo ni šlo sem s čistilcem za MU. Zdaj mogoče razmišljam, da je možno, da je bil tester že star, če ni tako intenzivna barva sicer. Sem pa jaz res bledolična in bi se mi verjetno videlo. 


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#1318 _Planet_

_Planet_

    human search engine of cudovita.si

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25829 posts
  • Gender:Female

Posted 17 December 2019 - 11:02 PM

Tudi meni je všeč ta vitamin C, čeprav je oljnat, ampak se lepo, hitro vpije, moja koža ga dobro prenaša (imam mešano kožo).

Melano CC vitamin C je tudi oljnat, ampak se ni tako lepo vpil in koža se je ob redni uporabi upirala s pojavom mozoljčkov.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#1319 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82359 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 18 December 2019 - 12:17 AM

A lahko katera primerna teksturo s Tetraforce?
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#1320 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22326 posts
  • Gender:Female

Posted 18 December 2019 - 12:30 AM

Emily, jaz sem tudi precej svetla, pa se mi ne zdi, da bi se mi kaj videla barva seruma na koži.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users