Jump to content


Photo

Vprašanja, Ki Se Porajajo V Vaših Firbčnih Beticah


  • Please log in to reply
558 replies to this topic

#521 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25710 posts
  • Gender:Female

Posted 27 August 2008 - 11:57 AM

Ja sej mogoče pa ni šla ven... ne vem več smile.gif Si me zmedla....

Poklič v trgovino:
LOVENIA - LJUBLJANA
L'OCCITANE - Ljubljana
Mestni trg 7
SI 1000 LJUBLJANA
Tel.: : +386 1 42 60 373

SLOVENIA - LJUBLJANA
L'OCCITANE - Ljubljana
Shopping Center Citypark Smartinska 152G
SI 1000 LJUBLJANA
Tel.: : +386 1 52 33 466

SLOVENIA - LJUBLJANA
L´OCCITANE - Ljubljana
NS Mercator Center
Cesta Ljubljanske brigade 33
1000 LJUBLJANA
Tel.: : +386 1 518 73 67


  • 0

#522 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10542 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 September 2008 - 05:33 PM

Jaz imam pa zdej celo faco posejano z nekimi malimi čudnimi mozoljčki, k se jih pomoje ne bi dalo stisnit, ampak neki ne štima na faci no. A je možno, da to nastane zarad stresa? Pa pore so se mi začele mašit in včasih samo z nohtom mal popraskam in gre tist ven, za njim ostane pa krater, ki pol takoj izgine. Kr naenkrat se je to začel - prej nikol.
OK, pustmo menstruacijski cikel. A je to lohk zarad stresa? Spremenilo se je samo to, nič drugega. unsure.gif

  • 0

#523 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 21 September 2008 - 08:26 PM

Frida,mislim da so to zamašene lojnice.Meni se je to vedno pojavljalo ko mi kateri izdelek ni pasal na kožo.
Stres pa sigurno vpliva na stanje kože.
  • 0

#524 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 02 October 2008 - 02:38 PM

Tiste, ki ste uporabljale Clinique Turnaround Concentrate ali lahko rečete, da ima kaj učinka na mozolje? Iščem en serum/kremo, ki bi imela vsak malo učinka, pa me zanima če bi bila ta vredu smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#525 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 20 October 2008 - 08:57 PM

Immortelle, a sestavine od tiste AOK kremice so kao fajn? Ne najdem nič, ker ima AOK samo tri črke, iskalnik pa zahteva najmanj 4 rolleyes.gif biggrin.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#526 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 October 2008 - 09:07 PM

Tyasa sori, tole sem čisto spregledala. Ne, jaz nisem opazila nobenega učinka v tej smeri, saj ga pravzaprav ni za pričakovati, je salicilna prepozno in v premajhni koncentraciji. wink.gif Tale fluid je pretežno silikonski in je tak da pač v trentku oz. momentalno nekako polepša kožo. biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#527 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2008 - 08:11 AM

QUOTE(Hevea @ 20. 10. 2008 - 21:57) View Post

Immortelle, a sestavine od tiste AOK kremice so kao fajn? Ne najdem nič, ker ima AOK samo tri črke, iskalnik pa zahteva najmanj 4 rolleyes.gif biggrin.gif


Na kremi sami piše, da ni komedogena.

Za sestavine bo pa verjetno treba kar vprašat, jaz tudi nisem našla, da bo od te AOK kreme že bilo kaj napisano na forumu.. hmm.gif

  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#528 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 21 October 2008 - 01:10 PM

QUOTE(Sarah @ 20. 10. 2008 - 22:07) View Post

Tyasa sori, tole sem čisto spregledala. Ne, jaz nisem opazila nobenega učinka v tej smeri, saj ga pravzaprav ni za pričakovati, je salicilna prepozno in v premajhni koncentraciji. wink.gif Tale fluid je pretežno silikonski in je tak da pač v trentku oz. momentalno nekako polepša kožo. biggrin.gif


Hvala vseeno , sem ga potem kupila in mi odgovarja. Zjutraj uporabljam še DDMG in stanje moje kožo se počasi izboljšuje smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#529

  • Guests

Posted 21 October 2008 - 02:44 PM

Tole so sestavine od AOK. Krema je hudo komedogena:

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, PEG-8 Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Panax Ginseng, Pinus Syvestris, Ribes Nigrum, Camellia Sinensis, Sebacic Acid,1,10-Decaediol, 10Hydroxydecanoic Acid, Panthenol, Bisabolo; Sorbitol, Tea Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben.

  • 0

#530 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12101 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2008 - 04:42 PM

Bad sad.gif Sem jo že mislila kupit, ampak če je komedogena, je ne bom. Hvala smile.gif
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#531 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2008 - 05:41 PM

QUOTE(izabela @ 21. 10. 2008 - 15:44) View Post

Tole so sestavine od AOK. Krema je hudo komedogena:

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Glyceryl Stearate, Paraffinum Liquidum, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, PEG-8 Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Panax Ginseng, Pinus Syvestris, Ribes Nigrum, Camellia Sinensis, Sebacic Acid,1,10-Decaediol, 10Hydroxydecanoic Acid, Panthenol, Bisabolo; Sorbitol, Tea Parfum, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben.



Ej, samo če je pa na embalaži prav napisano, da NI komedogena!!! blink.gif hmm.gif
Zavajanje potrošnikov? ermm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#532 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16921 posts
  • Gender:Female

Posted 21 October 2008 - 06:33 PM


Točno. mad.gif

Hevea... Probaj AOK Fluid za mastno/mešano kožo wink.gif je nekomedogen in nemasten in ima boljšo sestavo kot ta krema.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#533 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 November 2008 - 05:06 PM

A smem vprašat kam je izginila tema o Alverde pilingu?! Ali imam jaz slab spomin in sploh ni nikoli obstajala?
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#534 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 November 2008 - 08:39 PM


Moj iskalnik je tudi ne najde. Očitno je (še) ni.
A se je ti morda spomniš?

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#535 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 November 2008 - 08:41 PM

Jaz sem ene 99% da ja, in da sem tudi tole zadevo ocenila.. hmm.. pa čudno se mi zdi da ne bi bila ocenjena, je dokaj popularna tale zadeva.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#536 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 November 2008 - 08:43 PM


A to misliš oni marelični piling?
Nimam pojma, kam je tema zginla. hmm.gif

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#537 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 13 November 2008 - 08:55 PM

Ja tisti! tongue.gif Ne vem, pojma nimam, sej morda se motim. Pa probajmo drugače.


A se katera spomni da je ocenila Alverde marelični piling? laugh.gif laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#538 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 13 November 2008 - 09:00 PM



Jaz se ne spomnim. /blush/

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#539 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 November 2008 - 04:15 PM

No, a se nobena ne spomne ali je kdaj za ziher tole ocenjevala? laugh.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#540 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 16 November 2008 - 02:07 AM


Zgleda, da ne. ;-)
Samo mi je pa res neizmerno čudno, da ga ni. Pojma nimam, res. Kar izpuhtel je. hmm.gif


  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users