Jump to content


Photo

Nega ustnic - NUXE Reve de Miel® Lip Balm


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82160 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 September 2010 - 09:57 PM

IPB Image

(Cera Alba (Beeswax) (Beeswax), Butyrospermum Parkii (Shea Butter) (Shea Butter Fruit), Vegetable Oil, Lecithin, Behenoxy Dimethicone, Prunus Dulcis (Sweet Almond Oil), Mel (Honey), Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate (Octinoxate), Citrus Grandis (Grapefruit Peel Oil), Capric/Caprylic Stearic Triglyceride, Hydrogenated Vegetable Oil, Limonene, Glycine Soja (Soybean Oil), Rosa Moschata (Rosa Moschata Oil), Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Allantoin, Citrus Limonium (Lemon) (Lemon Peel Oil), Candelilla Cera (Euphorbia Cerifolia Wax) (Candelilla Wax), Calendula (Calendula Officinalis) Flower (Calendula Officinalis Flower Extract), Citral, Linalool)

Moje iskanje popolnega balzama za ustnice se je končalo, ko sem odkrila tega. Čez noč pozdravi še tako suhe in razpokane ustnice, jim vrne mehkobo in voljnost. Je brez konzervansov in umetnih dišav, tekstura pa je za balzam kar gosta, zato se ga izredno malo porabi. Jaz si ga nanesem vsak večer, in se obdrži do jutra. Božanski vonj in okus po medu in grenivki sta pika na i. Pakiran je v ličnem lončku iz mlečnega stekla z debelim dnom, zapira se s plastičnim pokrovčkom. Cena ok. 13 € se mi zdi za količino 15 ml tako kvalitetnega izdelka ugodna. Sigurno bo postal stalnica pri meni, in ga priporočam vsem, ki imajo težave z razpokano in občutljivo kožo na ustnicah.

5/5
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#2 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 26 September 2010 - 02:35 PM

Tudi meni je zelo všeč. Dobila sem ga v dar. Prej sem uporabljala Blistex zadeve in od Loccitana, pa lahko rečem, da se skrijejo. Namažem si ga zvečer in čez noč naredi čudeže. Lahko rečem, da je učinek enak kot pri nanosu medu iz lončka, kar sem prakticirala nekaj časa. A med na ustnicah steče dol ali pa ga poližem, tako da to ni bila najboljša varianta. Tale medeni gel pa dejansko obstane na ustnicah kot cement.
Edini minus, ki ga dam, je ta, da je balzam malo 'cementen', na ustnicah ostanejo neke pikice, no mene to zelo moti. Zvečer si ga nanesem tik pred spanjem, da čim prej zaspim in me ne živcira. Čez dan ni šanse, da ga uporabim, ker na ustnicah ne izgleda preveč lepo. Ni nek lepotni izdelek, negovalen pa zelo. Porabi se ga malo, škatlica je lepa.

4.5 (malo odbijem zaradi teksture in nemogočega nanosa čez dan)/5
Na lestvici ocen sem mu dala 5.
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#3 Sinnaia

Sinnaia

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 18898 posts
  • Gender:Female
  • Location:Vrhnika.

Posted 23 November 2010 - 10:40 AM

Odličen balzam, ki uspešno dvori tudi zelo ubogim ustnicam. Za nanos se ga zaradi gostote porabi izjemno malo, okus in vonj pa sta božanska. Cena sicer ni ravno majhna, a se ga resnično porabi ZELO malo in tudi zavoljo svoje kvalitete ceno več kot upraviči.
Pred kakšnimi 3 leti sem že imela enega, pa se spomnim, da je imel notri te "pikice", ki jih omenja Princeska. Pri tem, ki sem ga kupila včeraj, teh pikic ni več opaziti. Dopuščam pa seveda možnost, da je temu tako zato, ker je balzam še "na začetku".
EDIT: Pikice so še vedno. Me pa ne motijo, ker imam balzam itak samo za doma.


5/5
  • 0

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 December 2010 - 09:05 PM


Eden najboljših balzamov za ustnice, ki so trenutno na tržišču, čeprav ne vem, če mu bi ravno podelila
mesto na prestolu. Za precejšen minus mu pač res štejem to, da se ga nanaša s prsti in zato ga uporabljam
le doma in predvsem pred spanjem. Če bi bil v obliki sticka, bi ga uporabljala še čez dan, ko sem zdoma
(samostojno ali pod glossom/šminko) - sploh takrat bi mi prišel zelo prav. Sestava je odlična, posledično
je njegova uspešnost regeneracije ustnic visoka. Ustnic mi sicer ni pozdravil čez noč, v dveh dneh pa. Drug
dan so bile že vidno izboljšane, še naslednji dan pa ni bilo več sledi o poškodbah. Ker imam v teh mrzlih
dneh tudi težave z mestoma izsušeno kožo na obrazu in se mi je pojavila mini luska, sem eksperimentalno
nanesla vazelin tudi tja, pa je zadevo uspešno saniral - to pa čez noč! Je ravno prav mehak za prijeten
nanos, seveda dobro razmazljiv, poraba je zmerna. Na ustnicah ostane kar nekaj časa, tako da niso
potrebni pogosti nanosi. Se rahlo sveti. V vonju pogrešam med, saj voham izključno grenivko. Ni sicer
napačen (je pristen, po sočni grenivki), a še ljubše mi bi bilo, če bi bil vključen sladki med. Embalaža je zelo
solidna, steklena in posledično bolj težka in konkretna, s pokrovom na navoj. Vsebnost 15g, cena pa nekaj
nad 10€. Na voljo po lekarnah. Ponovni nakup je zelo verjeten.

4/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users