Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
581 replies to this topic

#61 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 December 2007 - 11:33 AM

Ful so mi poslali nazaj lep mejl z obrazložitvijo, tak da velika plus točka za tole spletno trgovino. Bom verjetno kaj naročila, ko mi zmanjka krem za telo - mika me tista z lubenico. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#62 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 07 December 2007 - 11:48 AM

Hjao mene tudi ful mika par zadev. Imajo pa kar visoko poštnino, 4€ če sem prav razumela. ermm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#63 Goddess

Goddess

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2255 posts
  • Location:okolica NM

Posted 09 December 2007 - 05:18 PM

e-kozmetika.com - spletna trgovina z naravno kozmetiko
  • 0

#64 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 December 2007 - 09:54 AM

Dvorec Trebnik

Včeraj sem bila v LJ v njihovi trgovini in sem navdušena nad kozmetiko. Naravna in kvalitetna.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#65 Cali

Cali

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 134 posts

Posted 14 December 2007 - 01:03 PM

pa je naravna,popolnoma?
Škoda da na njihovi spletni strani ne pišejo sestavine.
  • 0

#66 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 December 2007 - 01:22 PM

Jaz sem kupila tonik in parfumsko kremo. Oboje naravno.
Za ostalo pa ne dam roke v ogenj. Nekaj je, nekaj ni.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#67 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 14 December 2007 - 01:46 PM

Jaz sem bla osebno v eni njihovih psolovalnic, pa mi prodajalka tam ni bila najbolj simpatična. Sem ji rekla da iščem nekaj za nego zelo suhe kože (bodisi za tuširanje, ali za "mažo"), pa je odgovorila da oni pa krem za telo nimajo, da je vse to ful kemija. Edini naravni proizvodi češ da lahko obstajajo zgolj v tekoči obliki. Pol sem pa med izdelki opazila neko kremo za kožo izsušeno zaradi sonca, pa je nekaj mencala da je to gel, ne krema. ermm.gif

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#68 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 December 2007 - 01:54 PM

QUOTE(sonchika @ 14. 12. 2007 - 13:22) View Post
Jaz sem kupila tonik

Kateri tonik pa? Oni za mešano imajo alkohol na drugem mestu.
Sicer je tudi meni všeč, ampak prodajalka tam pa totalno čudna in počaaasna.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#69 majap

majap

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 114 posts

Posted 14 December 2007 - 02:15 PM

Tud meni ni bila preveč všeč. Sem jo vprašala za kremo za oči in je rekla da če nisem jz kao premlada za to. Mislm, kaj to njo briga, sej ne ve kok sem stara in tudi če bi vedla, važn da proda. Očitno že nima tega namena.
  • 0

#70 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 14 December 2007 - 04:32 PM

Ona prodajalka je res malo čudna.
Kupila sem pa tonik za suho kožo, ki pa nima alkohola in je naraven.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 December 2007 - 04:37 PM




Aha, jaz ma tudi tega in je tudi hranilen, jaz sploh kreme ne rabim čez.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 16 December 2007 - 01:04 AM

^Bi bil v teh mesecih primeren tudi za mešano/mastno kožo ? huh.gif Iščem nekaj malo bolj hranilnega, L'Occitane madelj & jabolko mi je premalo, tako, kot da bi vodo nanašala na obraz, čeprav mi je v poletnih mesecih super.

EDIT: Kje na njihovi strani bi našla tonike ? Sem vse pregledla, pa ne najdem cry.gif
  • 0

#73 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 December 2007 - 09:51 AM

Ja, mislim, da bi bil primeren.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#74 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 17 December 2007 - 01:47 AM

Tole sem malo prej odkrila: http://www.douglas.de/ - prodajajo parfume, kozmetiko, imajo celo nakit, torbice in nekaj spodnjega perila.
Med drugim je v ponudbi tudi MAC kozmetika, kar je meni najbolj všeč, ker si bom končno lahko naročila čopiče in kakšno senčko. njam.gif
Pri nakupu nad 25€ ne zaračunajo poštnine, dostavljajo pa v Nemčijo in Avstrijo.
  • 0

#75 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 December 2007 - 08:42 AM

QUOTE(phobia @ 17. 12. 2007 - 1:47) View Post

Pri nakupu nad 25€ ne zaračunajo poštnine, dostavljajo pa v Nemčijo in Avstrijo.

Hja, tole mi pa nič ne pomaga. Kako boš pa ti naročila, če ne dostavljajo sem?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#76 phobia

phobia

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 137 posts

Posted 17 December 2007 - 12:48 PM

Zame ni problem, ker živim v Nemčiji. Mogoče katera druga tudi. smile.gif
  • 0

#77 lamea

lamea

    sramežljivec

  • Člani
  • 4 posts

Posted 18 December 2007 - 11:19 PM

QUOTE(sonchika @ 14. 12. 2007 - 9:54) View Post

Dvorec Trebnik

Včeraj sem bila v LJ v njihovi trgovini in sem navdušena nad kozmetiko. Naravna in kvalitetna.


Kje v Ljubljani pa je trgovina? hmm.gif
.....
Joj sem že našla na njihovi spletni strani biggrin.gif
  • 0

#78 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 19 December 2007 - 03:31 PM

Zakaj na strani Tvorec Trebnik ne prodajajo tonikov ? ohmy.gif
  • 0

#79 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 19 December 2007 - 04:13 PM



Dvorec Trebnik je v mestu, čist poleg trgovine L'Occitane.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#80 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13731 posts
  • Gender:Female

Posted 19 December 2007 - 04:38 PM

Ja, ampak ste babuške pokupile vse kamilične tonike verymad.gif biggrin.gif
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users