Jump to content


Photo

Kmalu parfum Marilyna Mansona :P


  • Please log in to reply
63 replies to this topic

#21 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 16 October 2005 - 12:03 PM

Svašta! A bo "dišal" po krvi in švicu? laugh.gif heheh
  • 0

#22 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 16 October 2005 - 12:05 PM

Zgražanje nad tem, da je ubil kravo ni na mestu. Vsakodnevno za potrebe prehrane ubijejo še in še krav. (in ostalih živali).
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#23 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2005 - 12:13 PM

On je žival ubil kar tako, brez razloga rolleyes.gif Svašta... ermm.gif
  • 0

#24 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2005 - 12:41 PM

In kose mrtvih psičkov je metal med občinstvo... rolleyes.gif :sad3: :sad2: :sad1:

http://24ur.com/bin/...icle_id=2056086

Jaz si nebi več upala na ulico če bi ga kdaj srečala. blink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#25 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 16 October 2005 - 03:35 PM

ma lepo prosim, kaj vi res verjamete vse, kar piše?? IPB Image IPB Image
  • 0

#26 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2005 - 03:46 PM

QUOTE(Elise)
ma lepo prosim, kaj vi res verjamete vse, kar piše?? IPB Image IPB Image


Ej ne nabiji, ker je res ubijal zajčke...je bla ene ženska na koncertu rolleyes.gif ermm.gif
  • 0

#27 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 16 October 2005 - 04:24 PM

ja, itak, zato ker naj bi bila ena ženska, o kateri ne vem nič, menda na koncertu, pa res vse verjamem wink.gif
  • 0

#28 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2005 - 05:07 PM

Je ne poznaš, jaz pa jo! To da človek ni normalen je resnično! In mi je čisto vseeno za izjave takih, kot si ti in ga zagovarjajo ermm.gif Da ne boš mislila, sem imela nekaj časa nazaj precej drugačno mnenje o njemu :!:
  • 0

#29 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2005 - 05:12 PM

Mislim, da že videz pove svoje ! blink.gif

IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0
Viens, reste ici!

#30 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2005 - 05:33 PM

Ja človk je res freaky, ampak ljudi se po videzu ne sme sodt! Kot ste že rekle
Ni obleka tista, ki naredi človeka ampak dejanja!
  • 0

#31 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2005 - 05:36 PM

Ja, sej to maš čisto prav..ampak vseeno...poglej ga...totalni frik rolleyes.gif . blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#32 Elise

Elise

    sramežljivec

  • Člani
  • 40 posts

Posted 16 October 2005 - 05:41 PM

QUOTE(TASH)
Je ne poznaš, jaz pa jo! To da človek ni normalen je resnično! In mi je čisto vseeno za izjave takih, kot si ti in ga zagovarjajo ermm.gif Da ne boš mislila, sem imela nekaj časa nazaj precej drugačno mnenje o njemu :!:


Pa dej pomiri se. Ga nimam nobenega namena zagovarjat, ker meni osebno zanj dol visi. 8)
Mene fascinira edino to, kako hitro folk pogoltne vsako bedarijo, sploh o nekom, ki je (milo rečeno) precej odbitega videza, kot Marylin Manson. Bi bila prav presenečena, če bi bilo res več kot par procentov tega, kar se o njem piše. rolleyes.gif (za tisto o kužkih sem itak prepričana, da je zgolj urbana legenda; vir: http://www.snopes.co...ts/marilyn2.htm , ki se meni zdi precej relevanten vir informacij). Raznih informacij iz tretje, četrte, xy roke pa jaz ne jemljem preveč resno (halo, me zanima koliko ljudi bi me jemalo resno, če bi rekla recimo, da NLP ziher obstajajo, ker ga je ena ženska videla).
  • 0

#33 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 06:33 PM

Js bi pa prav rada povohala tale njegov parfum ... pomoje bo dost edinstven, tko kot on ... upam, da se ga bo dalo preizkusit tudi pri nas.

Drugače pa se načeloma strinjam z Elise ... matr folk, a res vse verjamete? rolleyes.gif Poleg tega je tip res posebnež, kar pa ga še ne dela slabega ... right?

Baje je skoraj vse o njem totalna izmišljotina, sem pa enkrat nekje brala da je kao psu na odru odrezal glavo ampak so pozabili poudarit, da je bil ta pes IGRAČKA. rolleyes.gif

Če si ga hoče pa kdaj pa kdaj sam potegnt in si je zato dal odstranit dve rebri, je pa to čisto njegov problem ker s tem konec koncev nikomur ne škodi. biggrin.gif

Poleg tega naj omenim še to, da sem iz radovednosti gledala že nekaj njegovih intervjujev in tip ima o določenih perečih temah blazno dobro mnenje, s katerim se strinjam.

Nekteri so tolk ozkogledi ... hehe, v časih v katerih smo, se drugačnost -sploh kar se videza tiče - še vedno zasmehuje in obtožuje ... ma, če to ni žalostno ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#34 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 16 October 2005 - 06:33 PM

Tash, a tista ženska, ki jo imaš na slikci je od krvi umazana okrog ust? Tako zgleda twisted.gif

Glede Mansona pa močno dvomim, da bi sploh še koncertiral, če bi res ubil toliko živali kot govorijo/te. Sploh pa kravo - samo en človek je NE MORE ubiti.
Najbrž ste prebrale link ki ga je pripopala Elise, tudi Ozzy Osbourne odgriznil glavo živi žabi twisted.gif
  • 0

#35 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 06:37 PM

Pa blazno neumno se mi zdi, da folk lima njegove slikice in pripisuje 'videz pove vse' in podobno.

Tle gre samo za neumne predsodke in če videz kao pove vse, torej tudi za vse blondinke zagotovo velja, da so totalno zabite? rolleyes.gif

Bi že moralo držat, če pa je vsak z edinstveno podobo kar psihopat.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#36 sammy

sammy

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 228 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 16 October 2005 - 06:51 PM

Se popolnoma strinjam z Dilemo.

Sem tudi sama gledala in brala nekaj intervjujev z njim in tip je zelo inteligenten in razgledan!
Saj, če da to masko dol, zgleda čisto vredu! Ta izgled je samo za biznis, da se govori in piše o njem, saj od tega živi!
  • 0

#37 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2005 - 07:27 PM

Dilema vem, da je tisto z fotkami letelo na mene. Torej jaz nisem napisala, da videz pove VSE ampak da pove SVOJE. Se mi zdi kr razlika.

Jaz pač nimam o njem dobrega mnenja. Saj nemoremo imeti vsi o vsem enakega mnenja. Drugačnost me NE moti ampak javna namigovanja itd. se mi zdi da niso ven prišla kr za brezveze. To je samo moje skromno mnenje.
  • 0
Viens, reste ici!

#38 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 07:37 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Dilema vem, da je tisto z fotkami letelo na mene. Torej jaz nisem napisala, da videz pove VSE ampak da pove SVOJE. Se mi zdi kr razlika.

Jaz pač nimam o njem dobrega mnenja. Saj nemoremo imeti vsi o vsem enakega mnenja. Drugačnost me NE moti ampak javna namigovanja itd. se mi zdi da niso ven prišla kr za brezveze. To je samo moje skromno mnenje.


Ne jemlji moje kritike kot nekaj osebnega, če bi šlo za napad nate, bi uporabila tvoj vzdevek in s tem nakazala točno nate ... sem pa samo dala primer odziva. wink.gif

Drugačno mnenje ni slabo in nisem rekla, da se mora kdorkoli strinjat z mano. Gre samo za to, da videz malokrat pove kaj res oprijemljivega ... sproža samo določene predstave o človeku, ki so pa bolj tako-tako.

Lahko ti dam en čist simpl primer ... poznam punco, ki ima ful svojevrsten stil, je totalna darkerka in se okoli oči vedno ful z rdečo maže, hecna čupa, obleke ... vse uglavnem. In lahko priznam, da sem jo tudi sama ful čudno gledala dokler je nisem spoznala in ugotovila da je ful simpatična, predvsem pa izredno prijazna punca, poleg tega baje celo odličnjakinja in niti malo čudna ... ima pa pač zeeelooo svojevrsten okus kar se videza tiče.

Sem imela tudi sama predsodke včasih (sicer nikoli ravno močnih, pa tudi kazala jih nisem) ampak priznam, da sem folk kdaj postrani gledala ... ampak sem potem spoznala dosti 'posebnežev' in nihče od njih dejansko ni slab ali čuden ... imajo pač svojevrsten izgled, s katerim se nekak identificirajo in ločijo od črede, ki jih zaradi tega itak sama izloči.

Pa tudi verjela ne bi, kakšne izmišljotine POPOLNOMA brez podlage lahko pridejo od ljudi ... enostavno zmislijo si jih.

In ne, kar se tiče Mansona, namigovanja zihr niso prišla sama od sebe, ker jih ustvarja sam kot del imidža, ker s tem privablja folk ... to je njegova reklama in vsi ga poznajo kot odbitega psihopata, kar pa mu zaradi reklame kakopak tudi ustreza.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#39 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 16 October 2005 - 07:40 PM

Vem, da nisi mislila posebno mene (čeprav sem edino jaz nalimala tiste slike). Oprosti, ker sem tak silovito reagirala. Upam, da med nama ni zamer. wink.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#40 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 16 October 2005 - 07:49 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Vem, da nisi mislila posebno mene (čeprav sem edino jaz nalimala tiste slike). Oprosti, ker sem tak silovito reagirala. Upam, da med nama ni zamer. wink.gif


Dala sem samo primer, ni pa bil moj namen, da bi bila nesramna. wink.gif

Zamer pa itak, da ni nobenih! :love5: biggrin.gif wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users