Jump to content


Photo

Anti-aging nega


  • Please log in to reply
2086 replies to this topic

#2041 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15069 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 11 November 2023 - 07:26 AM

Jaz ga nanasam vsak drugi dan in se ne lupim.
Je pa res da tudi nimam na obrazu nicesar, razen spf.
V bistvu sta vlazilna meglica od rilastil (kao hialuronska), spf anti age repair rilastil in cera ve cistilo vse, kar dajem na obraz....
Bom videla ce bo kaj lupljena ko ketrel porabim do konca in presaltam na retirides.
  • 0
 

#2042 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 November 2023 - 11:18 AM

Jaz sem potem kar v drogeriji Tuš vzela Revox 20% vit C, zelo ugodno, sploh s 25% popustom.
  • 0

#2043 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23490 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 13 November 2023 - 07:53 AM

Jaz se prvo sezono po Retirides nisem lupila, potem drugo sezono pa sem se po nekaj dneh začela lupit, trajalo je en dan največ dva. Najbolj opazno je bilo okrog ust. Imela sem pa 0,5. Zaradi tega sem se mazala samo 1x na teden. 

podobno


  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#2044 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 15 November 2023 - 09:01 AM

Ima še kakšna drogerijska krema retinal? Do zdaj sem uporabljala Avene A-Oxitive nočno kremo, ki mi je ustrezala, pa je na notinu ne dobim več. Bom sicer še pogledala v lokalni lekarni za njo, ampak me zanima, če je še kakšna krema s to sestavino.


  • 0

#2045 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 15 November 2023 - 09:19 AM

Ne. To je njihova sestavina se mi zdi. Razen kaksna druga od Avena. Pa zdaj so neke znamke se zacele uporabljati, ampak nic drogerijskega.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#2046 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 15 November 2023 - 03:31 PM

Jaz imam od Miss Alice kremo z retinalom. Geek&Gorgeous na Superskin ima tudi kreme z retinalom.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2047 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 November 2023 - 08:04 AM

Jaz tega Retirides 0.05 zgleda ne bom mogla uporabljat. Tako me srbi koža obraza, tudi vso lasišče, odkar ga 1x na teden nanesem. Nisem sicer prepričana, da je od tega, ampak sem pa samo to spremenila, nič drugega. 


  • 0

#2048 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2023 - 08:20 AM

Jaz imam od Miss Alice kremo z retinalom. Geek&Gorgeous na Superskin ima tudi kreme z retinalom.

Hvala za to. Oba nimate na zalogi teh začetnih koncentracij, večjih pa ne vem če si upam takoj uporabit. Sicer po Avene kremi nisem imela nobenega luščena, samo sumim, da so tam res nizke koncentracije not.


  • 0

#2049 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2023 - 08:22 AM

Barbarina, a nisi ze imela Retirides, ki sem ga jaz prinesla?
Jaz imam 1% in sem ga sele zadnjic prvic uporabila, groza. Verjetno sem ga tudi ful prevec uporabila.
  • 0

#2050 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17855 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 16 November 2023 - 08:49 AM

Ja, po tistem sem se pa samo lupila, nič me ni srbelo, mogoče malo obraz, lasišče pa sploh ne. 


  • 0

#2051 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2023 - 08:55 AM

Dajte ga gor za 10 minut ali pa ga malo vmesajte v kremo ali pa si namazite kremo pod njim. Zadeva je tako mocna, da deluje tudi na tak nacin (0.1% je :)). Na golo kozo ga redko kdo prenese zato se dela buffering.

Avene uporablja 0.1%. Vec sploh ne vem, ce se sme, zato ga tudi te druge firme uporabljajo manj ali tocno toliko.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#2052 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2023 - 09:04 AM

Ok, bom probala tako, hvala. Je pa mene tudi A313 enkrat tako pekel, da sem skoraj znorela, pa me ponavadi nikoli. Zgleda je odvisno od bogvecesa.
Podgana vem, da ni 1%, sam tko sem napisala ;)
  • 0

#2053 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2023 - 09:07 AM

Najbrz tudi od hormonov pa vremena pa kurjave... Aha, ok :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#2054 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2023 - 09:11 AM

Haha.
Vedno sem imela obcutek, da ce das neko kremo gor za 10 minut, je to nic od nic.
  • 0

#2055 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2023 - 09:16 AM

Dajte ga gor za 10 minut ali pa ga malo vmesajte v kremo ali pa si namazite kremo pod njim. Zadeva je tako mocna, da deluje tudi na tak nacin (0.1% je :)). Na golo kozo ga redko kdo prenese zato se dela buffering.

Avene uporablja 0.1%. Vec sploh ne vem, ce se sme, zato ga tudi te druge firme uporabljajo manj ali tocno toliko.

Potem misliš, da bi lahko preskočila koncentracije 0,05% od G&G ali Miss Alice in nabavila njuni kremi z 0,1%? SIcer sem zdaj med poletjem imela pavzo.


  • 0

#2056 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16165 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 November 2023 - 09:20 AM

A je katera imela obe, da bi lahko primerjala? 

Razmišljam da bi si za BF kaj privoščila, če bodo akcije. :)

 

Jaz sem drugače uporabljala portugalski Ketrel pa sem se minimalno lupila, sem bila kar presenečena. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#2057 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22355 posts
  • Gender:Female

Posted 16 November 2023 - 10:42 AM

Hvala za to. Oba nimate na zalogi teh začetnih koncentracij, večjih pa ne vem če si upam takoj uporabit. Sicer po Avene kremi nisem imela nobenega luščena, samo sumim, da so tam res nizke koncentracije not.

A Oxitive nočna ima 0,1 %. Sem jim enkrat pisala, kakšne so koncentracije v njihovih kremah ker nikjer ne piše in so mi to odgovorili.

Pomoje lahko preskočiš tiste najnižje koncentracije. Jaz imam Miss Alice 0,15 %. Vidim, da imajo zdaj tudi 0,20%, tega ni bilo, ko sem jaz naročala.

Jaz sem imela Retirides 0,5. 1% se mi zdi že ful močna zadeva, jaz si ga niti ne bi upala mazat pomoje. Miss Alice 0,15 % mi je super, me nič ne draži, srbi ali peče, tudi lupim se ne. Po Retirides pa sem se lupila, ni pa me nič srbelo ali peklo. Čez si namažem še eno nevtralno kremo, enako sem delala pri Retirides.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#2058 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16494 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2023 - 11:00 AM

Frida, mislim da se v 20 minutah vse "vpije" in oddela vecino.

Pomojem komot, bellini. To ni neka strasno hudo mocna sestavina. Saj naj bi delovala na dolgi rok, ampak ni pa takih posledic na kozi kot pri tretinoinu.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#2059 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3446 posts
  • Gender:Male

Posted 16 November 2023 - 11:05 AM

Ok hvala, bom potem tako naredila čez to zimo.


  • 0

#2060 Frida

Frida

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10555 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 16 November 2023 - 12:28 PM

Hvala Podgana :)
  • 0




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users