Jump to content


Photo

Taft - Volume Power Mousse


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  2. 4 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 July 2007 - 07:46 PM



IPB Image

Pena, ki bi jo zlahka poimenovali kot pena za zlepljanje las (čeprav na pakungi pravijo, da ne zleplja, haha) . Namreč, drugega, kot to, ne naredi. Peno sem kupila z naivno optimističnim vzgibom, pa še reklama je bila, ah, tako že skoraj res prepričljivo resnična - prelestna Hajdi, s tole peno v laseh za volumen ji ne more nič... ne sonce, ne veter, ne prha vode iz cevi nekega osvajaškega delavca, itd. No, realnost je seveda v celoti drugačna. Ni duha ne sluha o kakršnem koli povečanem volumnu. Peno sem si, kot velevajo (in kot je praksa tudi pri Tigijevi Root Boost peni), nanesla na sfrotirane, mokre lase. Približno takšno količino, kot si nanesem RB - zadnjič sem si je premalo in sem mislila, da je posledica popolnega neučinka ravno to. No, zgodba se je ponovila. Na koncu sušenja so bili lasje sprijeti skupaj. Kot da bi bili mestoma mokri. Torej zlepljeni, trdi. Ko sem jih razčesala, pa tako brez volumna, kot še nikoli. Bolj, kot če si ne nanesem ničesar na lase. Skratka, ne vem, za kaj bi se torej naj ta pena uporabljala oz. kakšen je njen namen, glede na to, da osnovnega oz. tistega, za kar je namenjena, ne opravlja. Očitno res, kot sem že uvodoma ugotovila, za zlepljanje las in kasnejši ekstremen nevolumen. Pene je 200ml, stane okoli 3 eur v DMu, embalaža zgledna. Res mi je uganka reklamiranja izdelkov, kateri imajo protiučinek reklamiranega. Naj rečejo, da je namenjen ubijanju volumna, a ne.


Ocena: 2 (zelo lepo diši, LOL)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45472 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 July 2007 - 12:26 PM

Moja mama je zvesta uporabnica Taftovih pen in seveda jih tudi jaz včasih uporabim. Tako je kupila tudi tole peno v zeleni embalaži, katere naloga je povečanje volumna. Tudi sama sem jo nanesla, tako kot Jenna na vlažne sfrotirane lase. Res je, da so se lasje med sušenjem s fenom malce zlepili. Sama sem potem šla s takimi lasmi spat in naslednje jutro, ko sem se počesala ni bilo ne duha ne sluha o zlepljenih laseh. Lasje so bili mehki in volumnasti. Imam precej tanke lase in razlika v primerjavi s tem, če ne uporabim ničesar, je bila očitna. Volumen se je obdržal tudi v naslednjih dneh po uporabi. Slaba stran uporabe te pene pa je, da so se mi lasje zmastili hitreje, kot sicer. Ampak to se mi navadno vedno ko uporabim še kakšen drug preparat razen šampona. Embalaža je tipična za Taftove pene, nič kaj posebnega. Cena je ugodna.
ocena: 4
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users