Jump to content


Photo

Peelingi


  • Please log in to reply
170 replies to this topic

#61 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 August 2006 - 01:57 PM

jenna, jaz ti garantiram, da se tudi tistih, ki se ne penijo, porabi izredno malo. wink.gif zdaj sicer komaj čakam, da fant pridobi lushev gumback express smoothie od ene znanke, ki ga ne mara. biggrin.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#62 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 August 2006 - 04:01 PM

.
Ne vem no, jaz nepenečih zadev porabim izdatne količine - se spomnim, ko sem mela od AV piling. Pa tudi tega Skinny Dip-a, s katerim se tuširam, porabim ogromno. In sploh mi princip teh buttercreams ne odgovarja, sem ugotovila.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#63 Iva

Iva

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 742 posts
  • Location:Maribor
  • Interests:ples,glasba,filmi,knjige,....

Posted 11 August 2006 - 04:05 PM

[quote=Špela]za telo mam od olive tree (kozmetika kancilja) z olivnim oljem, bodečo lobodiko in bršljanom.

Jaz tut uporabljam ta piling za telo.
  • 0

#64 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 12 August 2006 - 12:34 PM

Jaz imam piling od Vichy Normaderm pa sem zadovoljna z njim. Ni kaj posebnega sicer tudi nisem iskala ampak imam zelo mehko kožo po uporabi.
  • 0
Memento mori.

#65 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 12 August 2006 - 01:05 PM

Jst sem pa ful zadovolna z Lushevim Aqua Mirabilis. Zanima me edin če kera uporablja kakšen L'Occiatane piling in kakšn se ji zdi?
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#66 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 August 2006 - 03:08 PM

.
Za L'Occitane pilinge sem slišala, da nimajo ravno najbolj nežno zmletih zrnc. Nasploh nežnost pilingov ni njihova odlika. Jaz mam tistega mandljevega - milo v kosu, z zmletimi mandljevimi luščinami - za telo neuporabno, ker prav reže in boli..... za obraz torej povsem neprimerno. Meni je še neprimerno za roke, ker imam ultra občutljive.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#67 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 August 2006 - 04:39 PM

Kaj pa uporabljate za obraz? Imate kakšnega kupljenega ali si ga same naredite? Ene recepte poznam, sam ti pilingi naj bi bili pregrobi za obraz.
  • 0

#68 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30710 posts
  • Location:Primorska

Posted 12 August 2006 - 04:43 PM

Jst imam za obraz sicer res en piling (Stendhal, iz nagradne igre),
IPB Image

vendar zelo redko pride na vrsto, ker se mi zdi za mojo tanko kožo na obrazu to kar mal pregroba zadeva.
Čeprav vsake kvatre paše, no, recimo 1x na mesec, tako kot danes zjutraj. biggrin.gif
  • 0

#69 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 August 2006 - 04:54 PM

biggrin.gif Sej tako kot si rekla, tudi sama ga zelo redko uporabljam. Kadar je potreba, recimo 1x na 2 ali 3 mesce.
  • 0

#70 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 August 2006 - 04:55 PM

QUOTE(Fergie)
Kaj pa uporabljate za obraz? Imate kakšnega kupljenega ali si ga same naredite? Ene recepte poznam, sam ti pilingi naj bi bili pregrobi za obraz.

Za obraz je najboljši AD encimski piling. Nežen in učinkovit.

Za telo pa uporabim kar sladkor in to je najboljši piling kar jih je.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#71 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 12 August 2006 - 05:04 PM

.
Jaz mam za obraz mareličnega od Alverde.
Za telo pa menjavam - Vichy Lipidiose, pa od AV, od Avona z rjavim sladkorjem je tudi precej dober..... večkrat pa si nardim ga kar s kofetom.




.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#72 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 August 2006 - 05:14 PM

QUOTE(sonchika)

Za obraz je najboljši AD encimski piling. Nežen in učinkovit.


Kater je to?

QUOTE(sonchika)
Za telo pa uporabim kar sladkor in to je najboljši piling kar jih je.


Zanimivo, to pa prvič slišim smile.gif Moram 1x sprobat wink.gif
  • 0

#73 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27039 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 12 August 2006 - 05:23 PM

QUOTE(sonchika)
Za telo pa uporabim kar sladkor in to je najboljši piling kar jih je.


Meni je pa sladkor obupen. Enkrat poskusla, no way ..
Polenta + mleko = the best
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#74 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 August 2006 - 05:38 PM

QUOTE(TASH)
Zanima me edin če kera uporablja kakšen L'Occiatane piling in kakšn se ji zdi?


jaz imam ta starega sivkinega (še v obliki paste, ni gel z zrnci) in mi je v redu:malo porabiš in fajn zdrgne. se ga pa ne dobi več. navdušena pa sem (še vedno) nad lushevim gumbackom. njami, njami. :love7:
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#75 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 12 August 2006 - 05:54 PM

QUOTE(Fergie)
QUOTE(sonchika)

Za obraz je najboljši AD encimski piling. Nežen in učinkovit.


Kater je to?


Art Deco encimski piling.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#76 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 August 2006 - 05:57 PM

Hvala wink.gif
  • 0

#77 Boyana;))

Boyana;))

    sramežljivec

  • Člani
  • 2 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:...skoraj vse;)))...

Posted 12 August 2006 - 07:15 PM

Punce!Al pa probite tole-piling za telo lahko naredite iz olivnega olja in morske soli.Je zelo unčikovit,naraven in ni tako zelo grob do kože.Deluje pa trojno-kot piling,negovalno ker olivno olje zelo neguje kožo pa še razstrupljevalno,ker sol odlično razstruplja kožo,sploh tudi tiste bolj problematične(npr.mozoljčki na hrbtu).Natrite se v tuš-kabini nato pa se dobro sperite z vašim gelom za tuširanje da ne boste mastne in se potem dobro namažite z mlekom za telo.. Verjemite koža bo super:)
  • 0
...svet vedno preseneča...

#78 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 August 2006 - 07:48 PM

QUOTE(Boyana;)))
Punce!Al pa probite tole-piling za telo lahko naredite iz olivnega olja in morske soli. Verjemite koža bo super:)


sem že probala in je res fajn. ampak samo za vsake toliko, ko se glih spomnem, da si to lahko nardim. je vseeno lsžje in hitreje vzet kupljenega s poličke/iz omarice in to je to. wink.gif
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#79 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 August 2006 - 07:49 PM

Kakšno je pa razmerje, 1:1?
  • 0

#80 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28978 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 August 2006 - 07:51 PM

QUOTE(Fergie)
Kakšno je pa razmerje, 1:1?


jaz sem si delala po občutku: toliko, da mi je olje lepo popivnalo sol, je bla še kar gosta zadeva vse skupaj, ker meni je piling prvenstveno namenjen 'drgnenju' kože za odstranitev odmrlih celic in ne sredstvo za tuširanje. biggrin.gif

p.s.: pa ne si tega zdej velik delat, par malih žličk soli in malo olja zmešaj v kakšni posodici, se tega minimalno porabi. lahko se pa pesek uporabi namesto soli, pa ne it zdej ga iskat v peskovnik na otroško igrišče, ziher se da kje kupit. biggrin.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 





1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users