Jump to content


Photo

NOVOSTI


  • Please log in to reply
171 replies to this topic

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 February 2008 - 12:11 PM

Nivea je lansirala novo linijo za sijaj las, poimenovano Diamond Gloss. Poleg šampona in balzama, vsebuje kolekcija še leave-in sprejček in nego za konice, ter cel kup styling proizvodov (vosek, gel, pena, lak).

IPB Image
IPB Image

Only diamonds have that unmistakable sparkle and stand for luxury, brilliance and glamour. They make every woman’s heart beat a little faster. No wonder—no stone is as precious, clear and lustrously brings out the beauty of its bearer. “A girl’s best friend”: Marilyn Monroe appreciated this fact and dedicated a song to the king of the precious stones.

The experts of the research and development department from NIVEA Hair Care have now discovered this luxury item for the first time for a completely new kind of hair care and styling series: NIVEA Diamond Gloss. With it they want to fulfill the wishes of women looking for that perfect shine. Consumer surveys have shown that “super gloss” is the absolutely hippest trend. Especially women with longer hair feel more attractive, more self-confident and more feminine with healthy, shining hair.

The secret of the new Diamond Gloss Range is the mixture of completely new kinds of repairing substances and moisturizers with new effect-technologies, some of which have been patented. They are able to intensify the light reflection of hair in ways never before imagined. Only natural diamonds are used, not the cheap alternatives. They are ground into fine micro-particles and then worked into shampoo and conditioner.

The products of the Diamond Gloss Range contain intelligent care substances like polymers and panthenol, which nourish the hair intensively while fine diamond micro-particles serve to add brilliance. Next to shampoo, conditioner, spray conditioner and anti-split-end fluid, Diamond Gloss also offers hair spray, mousse, styling wax and styling gel. Diamond Gloss will be introduced in all existing and new NIVEA Hair Care and Styling countries.


http://www.nivea.com..._diamond_gloss/
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2008 - 10:50 AM

A to se že da pri nas dobit ? Ker jaz še nisem nikjer vidla tega. Ful so mi embalaže lepe.

Na sl. spletni strani mi je ful čudno ker je vse enako, ampak tisti fluid za konice pa so kar ven izpustili. laugh.gif
  • 0
Memento mori.

#3 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 05 February 2008 - 01:23 PM

Mislim, da je Jinadaze pred kratkim kupila šampon iz te kolekcije, tko da očitno se že dobi tudi pri nas. Mene mika balzam, ampak moram prej pogledat sestavine ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#4 Zlatolaska

Zlatolaska

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4192 posts
  • Location:Maribor (okolica)
  • Interests:zdravje,lepota,moda,šport,fotografije...

Posted 05 February 2008 - 06:40 PM

Pol pa, jasno, poročaj. tongue.gif
  • 0
Memento mori.

#5 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 04 March 2008 - 10:16 AM

Schwarzkopf Power-Halt - Drei Wetter Taft z Cashmere Touch
IPB Image

Wella

Lifetex Sun Color Preserve Cream onemogoči prehitro bledenje barve las.
Primerno za barvane lase.

IPB Image

Sem našla na nemški stani, tk da nevem kdaj bo to pr nas.
  • 0


#6 Kinky

Kinky

    Železna devica

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 38152 posts
  • Gender:Not Telling
  • Interests:krompir

Posted 04 March 2008 - 10:30 AM

Od Taft mi je huda embalaža. thumbup.gif
  • 0
“It was true that I didn’t have much ambition, but there ought to be a place for people without ambition, I mean a better place than the one usually reserved. How in the hell could a man enjoy being awakened at 6:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so?” (Charles Bukowski)

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

When you open your mind to the impossible, sometimes you find the truth.


#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 March 2008 - 03:01 PM

Schauma ima novo kolekcijo Oil Intense.

Za ženske, ki imajo težave z razcepljenimi konicami, ponuja nova linija Schauma Oil Intense popolno rešitev. S formulo proti razcepljenim konicam, ki vsebuje naravne izvlečke olja makadamije obnovi poškodovane konice, krhkim lasem pa nudi intenzivno in hranljivo nego, ki jo potrebujejo za povrnitev sijaja. Intenzivno olje makadamije prodre globoko v lasno strukturo in okrepi lase od znotraj navzven, tako da razcepljene konice postanejo problem iz preteklosti, lasje pa dobijo zdrav in sijoč videz.

Olje makadamije pridobivajo iz orehov makadamija, plodov dreves, ki prvotno izhajajo iz Avstralije, danes pa rastejo v deževnih gozdovih, vlažnih pokrajinah in ob tokovih rek na najlepših predelih sveta. Zaradi svoje podobnosti maščobam, ki jih proizvaja človeška koža, olje makadamije z lahkoto prodre v lase ter jih mehča in neguje, zato je odlično za negovanje problematičnih las.

Schauma Oil Intense skrbi za lepe lasje z naslednjimi izdelki:

• Šampon Schauma Oil Intense – 250ml/400ml (priporočena maloprodajna cena: 2,19 / 2,99 EUR)

• Regenerator Schauma Oil Intense– 200ml (priporočena maloprodajna cena: 2,19 EUR)

• Negovalna maska Schauma Oil Intense – 250ml (priporočena maloprodajna cena: 3,79 EUR)

• Negovalni fluid Schauma Oil Intense – 150ml (priporočena maloprodajna cena: 2,79 EUR)

IPB Image

(Poleg tega je Schauma prenovila vse svoje kolekcije, embalaže so nove in lepše, sem ravno danes gledala,, sestavine pa so, kolikor sem uspela pogledat, večinoma zelo spodobne.)

  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 06 March 2008 - 03:56 PM

nivea diamonds se že dobi pri nas ja. imajo to kolekcijo v vsakem dm-u. lepe pakunke so smile.gif
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 March 2008 - 02:57 PM

Balea je lansirala Trend It Up Reinigendes Shampoo - globinski šampon, ki lase temeljito očisti vseh styling gelov, voskov, sprejev, lakov in krem.

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#10 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 07 March 2008 - 04:02 PM

Danes sem bila v Dm-u pa tega še nisem videla... me zanima kakšen je po sestavinah, zadnje čase namreč uporabljam kar precej laka, pene in kreme hmm.gif
  • 0
We must let go to live on.

#11 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 March 2008 - 04:30 PM

Jaz sem tudi bila včeraj v DM, pa sem vse temeljito pregledala, ampak se ne spomnim, da bi ga imeli. Grem itak v torek spet v DM in upam, da takrat bo. Sestavine mi tle niti niso važne, tudi če je agresiven, me ne moti tako zelo - itak gre za šampon, ki se ga uporablja samo na vsake toliko časa in mi je pomembno samo to, da res totalno očisti.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#12 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 07 March 2008 - 04:35 PM

Saj mene zanimajo sestavine samo zato da vidim če res temeljito vse očisti smile.gif Jaz bom tudi drug teden šla še 1x pogledat.
  • 0
We must let go to live on.

#13 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 March 2008 - 04:48 PM

Tega globinskega šampona v Dm-u še nimajo, no saj jaz ga nisem videla, ga je že kera zasledila mogoče kje ?

Pa še nekaj novosti od Aubrey Ogranics

Rosa Moskueta hranilni šampon idealen za barvane lase
S šipkovim oljem, za vse tipe las,
posebej primeren za barvane lase. Naj vaša prava barva zasije!
Poudarite naravno lepoto vaših las s tem vlažilnim šamponom, polnim vitaminov! Nežna sestava pomaga odstraniti škodljivi klor in nečistoče, ki lahko povzročajo suhost, krhkost in bledenje barve las. Pomembna hranila pomagajo ščititi tako naravne kakor barvane lase in jih naredijo spet živahne in sijoče.

* Organsko olje Rosa Moskueta® vlaži in nahrani lase ter izboljša lasno strukturo
* Organski koruzni sirup odplakne klor in minerale, ki povzročajo razbarvanje las
* Organsko karitejevo maslo ščiti pred bledenjen barv
IPB Image

B5 Design gel - Naraven gel za oblikovanje pričeske

Gel za oblikovanje in balzam obenem!
Rastlinske smole in vitamin B5, ki krepi in odebeli lase, vam nudita obliko, ki drži. Olje Rosa Moskueta® in ostale rastline hranijo vaše lase in jim pomagajo ščititi pred škodo, ki jo povzročata vročina sonca ali sušilca za lase.
Na voljo v večji embalaži, primerni tudi za profesionalno oblikovanje las, ter v praktični manjši, ki jo lahko pospravite v torbico, da vas vedno spremlja tudi na poti.
IPB Image

Natural Missst - Naraven razpršilec za oblikovanje pričeske
Popolnoma rastlinski izdelek za vašo pričesko

Cel dan ohranja vašo pričesko z nežnimi rastlinskimi smolami. Vsebuje aminokisline, ki hranijo lase, vitamine in blago zaščito pred soncem. Ne poškoduje las kot sintetični izdelki za oblikovanje.

IPB Image
  • 0
We must let go to live on.

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 March 2008 - 04:53 PM

Tyasa, dala si napačno sliko šampona od Aubrey Organics. Slika je namreč za Selenium Natural Treatment Shampoo, ki pa je predvsem za suhe lase in proti prhljaju (zato pa vsebuje selen). Je pa tale selenium šampon tudi ena izmed novosti pri nas, jaz sem ga že imela in mi je zelo všeč. Tole pa je opis zanj:

Aubrey Organics - Selenium Natural Treatment Shampoo

IPB Image

* Vlažilni šampon, obogaten s pomembnimi vitamini in minerali vzpostavi ravnovesje na vašem lasišču in laseh.
* Nahrani suhe lase in lasišče, poudari sijaj, lasje so po uporabi mehki in voljni.
* Vsebuje selen, ki pomaga vzdrževati zdravo lasišče in lase, kompleks amino kislin ojača lase, organsko jojobino olje in vitamin F navlažita lase in lasišče ter povečata sijaj.

P.S. Sem v tvojem postu popravila sliko oz. jo zamenjala za tapravo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 13 March 2008 - 05:09 PM

Uf, sploh nisem opazila ker mi Mozilla tako čudno razmeče vse slike na njihovi strani. Hvala da si popravila smile.gif
  • 0
We must let go to live on.

#16 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 19 March 2008 - 06:29 PM

X-treme Waterproof Power Gel

IPB Image



Moist-In Elixir: z morskim kolagenom in vitamini, ki preprečujejo poškodbo las zaradi sonca


IPB Image


got2b z Anti-Frizz-Effekt poskrbi za mehke lase(lepa pakunga)

IPB Image
  • 0


#17 tyasa

tyasa

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1851 posts
  • Location:French Polynesia

Posted 19 March 2008 - 07:47 PM

Pakunga od got2b je pa res zanimiva smile.gif

Imaš mogoče sestavine od tega Moist-In Elixirja ?
  • 0
We must let go to live on.

#18 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 20 March 2008 - 07:36 AM

Žal nisem našla sestavin, ker še ni v prodaji. No, toliko sme jaz razumela za enkrat oops.gif . Cena za Moist-In Elixir, 125 ml bo okoli 16,95 Euro, samo zdej to so cene za Nemčijo, kdaj pride to v Slovenijo ne vem.

Gliss Kur Nutri-Protect: Neguje in obvaruje lase pred negativnimi vsakdanjimi vplivi


IPB Image


Gliss Kur Nutri-Protect Repair-Gel-Maske

IPB Image
  • 0


#19 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 March 2008 - 09:13 AM

Gel-maska. w00t2.gif Srčno upam, da ne bo imela tone silikonov, ker pol pri meni odpade. Barva pakung rulz, I love it. oops.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#20 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 20 March 2008 - 09:46 AM

Jaaaa barva!!! Pa prav vonjam jo lahko, mmmmm... happy.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users