Jump to content


Photo

Šampon - LAVERA Orange Milk Volume Shampoo


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 October 2007 - 12:58 PM

IPB Image


Spet en izredno kvaliteten in prijeten šampon naravne kozmetike Lavera. Naj bi bilo za tiste, ki si želijo več volumna - no, seveda so te obljube bolj ali manj utopične, saj o kakšnem povečanem volumnu na podlagi uporabe šampona ne gre govoriti oz. ga pričakovati. Šampon vsebuje mleko iz lecitina in hidrolata cvetov pomaranč, ki bi naj skrbelo za nego las. Pšenični proteini bi naj lasem dodali strukturo in volumen. Izvleček hmelja pa bi naj poskrbel za lahkotno česanje - tukaj se ne morem čisto strinjati, saj brez uporabe balzama/maske se moji lasje ne dajo ravno najbolj prijetno razčesati, ampak to najbrž zaradi naravnosti šampona, tako da me to toliko ne moti - pa še vseeno se dajo bolje razčesati kot po marsikaterem drugem šamponu. Šampon je po učinku precej podoben tistemu z Mlekom vrtnic, dobro umije, je nežen, ne draži lasišča. Na laseh ga pustim približno 3 minute. Tudi tukaj treba 2x našamponirati, saj se pri prvem šamponiranju zelo slabo peni. Diši čudovito, mamljivo po pomarančah, vonj je tudi kar precej obstojen na laseh. Embalaža klasična, lepa, 250ml, cena pa 5,95 eur. Priporočam vsem tistim, ki jih je pritegnila naravna kozmetika in opojne vonjave.

ocena: 5
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 02 October 2007 - 06:42 PM

Strinjam se s predhodnico.
Ta šampon bo zdej vedno med mojo kozmetiko. Imam namreč zelo malo las in hkrati so še tanke. Pa tudi mastijo se hitro.
Ta šampon mi res naredi lep volumen in še naraven je, kar je velik plus. Ne draži mi lasišča in dobro umije. Kot večina teh naravnih šamponov se tudi ta dobro speni šele pri drugem šamponiranju.
Lase lepo razčesem tudi brez balzama ali maske, vendar še vedno je to lažje pri šamponu iz liste linije z Mlekom vrtnic.
Šampon je malo gelaste strukture motno bele barve in diši čudovito. Lasje tudi ko so suhi nekaj časa dišijo vendar jaz tega ne zaznam, ker vse vonjave ki jih mam na sebi ne zaznavam :S, vendar pa drugim diši. smile.gif
Embalaža je preprosta, priročna in lepa.

5/5
  • 0

#3 eve

eve

    trance chick

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10431 posts
  • Gender:Female
  • Location:Novo mesto

Posted 29 January 2008 - 05:45 PM

Seveda sem mogla tudi sama preiskusit te Laverine šampone. No, ta pomarančni mi je zelo fajn, vendar vseeno ne prekaša mandljevega.
Šampon izredno lepo diši, ampak se na laseh ne voha. Šampon je namenjen dodajanju volumna, česar ne opazim, no, pa tudi pričakovala nisem, da bo ga bo naredil. Všeč mi je, ker je nežen, lepo očisti lase. Dobro je, ker ne masti las, po uporabi so taki mehki in lepi.
Kot skoraj vsi Laverini šamponi se tudi ta prvič malo slabše peni, kar pa me sploh ne moti. Glede razčesavanja nimam problemov, vendar o tem težko govorim, ker nimam teh problemov in lase brez težav razčesem.
Embalaža ni nič posebnega, cena se mi zdi primerna. Na šamponu ne najdem napak, vseeno pa ga vrjetno ne bom več kupila.

5
  • 0
Never allow someone to be your priority while you're just their option.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users