Jump to content


Photo

TBS - Brazil nut moisture mask


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (2 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

  5. 1 (zelo slabo) (1 votes [50.00%])

    Percentage of vote: 50.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Jeannette

Jeannette

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1241 posts
  • Location:primorska

Posted 10 June 2007 - 09:51 PM

Gre za masko, ki naj bi pomagala obnoviti suhe, poškodovane ter kemično obdelane lase, vendar te naloge niti slučajno ne opravi, zato že v začetku izražam razočaranje.
Moji lasje so pri lasišču mastni, vendar so konice zelo, zelo suhe in razcepljene zarabi barvanja in sem si obetala dober rezultat po uporabi te maske, glede na dobro oceno sestavin in pohvalo prodajalke.
Torej: Pri 1. uporabi se ni odnesla najbolje, v bistvu sploh ni pričala nobenega obljubljenega učinka. Nanesla sem jo na z brisačo osušene lase, po uporabi šampona in pustila delovati 30 min. Že nanašanje na lase mi je delalo težave, saj je maska zelo gosta. Po tem ko sem jo sprala, pa so bili lasje dobesedno zavozlani in sem si jih s tem, ko sem jih česala spulila en kup ven=( šele ko sm jih posušila, sem videla čemu se reče krepasti, trdi, slamnati lasje; katastrofa v glavnem. Odločila sem se, da dam maski še eno priložnost, vendar je bil učinek isti, klub temu, da sem po maski uporabila še Dumb Blonde dvojček, s tem da sem pustila regenerator na laseh 15 min.V obeh primirih pa je za sabo pustila neko(sicer nerazčesljivo), amprak divjo grivo, polno volumna.
Maska je bele barve in ima vonj po nekem meni ne znanem brazilskem orešku. Meni vonj ni ravno prijeten, ker preferiram sadne vonje. Kupila pa sem jo za 12€ v TBS.

IPB Image


Ocena:2/5
  • 0
500-krat ti lahko povem....




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users