Jump to content


Photo

Make up Sanje Grohar


  • This topic is locked This topic is locked
88 replies to this topic

#81 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 February 2006 - 02:40 PM

Mmmm ne vem, jsz sm učeri po dolgem cajtu gledala TV (crknu mi je internet rolleyes.gif ) in naletela na prispevek o njej v E+ pa sm lih pomislila da ne zna oblikovat senčk, ni lepa "podaljšala" linije v kotih, ok možn da je mela pa nastop in je za to rabla tok močn mejk-ap.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#82 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 15 February 2006 - 02:42 PM

QUOTE(crna)
Mmmm ne vem, jst sm učeri po dolgem času gledala TV (crknu mi je internet rolleyes.gif ) in naletela na prispevek o njej v E+ pa sm lih pomislila da ne zna oblikovat senčk, ni lepo \"podaljšala\" linije v kotih, tko amatersko mi je deloval čeprov je pa možn da je mela pa nastop in je za to rabla tok močn mejk-ap.

  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#83 miSGaLaXy

miSGaLaXy

    sramežljivec

  • Člani
  • 82 posts
  • Location:SomWhErE In GalaXy

Posted 16 February 2006 - 08:52 PM

ojoj, še strah me bo tak ste hude tongue.gif
Tash...ti pa znash ia...jst bi šla že jokat u kot če bi men to napisala... blink.gif

emm ia noo sam če je sanja čevapčič ka sm pa jaz potem s 158 cm sad.gif sad.gif sad.gif
  • 0
user posted image

#84 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 February 2006 - 02:05 PM

Sanja je čavapčič bolj zaradi svojega ocvrtega look-a, pa rahlo zabuhle face (polna lička ma, pa nonstop se neki šobi), za pravi model je prenizka, s tabo ni nč narobe wink.gif manjša dekleta so prov cotkana, kšna visoka znajo delovat kt hlodi (brez smisla za gibanje pa to, sam tud to ne vela za vse wink.gif ).
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#85 Zasanjana

Zasanjana

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 452 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:drsanje, umetnost

Posted 17 February 2006 - 02:06 PM

missgalaxy sej ni fora v visini dobesedno, samo s tok mal cm kot jih ma sanja pa ne mores it za miss. Ce gre s temi cm samo za pevko, je vse ok, za miss pa ne pase, tud hodila je tko tm kot da se bo lihkar zlomila, na svetovnem izboru je pa zgledala kot ciganka dobesedno.

Sanjo poznam, sicer ne govoriva nevem kolk, ampak se pa vsakic pozdraviva ko se vidva, pa ksno besedo al pa dve in to je to.
Do mene je bila se vedno v redu, tolk kokr jo poznam pac.
Postavo ima kul, v obraz mi je pa tko tko,.. makeup njen mi pa definitivno ni vsec, edin oci ji pa pasejo namazane s crno.
Sminko bi mogla pa izbrat rjavo, al pa kero drugo barvo.
a tud v solariju bi se lahko manj kurla, ce ze tko prav da je bolj temne polti kao po fotru al po kom ze biggrin.gif
Je pa res vedno spedenana glede stila, ceprov men ta barva njena nebi pasala (rjava, zelena,...) njen pa pase.

missgalaxy bod vesela da si vsaj nad 150cm biggrin.gif ene so manj, tisto je pa res kriza.
  • 0

#86 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 February 2006 - 02:40 PM

No ja kriza lih ni, sam je hec vidt kšno mamco obloženo s torbicami, vrečkami itd. pa tko dve glavi manjša od mene.
Ne vem, jst Sanje ne poznam, sam sm pa slišala da se je neki inštruktorici (kašni inštr. pa ne vem) ful hvalila okol tega da je miss. Ne vem men se zdi da je večina misic itak ful premladih da bi ble dozorele takšnim tekmovanjem.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#87 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 17 February 2006 - 04:38 PM

Joj crna, pa brez zmare... ampak kaj je to zj tle pomemben, da se je kao sanja kr eni kao neki hvalila. Sj ni lejdi tole. laugh.gif Pa tema ni namenjena temu, kdo pozna Sanjo pa kdo ne pa kakšna je pa kakšna ni ampak samo njen fakin mejkap. biggrin.gif Babe biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#88 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 17 February 2006 - 04:44 PM

Dilema, zakleni tole. Gre samo za šimfanje gospodične in ne za njen MU.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#89 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 17 February 2006 - 05:19 PM

Ja, sej sem ravno razmišljala o tej opciji in mislim, da bo kar prava. Pa hvala za opozorilo, Sonchika! wink.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users