Jump to content


Photo

Spletne trgovine


  • Please log in to reply
294 replies to this topic

#41 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 20 November 2013 - 01:41 PM

Se oproščam, ob hitrem in očitno površnem pregledu tem je nisem našla.


  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#42 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 23 November 2013 - 06:21 PM

Če bo katera naročala na New Looku naj mi prosim pove, jaz bi imela samo 1 šal. Lahko si deliva poštnino.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#43 jemina

jemina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 581 posts

Posted 25 November 2013 - 04:46 PM

Jz sem zj odkrila Sheinside in sem cela srečna 


  • 0

#44 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 12 January 2014 - 08:21 AM

Končno lahko pohvalim spletno trgovino MNG, za MNG Outlet imam itak same lepe besede, zmeraj je šlo vse brez problema in hitro. Zdaj sem pri MNG naročila 2.1. in so mi včeraj poslali mejl, da znata zaradi razprodaj priprava in odpošiljanje paketa malo dlje trajati, včeraj zvečer pa so mi sporočili, da je odposlano. Bom sigurno še naročala.


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#45 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 January 2014 - 06:41 PM

Jaz pa French Connection. Naročila v soboto, včeraj so odposlali, danes dopoldne je že prišlo (iz UK).


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#46 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2014 - 12:38 PM

Jina - Koliko je poštnine za FC?


  • 0

#47 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16873 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2014 - 01:06 PM

Mene tudi zanima.

FC nikoli nisem posvečala preveč pozornosti, ker se mi je zdelo drago, ampak v SALE predelku se pa najde kaj.

Imajo zelo lepa oblačila.


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#48 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 28 January 2014 - 01:09 PM

Jaz sem prek asos kupila par reči. Ful zadovoljna. Pa eno oblekco imam na wl že kak mesec. Čakam kodo za -20%. :P


  • 0

#49 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 28 January 2014 - 02:03 PM

Na strani so vedno podatki koliko je poštnina  :P  Za Slovenijo 9€.


  • 1

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#50 Felicity

Felicity

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3216 posts
  • Gender:Female

Posted 21 February 2014 - 10:24 AM

Kaj pa za športne stvari, razen ta simplyrun in surfdome, še kakšna trgovina, kjer ste naročale?


  • 0

#51 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 21 February 2014 - 03:50 PM

startfitness


  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#52 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 21 February 2014 - 04:37 PM

SoActive, SportDirect, JDsports, 21run, ... :)


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#53 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45344 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 February 2014 - 04:38 PM

http://www.zalando.ch/sports/


  • 0

#54 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2014 - 02:46 PM

Naslednjič bom 5x premislila, preden bom kaj naročila na MANGO strani. Čisto vsakič pride do kakšnega problema. Nazadnje sem za mami hotela naročiti nekaj, ko ni bilo poštnine in naročilo ni šlo skozi, češ da stvar ni na zalogi (pa je bila). 

Naslednji dan, ko se je poštnina spet obračunavala je naročilo čudežno šlo skozi. Sem jim pisala in vprašala, če bi mi lahko odšteli znesek poštnine od naročila, ker je očitno šlo za napako na strani, pa ker se še ni trgalo s kartice, pa mi niso nič odpisali. Ko je paket prišel, sem morala stvar vrnit, ker je bila prevelika in pred nekaj dnevi so vrnjeno naročilo dobili nazaj in mi poslali mail:

 

We would like to inform you that in order to correctly process the return or exchange of an article

bought from our virtual shop a current bank account within the United Kingdom is required.

 

:butl: Očitno imajo debile tam zaposlene.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#55 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 April 2014 - 02:59 PM

Js sem do zdaj 2x vrnila kupljeno pa so mi vedno, brez problema, vrnili znesek na kartico.

 

Obvestilo po mejlu:

We confirm that we have refunded your order xy.

Within a few days, depending on your bank, the money will be credited to your account.
Order number: xy

Total amount: EUR xx.xx


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#56 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 14 April 2014 - 03:14 PM

Jaz Mango naročam 2x letno za razprodaje, že par let, in nikoli nisem imela problemov. K sreči ne z naročili ne z vračili; pa čedalje lepše stvari mi imajo. Zdaj so še prenovili spletno stran, je ful boljše.

 

Je pa res, da so, kar se odgovarjanja na emaile tiče, precej počasni.


  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#57 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 14 April 2014 - 04:53 PM

Špela, a niso tebi parkrat zafrknili naročilo? Jaz tudi sumim, da slabo razumejo ang. :lol:


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#58 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 14 April 2014 - 05:36 PM

Eno naročilo so mi skenslali - kar se je na koncu izkazalo za super potezo, ker sem kasneje vse željeno dobila v času razprodaj še ceneje. :w00t2:


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#59 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 15 April 2014 - 05:28 PM

Res me ima, da bi jih vprašala, če sploh razumejo angleško. Ta krota mi je odpisala čisto nekaj tretjega, kar sem jo vprašala, poleg tega je ta stvar na zalogi, kot vidim na strani.

 

We have received your e-mail and we would like to thank you for your interest in MANGO.

Regarding your enquiry, we regret to inform you that the article you are looking for is currently unavailable in both our stores and in www.mango.com.

However, we are pleased to inform you that the stock is renewed regularly. Therefore, you may be able to find the garment you are looking for within the next few weeks.

We take this oportunity to inform you that if you wish us to inform you via email when the garment becomes available again in our online store on the size and colour that you are looking for, please select the box "ADD TO WISHLIST" that you will find next to the chosen garment. 

We hope this information will be useful.

Best regards from the MANGO team.


Gaida Aburunnat
MANGO Customer Service

 

 


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#60 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82173 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 April 2014 - 03:24 PM

Še vedno nisem dobila odgovora na tisto, kar sem jim odpisala na zgornji mail, tako da sem jim včeraj poslala novega, naj mi že enkrat pošljejo zamenjavo, ker je točno en mesec, odkar sem naročila pa mi je ženska odgovorila, naj pošljem vse podatke o kartici, da mi bodo vrnili denar. I rest my case, zadnjič sem naročala na Mangu.


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users