Jump to content


Photo

Kaj za poletje?


  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#1 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 24 March 2005 - 08:08 PM

Po nekaterih parfumih se mi poleti naredijo izpuščajo, tako da jih zelo nerada uporabljam. Verjetno je kriv prisoten alkohol v parfumu. Kaj pa osvežilne vodice. Jih katera uporablja? Razmišljam, da bi si kakšnega kupila, za čez poletje.

LP N
  • 0

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 12:27 PM

Jaz poleti ne maram težkih parfumov, letos bom tako kot lani uporabljala kar osvežilno kolonjsko vodo Elixir D'Aromes Sensuale z olji jasmina, ambre in nevem česa še, ki jo lahko pošpricaš po celem telesu in diši noro ... vsaj meni ima naravnost božanski vonj. wink.gif

Sicer pa se sama poleti ponavadi tako in tako parfumiram samo zvečer ker dneve itak preživim na bazenu, ob morju ali na vikendu ter mi niti na kraj pameti ne pade, da bi se šla polivat s parfumom recimo za na plažo ... to mi je čist mim. blink.gif
  • 0

#3 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 12:32 PM

DiLeMa, kak pa kaj zgleda ta tvoja stvar, če ni skrivnost?
In ja, se strinjam s tabo - meni tudi na kraj pameti ne pride, na bi na plažo prinorela naparfumirana. Saj že itak kremca za sončenje ful diši... Pa sploh ni nujnost skos biti nalit s parfumi.

Jaz imam za poletje Gucci - Rush2, katerega dam nase tudi večinoma samo zvečer.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 12:41 PM

Jaz imam tole kolekcijo, vse mi noro diši, sploh pa ta kolonjska vodica in gel za prhanje ... po tistem gelu ti koža še cel dan tako lepo diši da se kar naprej voham. oops.gif wink.gif Je pa na tej sliki vse, samo te kolonjske vodice ni gor ... ne vem zakaj. Je pa kolonjska vodica isto v taki prozorno oranžni embalaži, samo da je v obliki stekleničke in na pumpico.

IPB Image

Drugače pa so štiri različne kolekcije oz. štirje različni vonji ... jaz imam Gelsomino&Ambra, obstaja pa še Agrumi&Bergamotto, Tiglio&Fiori d'Arancio in Sandalo&Spezie ... jaz ne vem kateri bo tebi najbolj všeč, meni najlepše diši moje. wink.gif
  • 0

#5 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 12:46 PM

Jezusmarija, kak to dobro zgleda! IPB Image
Kje pa se kupi in koliko košta? biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#6 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 12:52 PM

Ej dobiš natančne podatke takoj ko pride mami domov, ker mi to ona vedno prinese pa nimam pojma v kateri drogeriji kupuje, še manj pa koliko te stvari stanejo. wink.gif
  • 0

#7 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 12:59 PM

Ok, hvala ti. Nestrpno čakam. IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#8 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 31 March 2005 - 01:58 PM

Punce kaksne luste mi delate biggrin.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#9 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 02:58 PM

Evo Nikita, sem vprašala mamo in zadeva je takšna ... te stvari je kupila v eni mali trgovinici v Celju, ki se ji reče Vonj Narave, ne bi pa ti znala povedat, če je ta trgovina tudi kje drugje (npr. v Lj ali Mb). Lahko pa vprašam bivšo sošolko, katere mama je šefica ali lastnica te trgovine (ne vem točno kaj že) pa mi bo ona znala bolje povedat.

Drugače pa te stvari niso drage, stanejo nekaj tisočakov ... ta kolonjska voda mislim da ni bila več kot kakšnih 2.000 sit.
  • 0

#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 03:59 PM

Hvala! Ja, prosim vprašaj... me bi res to utegnilo zanimati. Blo bi super, če bi blo v Ljubljani. Saj po moje je, samo vprašanje, kje. biggrin.gif

edit:
U, sem zdaj šla malo iskat in glej ga zlomka: http://www.mercator....asp?MenuID=1107 - pod št. 13. To bo to, a ne?
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 Martina

Martina

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 956 posts
  • Location:Kamnik
  • Interests:kozmetika v vseh pogledih

Posted 31 March 2005 - 04:01 PM

pri avonu se tudi dobijo osvežilne vodice z različnimi vonji(jagodičje, zeleni čaj, divja orhideja,...) in stanejo od 600-1000sit.
  • 0

#12 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 04:03 PM

QUOTE(Nikita007)
U, sem zdaj šla malo iskat in glej ga zlomka: http://www.mercator....asp?MenuID=1107 - pod št. 13. To bo to, a ne?


Japs, to bo ziher to! wink.gif Pa če se boš podala v shopping, malo poročaj kaj vse si privlekla iz Vonja Narave ... pa naj te opozorim, da je ta trgovinica (vsaj kar se tiste v Celju tiče) ful lepo urejena in je že na pogled vse ful mamljivo. biggrin.gif
  • 0

#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 31 March 2005 - 04:14 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Nikita007)
U, sem zdaj šla malo iskat in glej ga zlomka: http://www.mercator....asp?MenuID=1107 - pod št. 13. To bo to, a ne?

Japs, to bo ziher to! wink.gif Pa če se boš podala v shopping, malo poročaj kaj vse si privlekla iz Vonja Narave ... pa naj te opozorim, da je ta trgovinica (vsaj kar se tiste v Celju tiče) ful lepo urejena in je že na pogled vse ful mamljivo. biggrin.gif

Packonarka, nehaj dražit! IPB Image Bi najrajši kar zdaj tja tekla. biggrin.gif
Valda da bom važno dostavila tu izčrpno poročilo... IPB Image
Upam samo, da mi bo všeč.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 04:24 PM

QUOTE(Nikita007)
Packonarka, nehaj dražit! IPB Image Bi najrajši kar zdaj tja tekla. biggrin.gif
Valda da bom važno dostavila tu izčrpno poročilo... IPB Image
Upam samo, da mi bo všeč.


Hehe ja sej sem res hudobna ... prava paconarka! biggrin.gif

Ja, jaz tudi upam, da ti bo kaj všeč, sicer je pa toliko različnih vonjev, da boš sigurno našla tudi kakšnega zase. wink.gif
  • 0

#15 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 04:50 PM

P.S. Še tole sem našla na internetu, za tiste ki imate občutljivo kožo, kar pride do izraza sploh poleti, in bi rade parfum brez alkohola. wink.gif

IPB Image

Gucci Envy Alcohol Free Sun Mist

When the summer sun gets too hot and heavy, lighten up with the invigorating freshness of Gucci Envy Sun Mist. Envy Sun Mist is an alcohol-free, transparent floral fragrance inspired by the scent of the vine flower, with a sparkling, shiny green freshness and natural sensuality.

Notes:
Green Notes, Hyacinth, Magnolia Flower, Lily of the Valley, Jasmine, Violet, Iris, Wood Musks.

Style:
Fresh. Light. Refreshing.
  • 0

#16 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 31 March 2005 - 05:13 PM

Vonj narave... to mi je tako znano. Enkrat sem videla to trgovino v LJ in se niti približne ne spomnim kje. Ali pa je bilo to v Celju??
Kje pa je v Celju?
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#17 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 31 March 2005 - 06:01 PM

tud mene zanima kje v celju je ta trgovina,...ker sm veliko več v celju kot lj.
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 31 March 2005 - 06:04 PM

V Celju je nasproti trgovine Vele. wink.gif
  • 0

#19 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 31 March 2005 - 08:18 PM

QUOTE(DiLeMa)
P.S. Še tole sem našla na internetu, za tiste ki imate občutljivo kožo, kar pride do izraza sploh poleti, in bi rade parfum brez alkohola. wink.gif


Gucci Envy Alcohol Free Sun Mist

When the summer sun gets too hot and heavy, lighten up with the invigorating freshness of Gucci Envy Sun Mist. Envy Sun Mist is an alcohol-free, transparent floral fragrance inspired by the scent of the vine flower, with a sparkling, shiny green freshness and natural sensuality.

Notes:
Green Notes, Hyacinth, Magnolia Flower, Lily of the Valley, Jasmine, Violet, Iris, Wood Musks.

Style:
Fresh. Light. Refreshing.



Ja, samo to je parfum, ki ga pri nas mislim, da ni. Verjetno še pride.

LP N
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 01 April 2005 - 03:35 PM

Aja ups, Nadi tega pa nisem vedela. oops.gif Ampak drugače ta brezalkoholna varianta diši isto kot tapravi parfum Envy? To me prav zanima, poleg tega se mi zdi malo vprašljiva obstojnost ...

P.S. Šele zdele sem ugotovila, da poleg parfuma Envy obstaja tudi parfum Envy Me ... oba seveda od Guccija. In kakšna je razlika? Mislim ... imeni sta si prav smešno podobni ... a je mogoče Envy Me naslednik Envy-ja ali kaj podobnega? Ma ... jst vedno neki kompliciram. oops.gif

IPB Image

IPB Image
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users