Jump to content


Photo

KENZO


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 _Kanojo_

_Kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 36 posts

Posted 27 August 2005 - 02:20 PM

Hej! Ali kdo mogoče uporablja kakršen koli parfum od KENZO? Ste zadovoljni z njim/i? Kateri vam je najljubši?
Sama uporabljam parfum Kenzo Jungle in moram reći da je super! Sicer so parfumi stvar okusa ampak vseeno oops.gif ..... pred časom sem poskusila tudi Kenzo flower in mi je všeč, tak nežen, poletni.
  • 0
Some places are like people; some shine and some don't.

#2 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 27 August 2005 - 03:46 PM

Jaz sem vohala tega novega Summer ... something. Super je.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#3 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28964 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 27 August 2005 - 03:55 PM

men je dober kenzo flower
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 28 August 2005 - 11:04 AM

Jaz sem dobesedno obsedena s Kenzo Flower ... se mi zdi tak nežen, pudrast vonj ... ne vem no, takoj ga prepoznam ker res izstopa ... pa čeprav je tak specifičen, se ga nikakor ne morem naveličat, pa ga uporabljam že res dooolgo. wink.gif

Drugih Kenzovih parfumov pa ne poznam.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 28 August 2005 - 12:27 PM

Meni so prfumi Kenzo ful všeč! Ta novi Summer by Kenzo je v ogroooomni embalaži in potem se tega vonja že naveličaš...drugače mi pa super diši. Ampak čez Kenzo Jungle ga pa ni wink.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#6 _Kanojo_

_Kanojo_

    sramežljivec

  • Člani
  • 36 posts

Posted 28 August 2005 - 04:34 PM

Kenzo Jungle,ja, resnično najboljši parfum kar sem ga do sedaj imela!
Od flower pa moji mami smrdi ... ker jo "spominja na zatohlost" oops.gif blink.gif
  • 0
Some places are like people; some shine and some don't.

#7 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 28 August 2005 - 04:52 PM

meni je jungle premočan. v bistvu mi na splošno ne pašejo preveč sladki parfumi. mi je pa bilj všeč flower smile.gif
  • 0

#8 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 29 August 2005 - 06:36 AM

IPB Image
Tale je tisti, ki mi je všeč.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#9 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 26 November 2005 - 10:21 AM

Je morda katera že poskusla tanov parfum Flower by Kenzo Oriental
IPB Image
  • 0

#10 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 26 November 2005 - 10:24 AM

Nope ... jst ga še nisem, me pa blazno mika. Že 'navaden' mi zelo lepo diši in me ful zanima, kakšna je ta orientalska verzija.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users