Jump to content


Photo

Savna


  • Please log in to reply
196 replies to this topic

#141 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 09 December 2008 - 08:34 PM

Js sm bla v ptujskih, ampak v termalnem delu, kjer so v bistvu samo 3 savne, če se prav spomnem. Verjetno je hotelski del z njimi bolj bogato opremljen. wink.gif M, ti greš v hotel Primus, če sem prav zasledila?
  • 0

#142 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 09 December 2008 - 08:56 PM

Jaaaa biggrin.gif vstop v savne v hotelu je za doplačat, midva imava v ceni aranžmaja enkratni vstop.
A v termah je gužva v savnah (ker so pač zastonj)?
  • 0

#143 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 09 December 2008 - 09:38 PM

Mi smo bli tam okrog novga leta in je blo kr nagužvano ja. Se pozna da so sam 3 savne, če bi jih blo več bi se ves folk že nekak razporedil. Aja, sm se spomnla, da je ena savna še zuni, tko kt ena hiška zgleda, tam je tud fajn.

Aja, pa če se boš spomnla, poroči mal k bosta nazaj pršla, kšn je ta nov hotel, pomoje mor bit ful lepo zrihtan, k je lih nov. smile.gif

  • 0

#144 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 10 December 2008 - 07:49 AM

QUOTE(Limona @ 9. 12. 2008 - 21:38) View Post

Mi smo bli tam okrog novga leta in je blo kr nagužvano ja. Se pozna da so sam 3 savne, če bi jih blo več bi se ves folk že nekak razporedil. Aja, sm se spomnla, da je ena savna še zuni, tko kt ena hiška zgleda, tam je tud fajn.

Aja, pa če se boš spomnla, poroči mal k bosta nazaj pršla, kšn je ta nov hotel, pomoje mor bit ful lepo zrihtan, k je lih nov. smile.gif



Zaradi te zunanje hiške, ki je meni najboljša savna btw, sem jaz verjetno vnetje fasala. Potka do te hiške je včasih bla samo iz ploščic in pozimi je to bilo ledeno mrzlo. Zdaj so sicer dali preko neko plastiko ampak je še po mojem mnenju vedno neprimerna, ker je res hladno. Če želiš koristit to savno predlagam, da si vzameš s sabo kake natikače (čeprav so kao prepovedani v kopališču, sam mislim da za to ne bodo komplicirali)
  • 0

#145 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 10 December 2008 - 11:20 AM

QUOTE(bellini @ 10. 12. 2008 - 7:49) View Post

Zaradi te zunanje hiške, ki je meni najboljša savna btw, sem jaz verjetno vnetje fasala. Potka do te hiške je včasih bla samo iz ploščic in pozimi je to bilo ledeno mrzlo. Zdaj so sicer dali preko neko plastiko ampak je še po mojem mnenju vedno neprimerna, ker je res hladno. Če želiš koristit to savno predlagam, da si vzameš s sabo kake natikače (čeprav so kao prepovedani v kopališču, sam mislim da za to ne bodo komplicirali)
Jaz mam VEDNO japonke in opažam, da nisem ediina. Bom vprašala D kako je s tem.

  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#146 Limona

Limona

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 899 posts

Posted 10 December 2008 - 05:19 PM

Ja, pa še en problem je s to potko- tista plastika je itak ves čas mokra, pozimi pa še zmrzne in js sm tam enkrat tako padla na hrbet, da sem se tri dni komj premikala. rolleyes.gif
  • 0

#147 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3384 posts
  • Gender:Male

Posted 10 December 2008 - 05:58 PM

Adriane pri vhodu na bazene imaš napis, da je prepovedano. Zraven napisa pa so take poličke, kjer moraš odložit natikače. Mi je pa strašno zanimivo dejstvo, da te ploščice v Ptuju izredno drsijo in sploh niso nič hrapave, da bi to preprečile. Se čudim, da še nihče ni tožil term, ker kolikor je meni znano so mokre ploščice na kopališču brez ustrezne zaščite proti zdrsu nevarna stvar in bi terme objektivno odgovarjale. Se mi zdi, da smo en tak primer obravnavali na faxu, nisem pa prepričana. Sploh ne morem stopat okoli bazenov, kaj šele kakšna stara omika, ko ima še manj ravnotežja.
  • 0

#148 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 May 2009 - 08:24 PM

A je že kdo bil v termah Snovik v finski savni? Malo sem gledala cene vstopnic, pa bi se dalo kak petek zvečer (je odprto do 22ih, sicer le do 20h) za 4-urno stisnit 17€, verjetno ceneje kot v LJ pa še daleč ni.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#149 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 May 2009 - 08:30 PM

Ja, midva sva bila... prostor za savne je dokaj majhen, saj tudi savne so, mislim da samo 2 ali 3...
Je pa po svoje luštno, ampak je zelo hitro gužva, ker je res bolj majhno. So ležalniki za počivat, pa ena niša, kjer si lahko postrežeš s čajem in sadjem, pa en bazenček. Tako na hitro, po spominu smile.gif

  • 0

#150 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28939 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 May 2009 - 08:45 PM

tenks, _M_ - pol se skoraj ne splača ...
rea!!!!! smile.gif ti si bla že v Atlantisu v savni, a ne? kako je tm?

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#151 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 11 May 2009 - 02:24 AM

Ja sm bla, ma men je bedno, men je fanči najbol!
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#152 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 13 May 2009 - 01:04 PM

A si je boljše naredit piling obraza pred ali po savni?
  • 0

#153 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 10 July 2009 - 09:38 AM

Punce včeri našla en ful lep kotiček za savno in razvajanje. In sicer v velenju, Hotel Paka. Cena za 2 uri za 2 osebi je 30e.
Prva je "1001 noč" druga pa "Plaža"

Attached Files


  • 0

#154 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 July 2009 - 08:14 PM

A so prenovili savne ali kaj? Pred časom niso bile tako lepe... Čudovito je, pa bo treba iti pogledati.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#155 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 11 July 2009 - 08:17 PM

Ja marca so prenovili.
Ful je lepo in daleč najbol ugodno na teh koncih.
Pri korošcu je tudi lepo samo so ful zasedeni in dražji.
  • 0

#156 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 11 July 2009 - 08:19 PM

Noro, noro. Bo treba it pogledat. Hvala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#157 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2010 - 09:05 PM

Katero savno v Lj priporočate? Kakšna se vam zdi v Atlantisu?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#158 Plain Jane

Plain Jane

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13529 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2010 - 09:08 PM

Men je najbolj všeč v Brezi. Majhno, ni dost ljudi, umirjeno, ful fajn.
  • 0

#159 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2010 - 09:16 PM

hvala smile.gif
Nikjer ne najdem cenika, mi lahko poveš kok stane en obisk?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)


#160 Frčica

Frčica

    Dobra Samaritanka

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 13687 posts
  • Gender:Female

Posted 06 January 2010 - 09:37 PM

Pa še neki, v avstriji sem bila navajena da so imel dva bazenčka v katera si šel takoj po savnanju, en mrzel v katerega si se le potopil in enega toplega v katerega si šel takoj za mrzlim. Baje da se tako pravilno savna. Obstaja to kjerkoli v LJ?
  • 0

Ljudje imajo radi, da jim kaj poveš, v pravih količinah, v skromnem, zaupnem tonu, in mislijo, da te poznajo, ampak te ne poznajo, poznajo podatke o tebi, dobijo samo dejstva, ne občutkov, ne, kaj si misliš o čemer koli, ne, kako si zaradi stvari, ki so se ti zgodile ali si se odločil zanje, tak, kot si. Vse, kar naredijo, je, da te napolnijo s svojimi občutki in mnenji in opažanji in ustvarijo novo življenje, ki ima s tvojim  bolj malo zveze, in tako si varen. (Per Petterson: Konje krast)





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users