Jump to content


Photo

britje tam dol


  • Please log in to reply
782 replies to this topic

#41 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 14 February 2005 - 09:30 PM

jst se je nikol nebi...zato sm raj odnehala laugh.gif
  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#42 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2005 - 09:31 PM

S čim si pa potem depiliraš?
  • 0

#43 Kim

Kim

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1138 posts
  • Location:Griže

Posted 14 February 2005 - 09:33 PM

ah britvica....zame še vedn najboljši vir smile.gif
neboleče, hitro gotovo...sicer so res spuščajčki in tko...mah.....važn da neboli oops.gif

  • 0
včasih angel včasih hudič..
spontana,nagajiva,samosvoja,provokativna,energicna,samozavestna,divja..drugačna,povprečja me resnično ne pritegnejo..
jp...postavljam meje svojega ozemlja IPB Image

#44 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 14 February 2005 - 09:40 PM

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Pa sej je res. Jaz sem pa vseeno še mal mazohist pa včasih uporabim strojček wink.gif
  • 0

#45 _lejci

_lejci

    sramežljivec

  • Člani
  • 13 posts

Posted 15 February 2005 - 02:18 PM

kaksn brivnik to misls??? ker bi biv pa najbolš??? oops.gif
  • 0

#46 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 02 March 2005 - 03:05 PM

lep pozdrav!
še ena v klubu wink.gif
mene tud zanimajo določene stvari.Js sm do sedaj poskusila z depilacijsko kremo pa mi ful nč ne odstran, tko da zdaj uporabljam samo britvico.Sam mene to ful mot, ker že naslednji vse na novo požene pa pikice so, pa rdeče je, pa nasploh ni estetsko. S kakšnim brivnikom si to brijete?A prou tist moški brivnik za brado al kaj?Pa dejansko učinkuje in ne pušča rdečih flekov pa pikic?
Pa zelo me moti tudi to, da ko se po dveh dneh zopet hočem pobriti prav "svinjsko" boli in men tud kr dost kri teče.

papa
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#47 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 02 March 2005 - 03:07 PM

Ja, z moškim brivnikom. Ampak niso vsi dobri. Tisti tipa Philips niso v redu, ker ti lahko rani kožo. Boljši je Braunov. Pikic ne pušča, ker ne rani kože. Z britvijo si namreč pobriješ tudi zgornjo plast kože in ker teče kri, ostanejo pikice.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#48 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 02 March 2005 - 05:56 PM

QUOTE(tanjaa)
Dlake se odstranjuje z voskom, tako kot pri depilaciji nog. Pri tej depilaciji ti kozmetičarka vsak delček posebej, preden potegne z lističem, posuje s pudrom, da ne pride do vnetja.
Kar se tiče bolečine bom pa popolnoma iskrena. BOLI! oops.gif
Jaz imam sicer kar visok prag bolečine, tko da se je dal zdržat, je pa odvisno od posameznice.
Če veš zakaj si se za to vrsto depilacije odločila, potem je tud potrpeti lažje. biggrin.gif

Pozdravček


Sama imam zelo visok prag bolečine ker me voskanje bikini predela sploh ne boli ... je sicer rahlo neprijetno ampak mi ni nevem kaj tako da bi si rada z voskom obdelala celoten predel oz. bi si jo rada depilirala 'na skina' kot se temu tudi reče. laugh.gif wink.gif

Uporabila bom tako kot vedno trakove z voskom od Veeta, me pa zanima s kakšnim pudrom ti posujejo ta predel če mogoče veš ... a je to kakšen prav poseben puder?

Ne želim, da bi prišlo do kakšnega vnetja ali večjih iritacij, zato bi tudi sama rada uporabila puder, pa ne vem koliko in katerega. A lahko uporabim kar navaden baby puder in v kako debelem sloju? Ali to nič ne vpliva na učinkovitost voskanja?

Hvala za odgovore.
  • 0

#49 vipercat

vipercat

    sramežljivec

  • Člani
  • 22 posts
  • Location:lj

Posted 10 March 2005 - 09:16 AM

jas se kar ustrajam pri britvici. kaksen dan po britju se mi je ponavadi vnela koza, sedaj pa takoj po britju kozo namazem s kremo za intimne pedele in nikoli se mi vec ne vname
  • 0
here I am! now what are your other two wishes?

#50 tanjaa

tanjaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Location:Bled

Posted 11 March 2005 - 02:09 PM

ojla, pri depilaciji belotnega bikini predela (brazilski), al pa na skina, kakor hočeš, moja kozmetičarka uporablja navaden nivein baby puder. Nič posebnega. Najprej popudra, toliko, da osuši kožo, potem nanese vosek, nato pa potegne s trakom.
Jaz sem bla zdej že četrtič na brazilski bikini depilaciji, pa moram rečt, da vsakič manj boli in manj časa depilacija traja. Pa tudi dlake so se mi že kar zmehčale in razredčile. tongue.gif
A ti misliš kar sama ordinirat po celotnem bikini predelu? Jaz se tega ne bi upala lotit sama! ermm.gif
  • 0

#51 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 11 March 2005 - 03:34 PM

Hvala za informacije, Tanjaa. wink.gif

Ja, jaz mislim kar sama vse porihtat ker me je malo sram kazat svojo češpljo naokoli hehe ... sem bolj sramežljive sorte. Pa tudi tle v Celju ne vem kje se takšne vrste depilacija izvaja ...

Sicer pa mislim da ne bo hudo, mene itak ne muči bolečina pri depilaciji (sami potegi z voskom mi sploh niso nevem kaj) ampak me je bilo bolj strah vnetij in podobnega ... no sej najprej bom naredila eno probo in če bo naslednji dan s kožo vse v redu, bom obdelala cel predel.
  • 0

#52 tanjaa

tanjaa

    sramežljivec

  • Člani
  • 26 posts
  • Location:Bled

Posted 12 March 2005 - 10:30 AM

Ni za kaj, DiLeMa!

V Celju to izvajajo v salonu KAC. tongue.gif

Če si upaš, potem to sama izvedi, samo lahko pričakuješ, da če boš celo obdelala, da bo kakšen dan otečena... Tko pač je, vseeno je to občutljiv predel. Vsaj pri meni je bilo prvič tako. Kozmetičarka mi je predlagala mrzle obkladke. Ampak zdej, po četrti depilaciji, je samo še topel občutek, ki v nekaj urah izgine. 8)

Kar se pa sramežljivosti tiče... Sej se ne slečeš do konca. Ves čas imaš na sebi tangice. Sicer je pa kozmetičarka vajena tega dela, pa mislim, da nič novega ne vidi... Pa še mal se zaklepetaš (vsaj jaz se) in tako pozabiš, kje in kaj ti "ordidinra"... Tako, da če se odločiš, lahko probaš tudi v salonu.

pozdravček wink.gif
  • 0

#53 tarja

tarja

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts
  • Location:Lj

Posted 12 March 2005 - 06:44 PM

Ojla!!!

Sm nova na tem forumu in me neki zanima. ena kolegica mi je rekla, da če se depiliraš z voskom ti lahko dlake začnejo rast pod kožo in se ti pol vse vname. Pa me zanima ce ma slucajno kera kake izkušnje s tem?
  • 0

#54 Nadi

Nadi

    pametnjakovič

  • Root Admin
  • PipPipPip
  • 1921 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 March 2005 - 09:13 AM

Lahko ti začnejo tudi zaradi britja. Po navadi se to zgodi zaradi nepravilnega puljenja ali britja. Se dlačice obrnejo in rastejo namesto proti površju, v podkožje. Ampak to se redko zgodi....
  • 0

#55 LINKY

LINKY

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 198 posts
  • Location:Okolica lj
  • Interests:vse po malem =) moda predvsem =) pa glasba =)

Posted 14 March 2005 - 04:49 PM

juh...nbaj ostane razliko med otrokom pa zensko...
jaz si samo bikini linijo z britvicno vendar grozno srbi in rdce pikice...hm.. rolleyes.gif
  • 0

#56 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 17 March 2005 - 08:24 AM

Ojejejej... puljenje tam spodaj. IPB Image Mene bi najbrž kap. Pa ne predstavljam si, kako bi to zgledalo, če mi bi kdo drug to počel. Tako da ostajam kar pri britju.
  • 0

#57 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 17 March 2005 - 05:01 PM

QUOTE(taiyou)
lep pozdrav!
Js sm do sedaj poskusila z depilacijsko kremo pa mi ful nč ne odstran, tko da zdaj uporabljam samo britvico.Sam mene to ful mot, ker že naslednji vse na novo požene pa pikice so, pa rdeče je, pa nasploh ni estetsko.


probaj malo dalj časa pustit depilacijsko na koži ampak ne predolgo :!: kakšnih 10 minutk.. saj na škatlici more pisat kolko največ.. potem pa podrgni dol, ampak vseh dlačic ti vrjetno ne bo odstranilo - glavno da večino. za ostalo pa uporabi britvico. depilacijska + britvica je fajna kombinacija, ki sem jo tudi sama nekaj časa uporabljala.. zdaj pa kar samo z britvico + kremico pa ni nič rdečih pikic wink.gif
  • 0

#58 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 02:36 PM

QUOTE(tanjaa)


Kar se pa sramežljivosti tiče... Sej se ne slečeš do konca. Ves čas imaš na sebi tangice. Sicer je pa kozmetičarka vajena tega dela, pa mislim, da nič novega ne vidi... Pa še mal se zaklepetaš (vsaj jaz se) in tako pozabiš, kje in kaj ti \"ordidinra\"... Tako, da če se odločiš, lahko probaš tudi v salonu.

pozdravček wink.gif


Te brazilske se bom pa tudi jaz lotila ( po moje maja ). Edino nisem zasledila, koliko casa si cisto gladka? Ce imas pa tangice gor, pa sploh ni problema. Jaz raje potrpim, pa da imam potem dolgo casa mir, kot pa zdaj, ko moram to ful pogosto pocet ( uporabljam pa britvico in baby puder).
  • 0

#59 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 19 March 2005 - 03:50 PM

Samo verjetno je tako, da če vedno uporabljaš britvico, potem mora še bolj boleti ta brazilska depilacija, ane?! rolleyes.gif
  • 0

#60 Gisele

Gisele

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 232 posts

Posted 19 March 2005 - 03:55 PM

Zakaj zavijas z ocmi?

Kaj je tvoj point?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users