Jump to content


Photo

ne moči zaspati


  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#1 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 08 January 2006 - 04:11 PM

Jooooj nevem kam naj dam to temo in kako naj bo naslov, pa naj kar tko ostane...Uglavnem js zadne čase zvečer kar ne morm zaspat: pač lepo grem ob 9. v postlo, pol do pol 10. berem (ponavad je tko) pa hočem zaspat pa ne morm! Pa se matram tam do 1.zjutrej vmes pa hodm dol pit vodo, pa mleko z medam, pa vse probam, pa ne morm, pa ne morm....A mate vi tut take probleme? Vsaj kdo??? No a pol vsaj kdo ve kako naj si pomagam??? Pa mogoče, ZAKAJ ne morm zaspat??? Kar z besedo na dan...
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 January 2006 - 04:13 PM

Najprej premisli če te kaj muči, če imaš kakšne probleme ... mogoče ti to krati spanec. Če je pa vse ok, potem pa pač mogoče nisi dovolj utrujena ... poskusi pred spanjem it na kak sprehod al pa mal čez kolebnico skakat ... karkoli, kar te utrudi.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 January 2006 - 04:18 PM

ne vem kje ampak mam v spominu,da sm brala,da rdeči čaj,roiboos (ki je brez teina)pripomore k boljšemu spancu.Tud vroča/topla voda/tus te mičken uspavata(če se tušaš zjutri,probi spremenit navado,pa se stuši zvečer,recmo pol ure predn smuknš vv postlo)
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#4 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2006 - 04:31 PM

Tuš pomoje lih ni najboljša izbira, ker te v vsakem primeru bolj poživi kot pomiri. Velik boljše je kopel pa notr kšna pomirjevalna eterična olja (sivka).

A ti nagajajo kšne misli, da ne morš zaspat al enostavno nisi zaspana? Kdaj pa vstajaš zjutri?

Jst tud hodim spat okol 1, 2 ponoči, ker prej enostavno nisem zaspana. Pač mam sfakan bioritem.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#5 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 08 January 2006 - 04:34 PM

ma niti ni napačna-topla voda te zihr pomiri,ker uspava,pa tak fajn občutek pusti
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#6 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2006 - 04:41 PM

QUOTE(rea)
ma niti ni napačna-topla voda te zihr pomiri,ker uspava,pa tak fajn občutek pusti


Jst se po tušu zmeri bolj zbujena počutim, pa se zmeri s toplo vodo tuširam. Tud brala sem eno knjigo, kjer je pisal, da je tuširanje priporočljivo za poživitev, kopel pa za pomiritev.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#7 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 08 January 2006 - 04:44 PM

Ne mislim, da nima nobenih takih misli al pa skrbi, k kšn dan lohk komot zaspim ob 9. včasih sm pa ob pol 2. zjutri še pokonc pa se butam z glavo ob steno laugh.gif ! Zjutri vstajam ob 6. pa komi vstanem, pa še v šoli sem kot povožena polpeta...Bom enkrat sprobala tisti čaj, rdeči al kako že, pa bomo vidl! Pa kaj me moti, da pred tv-jem lzlahka zaspim, ko pe se primajem gor v mojo sobo sm pa že čiso budna... evil.gif evil.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#8 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2006 - 04:59 PM

Nevem mogoče se ti bo zdelo smešno. Kakšno leto nazaj, sm mela jst ful probleme s spanjem. Zaspala sm sred noči, pa tud če sm šla pozno spat. Zbujala sem se vmes in bla valda naslednji dan čist zalimana. Nasploh sm bla tist obdobje (2 mesca) non stop zmatrana, brez energije, s podočnjaki do tal, bleda...uglavenm grozna. Pol me je pa frendica pelala k enmu bioenergetiku in radiestezistu in mi je reku, da mam zaprte čakre zaradi sevanja, kjer spim in da zato ne morm normalno funkcionirat. Pol je pršu še na dom in zmeru ful sevanje nad mojo posteljo in nasploh v moji sobi. Zato mi je dal neko ploščo, ki odbija ta zemeljska sevanja in od takrat naprej spet normalno spim. Hodim pa pozno spat samo iz navade, bom pa tud to probala popravt.

Pa še to. Jst sm tud takrat, k nism mogla zaspat, prižgala TV, da sem sploh zaspala (mam ga pa na srečo v sobi).
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#9 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31325 posts
  • Location:Primorska

Posted 08 January 2006 - 06:01 PM

Jst imam tud na vsake tolk časa taka obdobja, ko ne morem zaspat ali pa še večkrat, da se zjutraj zbujam že ob nemogočih urah (4, 5) in pol ne morem več spat. Sam to mi je včasih kar ustrezal, sploh spomladi, ko je zuni že svetlo, laugh.gif
Nevem, kaj bi ti pomagalo pri tem, da bi lažje zaspala, lahko ti pa svetujem, kako popravi naslov wink.gif : Ne morem zaspati / Težave s spancem..
  • 0

#10 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 08 January 2006 - 06:19 PM

Probaj pred spanjem 20x globoko vdihnit skozi nos in izdihnit skozi usta! Meni pomaga. Ali pa naredi zajca. (položaj v jogi)
  • 0
Viens, reste ici!

#11 Parvinder

Parvinder

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3483 posts
  • Gender:Female
  • Location:Suomi

Posted 08 January 2006 - 09:15 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Ali pa naredi zajca. (položaj v jogi)

in kako to izgleda??
pa _M_ sj naslov mi je kar ušeč wink.gif
  • 0
tudi pozimi dišiš po cvetju poležane trave spomladi

#12 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2006 - 09:28 PM

QUOTE(Parvinder)
pa _M_ sj naslov mi je kar ušeč wink.gif


Naslov je meni kar malo moteč, ta nemorati je res mal čudn. wink.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#13 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29196 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 08 January 2006 - 09:28 PM

mene tut tuš full razbudi, ponavadi pa tudi že samo umivanje obraza, ko si fris špricam z mrzlo vodo. načeloma pri meni branje v postelji in topel čaj delata čudeže pri nezmožnosti spanja. seks zna tut fajn uspavat. wink.gif al pa kakšen fajn pogovor. globoko dihanje in osredotočenje na samo dihanje tut ni švoh nasvet.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#14 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 January 2006 - 09:54 PM

Vzemi v roke kak učbenik za matematiko v posteljo ali kaj podobnega kar ti ni ravno blazno zanimivo. Goethejevo Trpljenje mladega Wertherja? Polno možnosti. twisted.gif
  • 0

#15 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25491 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 08 January 2006 - 10:03 PM

bols - zlocin in kazen, al pa Gogoljev Plašč. veliko detajlov, nezanimiva vsebina - uspeh skoraj garantiran tongue.gif biggrin.gif
  • 0

#16 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 January 2006 - 10:03 PM

Jst sm se pa v Plašč ful nekak uživela. oops.gif biggrin.gif Bogi gospodič Akakijevič. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#17 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 08 January 2006 - 10:09 PM

QUOTE(DiLeMa)
Jst sm se pa v Plašč ful nekak uživela. oops.gif biggrin.gif Bogi gospodič Akakijevič. biggrin.gif


Sam res biggrin.gif

Jst ti pol raj priporočam Ulikses od Joyce-a biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#18 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 January 2006 - 10:15 PM

Joj tole se mi pa tak znano sliši ... bog ve če nisem že brala. Ampak ne vem točno, kr ful berem po tekočem traku in pol ful mešam knjige.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#19 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 08 January 2006 - 10:21 PM

QUOTE(xsoncekx)
bols - zlocin in kazen, al pa Gogoljev Plašč. veliko detajlov, nezanimiva vsebina - uspeh skoraj garantiran tongue.gif biggrin.gif

Za Dostojevskega ne vem, ampak Gogolju ni nič manjkalo. Ti Wertherja očitno sploh nisi brala ...
  • 0

#20 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 08 January 2006 - 10:21 PM

Jaz? Seveda sem ga ...
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users