Jump to content


Photo

Izdelki v vaših omaricah (slike)


  • Please log in to reply
13 replies to this topic

#1 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 24 July 2018 - 07:28 PM

Koliko izdelkov za nego obraza je v vasih omaricah? Katere redno uporabljate in kateri so vasi favoriti?


  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#2 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16445 posts
  • Gender:Male

Posted 24 July 2018 - 08:13 PM

Tole so vsi, ki jih redno uporabljam in sem enkrat za spremembo skoraj z vsemi zadovoljna. Najboljse mi je pa DHC cistilno olje in Biore soncna krema.
(Zanalasc sem tako slikala, da lahko obcudujete ogledalo, ki ga je moz izbral za kopalnico :D).

img20180724201656.jpg
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#3 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82157 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 24 July 2018 - 08:35 PM

To je pa moja nega:

 

  • čiščenje (olje uporabim za dvojno čiščenje samo ko imam MU)/serum

  • nega obraza/kože okrog oči

  • SPF-ji (Biore je noter samo še za vzorec, mi je pa še vedno najboljša)

 

CvgOgdVy_o.jpg

 

O25o51L4_o.jpg

 

LEzP6vGG_o.jpg


  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#4 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 25 July 2018 - 05:55 AM

Podgana, če prav vidim imaš Cosrx snail gel/essence? Kako si zadovoljna?


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#5 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2018 - 09:41 AM

Všeč mi je ta tema. :) Pri meni je stanje trenutno takole:

 

Čiščenje:

 

- V prvi (zeleni) embalaži ni originalna vsebina (katera me mimogrede ni navdušila), notri imam CeraVe Foaming Facial Cleanser in sem z njim zelo zadovoljna.

 

- Druga je miceralna od Budnikowsky, ki jo uporabim po čiščenju preventivno, če še kaj ostane od MU, je OK vendar nič posebnega, verjetno ne bom ponovila nakupa.

 

- 9 to 5 Lush čistilni losjon sem dobila za darilo, ponavadi s tem začnem čiščenje, ker ima tudi olja notri (trenutno mi je zmanjkalo mojega Kose), porabila ga bom ga pa nebi kupila, slabo očisti. Imam za v prihodnje v ta namen na wishlisti balm od CliniqueTake the day off.

nega_2.jpg

 

Nega:

 

- Buffet, jaz brez njega ne morem več. Uporabljam večina zvečer, včasih tudi zjutraj. Naslednjič vzamem tistega z bakrovimi peptidi.

 

- Marula olje: olja so mi fajn za kombinirat s serumi, ker trenutno nimam nobene kreme. Pred tem sem imela vedno šipkovo pa sem hotela malo menjave. Mi je super olje in brez vonja, uporabljam vedno zvečer, zdaj za čez poletje ga spustim, ker bi bil preveč.

 

- Ascorby Glucoside Solution 12%: Čez ta vitamin C se zelo počasi prebijam. Čudna konsistenca, lepljiv, v glavnem ne najdem ravno pozitivne lastnosti pri njem, ga nebi ponovno kupila, želim si ga čimprej porabit in kupit kakšen drugi Vitamin C.

 

nega_3.jpg

 

Spf zaščita:

 

- L'Occitane CC krema, ima sicer samo spf 20, jaz jo uporabljam, ko vem da ne bom šla ven, večina pozimi, čez poletje je definitivno premalo. Všeč mi je ker mi naredi zelo lepo kožo in ima res minimalno prekrivnost, je bela in se ob stiku s kožo obarva, me pa moti vonj, preveč diši zato je nebi več kupila. Bom sprobala kaj drugega naslednjič.

 

- Canmake Mermaid Skin gel UV: meni najboljša zaščita pred soncem, do zdaj me ni nikoli opeklo, preizkušen v najhujših sončnih razmerah, res je super takoj se vpije, je skoraj brez vonja in res dolgo zdrži, ni treba konstantno ponavljat nanosa. Edini minus je majhna embalaža, vendar se mi ne da preizkušat novih, ker sem s tem res zadovoljna zato ostajam pri tem.

nega_1.jpg


  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#6 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22281 posts
  • Gender:Female

Posted 25 July 2018 - 11:09 AM

Podgana, sem te hotela že pred časom vprašati, kako si zadovoljna s p:rem kremo? Sem videla, da jo je Hot and flashy na Youtubu zelo pohvalila. Kakšna je v primerjavi z azijskimi kremami s spf?

NeoStrata je tudi mineralna krema s spf?

 

Mislim, da si bom jaz morala narediti čistko med kozmetiko. Imam še polovico Cosrx BHA in AHA, ki sem ju kupila že par let nazaj in vprašanje, če je to sploh še uporabno, pa eno Derma E gel kremo tudi. :D 


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#7 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 25 July 2018 - 01:51 PM

Evo, to je to. Pa ne uporabljam vsega na dnevni bazi. 

Attached Files


  • 0

#8 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16075 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 29 July 2018 - 10:07 AM

Evo še moje stvari, ki jih trenutno uporabljam.

 

379941971021624582659908.jpg


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#9 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 03 August 2018 - 11:14 PM

Za očesni MU uporabljam CadeaVera 2-fazni odstranjevalec, je zelo učinkovit in moja stalnica, edini minus je, da se ga kar hitro porabi. Za čiščenje po celem obrazu imam The Pharmacy žajbljev gel, ki ga bom zagotovo še kdaj kupila, ker mi gre pa trenutno h koncu, bom poskusila z Jessa intimnim milom, ki ga tako hvali ADP & co.

The Ordinary - Squalane; nisem prepričana, da bom še kdaj kupila, morda v obliki kombinacije, sam po sebi pa se mi zdi masten in se mi ne vpije dobro.

Cosmerba (rjava )- pred kratkim sem jo ponovno kupila, ker sem bila pred leti zadovoljna z uporabo, vendar ugotavljam, da ni nič posebnega in da ni vredna denarja, bo pa za uporabit do konca.

 

img20180803113410.jpg

 

Sedaj poleti vsako jutro uporabim Derma E Vitamin C serum, (ki mi je kul) in Canmake Mermaid uv zaščito, ki me tudi ni razočarala.

Za zvečer imam občasno CosRx BHA liquid in/ali TO Niacinamide. Ne zdi se mi, da bi kaj dosti pomagala pri ohranjanju čistih por, ampak ju pa ne uporabljam redno in zato še nisem čisto izgubila upanja. Balea beauty effect serum mi že dolgo visi na polici, ni mi všeč svetleč efekt, ki ga naredi, ga bom pa porabla do konca v hladnejših mesecih. Šipkovo olje pa mi ful pomaga pri izsušeni koži, predvsem pozimi, me pa kar precej moti vonj, ki zelo potegne po nekem ribjem olju, zato točno tega več ne bi kupila.

 

img20180803113751.jpg


  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#10 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3108 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 11 August 2018 - 06:43 AM

To pa jaz uporabljam na dnevni bazi, kar je kar malo v primerjavi z vami :)

Obvezno zjutraj in zvecer ocistim obraz z micelarno, zvecer po navadi se s cistilno peno v kombinaciji s scetko za obraz.

Kremo povecini uporabljam Dermo E, razen ko vem da bom na soncu se namazem z niveo urban defence (po kateri se kar svetis kar je logicno).

Ta kremica od dr.Schellerja me ni ravno prepricala, je fajna tekstura in hitro se vpije ampak nekih rezultatov pa ni, rabim kaj bolj aktivnega proti gubam in ne bom ponovila nakupa.

Zdaj dobim se neko vodico od afrodite, katero je kolegica izredno pohvalila, win-up lift swiss ice wine, javim ko jo sprobam.

img20180811073113.jpg
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#11 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30600 posts
  • Location:Primorska

Posted 11 August 2018 - 07:57 AM

Imaš podobno kot jaz, 5 izdelkov  :wink1:


  • 0

#12 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2018 - 09:10 AM

Matilda poskusi mogoce z marula oljem naslednjic, ce te pri sipkovem moti vonj. Ucinek je podoben, vonja pa nobenega.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#13 Barbarina

Barbarina

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 17716 posts
  • Gender:Female
  • Location:Pohorje

Posted 11 August 2018 - 01:09 PM

Moja nega, manjka uv zaščita, ki jo menjavam, trenutno imam eno od Eucerin.

Attached Files


  • 0

#14 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16872 posts
  • Gender:Female

Posted 11 August 2018 - 02:48 PM

Hvala, Emily!
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users