Jump to content


Photo

Gloss - E.L.F. Plumping Lip Glaze


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 14 August 2010 - 04:13 PM

IPB Image


Sestavine: Paraffinum Liquidum, Polybutene, Silica, Fragrance, Methylparaben, Propylparaben, Titanium
Dioxide Yellow No. 10, Aluminum Lake (CI 47005), Yellow No.5, Aluminum Lake (CI 19140 ), Orange No.5
(CI 45370), Red No.27 Aluminum Lake(CI 45410:2), Iron Oxide(CI 77499).


Gloss imam v odtenku Baby Doll. Je dvofazni. Naj bi imel, kot jaz rečem, učinek napihovanja ustnic. Meni se
ne zdi, niti ga nisem zato kupila. Kupila sem ga zato, ker mi je bila simpatična misel o dveh barvah v enem.
Torej belkasta (na ustnicah prozorna s finim shimmrom) in rozasta. Gloss je sam po sebi čist soliden, obe
barvi sta krasni. Torej, kot že prej omenjeno, se beli del kaže na ustnicah brezbarvno, zgolj ima fini
shimmer, ustnice se lepo svetlikajo (ne seveda preveč). Rozasti del, BD, pa se tudi na ustnicah ne pozna
pretirano, jih zgolj rahlo obarva. Edini problem je v tem, da izdelek precej hladi in ščemi ustnice (od tega bi
naj potem prišla, jasno, napihnjenost (posledica razdraženosti) … jaz je sicer ne opazim, imam že naravno
polne ustnice … dvomim sicer, da bi tudi pri kakšni s tankimi ustnicami bil učinek opaznejši, sploh pa
dvomim, da si ga katera želi po takšni poti, da imaš razdražene ustnice … čeprav, pri ženskah se nikoli ne
ve, a ne). Ta občutek ni ravno med najbolj prijetnimi, okusa in vonja je mentolastega. Seveda ni
negovalen, ampak obratno - ustnice draži in izsušuje. Je zmerno lepljiv, lahko bi bil manj, obstojen je nekje
srednje dolgo, lahko bi bil dlje. Embalaža je tako-tako, včasih se pri odpiranju odpre celi del, ne samo del z
aplikatorjem, itd. Embalaže nasploh pri ELFu niso jaka strana.
Gloss mi nekako leži, ga ne uporabljam prav rada. Kupila ga več ne bi, niti ga ne
svetujem. Se dobi boljše. Tudi tukaj je cena 1$, več si niti ne zasluži.

2/5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users