Jump to content


Photo

Vaša spolna usmerjenost


  • Please log in to reply
162 replies to this topic

Poll: Vaša spolna usmerjenost (124 member(s) have cast votes)

Moja spolna usmerjenost je:

  1. Heterosekualna (106 votes [84.80%])

    Percentage of vote: 84.80%

  2. Biseksualna (18 votes [14.40%])

    Percentage of vote: 14.40%

  3. Homoseksualna (1 votes [0.80%])

    Percentage of vote: 0.80%

Vote Guests cannot vote

#1 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 10:43 AM

Zanima me sestava tega foruma glede na spolno usmerjenost. Namreč me prav zanima koga privlačijo vsebine našega foruma. Že tako statistično gledano, bi se namreč vsaj nekaj homseksualnih oseb moralo znajti na tem forumu. Če ne bo nobene, to pomeni ali nočejo tega kliknit ankete, ali pa pač je tale forum preveč 'straight'.

Ni treba nič napisati in razlagati če nočete, samo kliknite na anketo, ki je anonimna.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#2 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 06 July 2007 - 10:55 AM

jaz sem heteroseksualno usmerjena, z občasnimi prebliski glede seksa "kako bi blo, če bi blo" smile.gif. v osebo istega spola se (še) nisem zaljubila.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#3 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 10:56 AM

Mislim da smo vsi imeli že kdaj take prebliske. Upoštevajoč to, sem hetero.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#4 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 06 July 2007 - 10:57 AM

Zanimiva tema, nekje sem prebrala da je 5% svetovne populacije homoseksualne. Če to drži, ne vem. biggrin.gif

Jaz sem hetero.
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#5 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 11:00 AM

No najprej je držal kao mit, da je celo 10% populacije homoseksualne. POtem so seveda odkrili kako pomankljiva je bila tista raziskava in celo gay aktivisti so priznali da to ne drži. Mislim da številka 4% - 5% nekje drži, seveda gledano na celotno populacijo, moške in ženske. Torej dobrih 2% populacije foruma bi moralo biti lezbijk. To pa, če pretpostavimo recimo 500 aktivnih članov, znese 10 lezbijk.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#6 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23441 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 July 2007 - 11:05 AM

QUOTE(pinga @ 6. 7. 2007 - 11:55) View Post

jaz sem heteroseksualno usmerjena, z občasnimi prebliski glede seksa "kako bi blo, če bi blo" smile.gif. v osebo istega spola se (še) nisem zaljubila.



Podpis cool.gif
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#7 rock_chick

rock_chick

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 105 posts

Posted 06 July 2007 - 11:06 AM

Jst sm tud hetero, kako hudo bejbo tud jst pogledam, ampak pri tem se pa tudi konča : smile.gif
  • 0

#8 Hevea

Hevea

    Chocolate desintegrator

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12100 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2007 - 11:18 AM

Hetero.
  • 0

There are no limits to what you can accomplish when you are supposed to be doing something else.

#9 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 July 2007 - 11:19 AM

Nisem se še nikol zaljubila v osebo istega spola, niti me ne privlačijo v tej smeri, da bi lahko kaj imela z njimi. Me lahko privlači bejba, samo do te mere, da jo pač gledam in si mislim, da je huda - to je pa vse. Sem že razmišjala o tem, ampak zase lahko rečem, da sem hetero.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#10 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2007 - 11:22 AM

QUOTE(Miss*69 @ 6. 7. 2007 - 10:19) View Post

Nisem se še nikol zaljubila v osebo istega spola, niti me ne privlačijo v tej smeri, da bi lahko kaj imela z njimi. Me lahko privlači bejba, samo do te mere, da jo pač gledam in si mislim, da je huda - to je pa vse.


Enako. Hetero smile.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#11 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 06 July 2007 - 11:46 AM

Sem hetero.
Si pa lahko predstavljam, da bi imela kaj tudi s kako žensko, čeprav dvomim, da bi se lahko vanjo tudi zaljubila. hmm.gif
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#12 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 July 2007 - 11:55 AM




Jaz sem že imela sicer "nekaj" s predvsem eno žensko, nekaj let nazaj, ampak nisem se pa zaljubila al kaj, sem se pa, se mi zdi, malo zatreskala. =) Takrat smo pač malo eksperimentirali, pa tudi trezni glh nismo bli večino cajta, bolj pod opojnimi substancami, a vseeno tlko prisotni, da smo vedli, kaj se dogaja, a ne... le bolj pogumni za izživljanje svojih trenutnih želja. Meni gre najbolj na jetra, ker opažam, da je postalo popularno, da se ga ženske koma vlijejo, se zaližejo za 5 sekund (pa še to zato, da bi tipe rajcale... vemo, česa vse so ženske sposobne, če mislijo, da s tem vsaj malo rajcajo tipe... si že tank porinit v fuflo) in potem že mislijo, da so lezbijke in to kajpak veselo razglašajo (ker, kot vemo, je biti lezbijka kul in "in").
No, jaz zase lahko rečem, da mi je kakšna ženska rajcig do te mere, da bi prišla pri meni na vrsto pred večino tipov... nikoli ne morem rečt niti, da mi pa katera ne bi tako "zapasala", da bi se res lahko zaljubila, nikoli ne veš. Ampak zaenkrat lahko rečem, da imam še vseeno precej rajši lulčke... ;p
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#13 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 11:58 AM

Glede na to kar si napisala Jenna, bi te komot uvrstil med BI. Se pa absolutno strinjam s tem kar si napisala spodaj:

QUOTE
Meni gre najbolj na jetra, ker opažam, da je postalo popularno, da se ga ženske koma vlijejo, se zaližejo za 5 sekund (pa še to zato, da bi tipe rajcale... vemo, česa vse so ženske sposobne, če mislijo, da s tem vsaj malo rajcajo tipe... si že tank porinit v fuflo) in potem že mislijo, da so lezbijke in to kajpak veselo razglašajo (ker, kot vemo, je biti lezbijka kul in "in").

  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#14 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 06 July 2007 - 12:03 PM

QUOTE(Jenna @ 6. 7. 2007 - 12:55) View Post

Meni gre najbolj na jetra, ker opažam, da je postalo popularno, da se ga ženske koma vlijejo, se zaližejo za 5 sekund (pa še to zato, da bi tipe rajcale... vemo, česa vse so ženske sposobne, če mislijo, da s tem vsaj malo rajcajo tipe... si že tank porinit v fuflo) in potem že mislijo, da so lezbijke in to kajpak veselo razglašajo (ker, kot vemo, je biti lezbijka kul in "in").


Točn to!! Bolj se ne bi mogla strinjat!

  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#15 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 July 2007 - 12:05 PM

QUOTE(Hsul @ 6. 7. 2007 - 12:58) View Post
Glede na to kar si napisala Jenna, bi te komot uvrstil med BI.

Jaz se ne bi uvrstila pod BI. Po moje je še premalo, če je to vse v teoriji (ker tisto "eksperimentiranje" glih ni blo nekaj na hard). Po moje bi se lahko uvrstila med BI takrat, ko bi se res dala ornk z žensko dol in ugotovila, da mi je ful pasalo.

In me veseli, da se strinjamo! =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#16 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 12:07 PM

Aha, no saj sama najbolje veš kako in kaj.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#17 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 July 2007 - 12:09 PM




No, pa če se tak meniva... se tebi zdi dovolj, da že nekoga uvrstiš med BI ali celo HOMO, če samo razmišlja oz. fantazira o tem? Po moje je to premalo oz. skorajda nič. Ko res to sprobaš, ugotoviš, kak je... in če ti paše, potem lahko rečeš, da si pa BI ali pa HOMO. No, moje mnenje pač.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#18 Hsul

Hsul

    Modern Love

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1647 posts
  • Gender:Male
  • Location:Always on the move

Posted 06 July 2007 - 12:15 PM

Torej praviš da moraš sprobat in ti pasat, da se lahko smatraš za BI. Mislim da se tudi jaz s tem strinjam. Torej praviš da tebi ni pasalo ali kaj? Praviš pa da si se vsaj malo zatreskala.
  • 0
Moj cheap-healthy-cooking blog



Evey Hammond: Who are you?
V: Who? Who is but the form following the function of what and what I am is a man in a mask.
Evey Hammond: Well I can see that.
V: Of course you can. I'm not questioning your powers of observation I'm merely remarking upon the paradox of asking a masked man who he is.

#19 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 July 2007 - 12:19 PM


Ja, to mislim.
Ja, mi je pasalo, ampak saj nisva šli do konca. Šele takrat bi resno lahko kaj govorila. Zatreskala sem se res malo, ampak sem se hitro odtreskala. Če je pa mela take lepe kodre... =)
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#20 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23441 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 06 July 2007 - 12:26 PM


Ena dokaj znana ameriška osebnost je imela meni svetovno izjavo, potem ko jo je zapustil od nje precej mlajši tip zaradi drugega.
Ženska je valda ven padla (češ, kaj jo je za nos vlekel ves ta čas), ko ji je začel trdit, da do sedaj sploh ni vedel, da je homo in da še nikoli ni bil z nobenim moškim.

In njena izjava (v enem intervjuju) je bila: Kot da bi rekel, da si pijanec in se prijavil na "AA sestanke", a v življenju ne bi poskusil alkohola.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users