Jump to content


Photo

Šminka - REVLON Super Lustrous


  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 31 August 2006 - 07:58 PM

Kremna šminka lepo spolzi po ustnicah, je kar vlažilna, vendar še vedno premalo za suhe ustnice če jo samostojno nanašamo. Je lepo pigmentirana in še kar obstojna. Barve so predvsem neizstopajoče. Ima droben shimmer. Sama imam eno v bež barvi in eno v bledo roza. Za kvaliteto je ugodna.

ocena: 3-4

IPB Image
  • 0

#2 _Sončica_

_Sončica_

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 288 posts

Posted 25 October 2006 - 12:02 PM

Meni so te sminke BEST EVER!!!! Izredno lepo se mažejo...vlažijo in nansšajo se z lahkoto natančno tudi brez predhodne uporabe črtala za ustnice....cenea je vredu...odtenki so super...meni je top!!!


OCENA: 5/5 thumbup.gif
  • 0
Sončen pozdrav od _Sončice_


WARNING: I Have An Attitude And I Know How To Use It!

#3 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 12 January 2007 - 04:45 PM

Po tem, ko so me navdušili glosi iste linije, sem se odločila za nakup šminke v nežno roza odtenku (413) z mikro shimmrom.
Šminka je v klasični črni Revlon embalaži (zelo šik), nima tistega močnega "voskastega" vonja po šminkah. Je lepo mazljiva, omogoča zelo natančen nanos in je dolgo obstojna, na ustnicah ne deluje težko smile.gif . Dasiravno ustnice dodatno vlaži, kot samostojno ličilo ni ravno primerna za zimski čas (čeznjo raje nanesem sloj L'Occitanovega medenega balzama), povdari razpokane ustnice.

Nisem ravno ljubiteljica gostih in težkih šmink, a me je Revlonova popolnoma očarala. 5/5
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#4 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 13 February 2007 - 08:58 PM

Tudi sama sem navdušena nad dotično šminko, imam jo v temnejšem rdečem odtenku (Deep Chilli), ki je zelo intenziven, globok in odlično pigmentiran odtenek, daje satenast videz in je brez shimmra. Šminka sama po sebi je kremasta, čudovito mazljiva, nanaša se jo zelo enostavno, saj je takšna kompaktna in res ostane na mestu ter se niti malo ne packa. Zdrži presenetljivo dolgo, jaz jo nanesem bolj na debelo, počakam približno 15 minut, da se fino vpije, potem pa ustnice narahlo potapkam z robčkom - na tak način je tudi presenetljivo obstojna, pa tudi potem, ko začne bledet, se to dogaja lepo enakomerno. Ni posebej vlažilna, vendar ustnic tudi niti malo ne izsuši. Cene ne vem, ker sem šminko kupila še 100 let nazaj, imam jo tudi še v stari ovojnini, ki je malenkost drugačna in meni tudi lepša.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#5 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14747 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 19 February 2007 - 02:46 PM

Veri najz odtenki, kar obstojna, vlažilna, že omenjen veeri majčken shimmer, ki me ne moti. Šminkec obstane na mestu, se ne paca. Žnablce zgledajo mamljive&ready to use. laugh.gif
Ji dam eno fino petko, cena veri všečna; okrog 7-8€
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#6 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 03 April 2008 - 11:06 AM

* Nova razkošna formula vsebuje Revlonovo ekskluzivno tehnologijo LiquiSilkTM, ki prepoji ustnice s svileno obogatenimi vlažilci in vitamini, ter ustvari bogat, svilen in gladek nanos rdečila na ustnice.

* Ustnice imajo sijajen izgled in so navlažene ves čas, barva pa ostaja enakomerno nanešena in ne zbledi.

* Nova embalaža razkošnega videza s prozornim vrhom pokrova omogoča enostaven in pregleden izbor barve, hkrati pa poseben mehanizem preprečuje, da bi rdečilo potisnili predaleč v pokrov in ga razmazali.



Kot ljubiteljica rdeče barve in Revlon kozmetike, je nakup šminke v odtenku Revlon red, bil zame obvezen.
Da so te šminke res obstojne, me je prepričala že mamina stara enakega odtenka, a z drugim imenom (China red), ki sem jo našla par mesecev nazaj.

Obstojnost artikla je fenomenalna! Zadeva je fino mazljiva in daje ustnicam, obstojnosti navkljub, prijeten občutek. Ni v stilu dolgoobstojnih šmink, ki ti zabetonirajo ustnice. Le-te ostajajo voljne.

Nanaše z izjemno lahko in preciznostjo. Zaradi močnega odtenka, si sama vendarle pomagam malo z barvico. Ne v smislu, da ustnice obrobim, pač pa da naredim lepše linije z njo. Tudi čopič bi se v redu obnesel.

Prelivanje čez ustnice je miniminimalno, vidno le, če se močno približaš ogledalu in pri močnih odtenkih

Pri šminkah mi je prav tako ZELO pomembno, da nimajo nekega voskastega okusa kot ga imajo npr. L'Orealove. Lahko bi rekla, da je to zame najpomembnejša stvar, saj mi ni hujšega občutka kot neprijetnega okusa v ustih.

Moja embalaža zgleda tako: IPB Image
Je fino masivna, a ne pretežka. Ob padcu na tla, se verjetno ne bi zlomila. Deluje mi elegantna.

Cena: 5,89 v Watsonu.
IPB Image

Ocena sestavin KLIK

V mojih očeh si ne zasluži drugega kot debele petice! Verjetno bom vzela še kakšen odtenek.
Toplo priporočam! thumbup.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users