Jump to content


Photo

Šminka - DIOR Addict High Shine Lipstick


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 October 2008 - 03:27 PM


IPB Image

Šminko sem dobila v dar in moram reči, da me je popolnoma navdušila. Ne maram preveč kremnih, polnoprekrivnih in pigmentiranih šmink, zato sem presrečna, da sem jo dobila v odtenku, ki je kot narejen zame - prosojno rozkastem s prefinjenim shimmrom - 454 Rose Show. Je lahka, ustnice krasno poudari, rahlo obarva, doda jim precejšen sijaj in videz mokrih ustnic. Kot da bi uporabila gloss, le da je tukaj odsotnost nadležne lepljivosti. Ni lepšega. Šminka ima tudi negovalne lastnosti (vsebuje jojobo že na tretjem mestu), hranljiva niti ni, je pa precej vlažilna, tako da ustnic zagotovo ne izsušuje. Ker barva ni takšna, da jo je treba ultra precizno nanest (kot npr. kakšne rdeče strupenjače), ne rabim pri nanosu ogledala in jo lahko nanesem kjerkoli, brez bojazni, da bi šlo kaj napak. Šminka je srednje obstojna, ne zahteva maziljenja non-stop. Vedno sem bila bolj za glosse iz višjega cenovnega ranga, vendar me je ta šminka prepričala, da še malo preverim, kako je kaj na šminkastem področju v tem rangu… odsotnost lepljivosti na ustnicah je popolnoma druga pesem (najbrž tukaj bolj prikimavajo dolgolaske, ki vedo, kakšna zoprnija je to na vetrovni dan npr.). Embalaža mi je všeč, taka mladostniška in seksi, malo srebrnkasta in malo prozorno plastična (na najbolj možen prefinjen način, hehe), z modrikasto viola odbleskom… ta pa še v škatli. Velika pridobitev v mojem kozmetičnem svetu. ;-)
Aja, cene ne vem, a najbrž nekje tam, kot so vse njihove šminke.

Ocena: 5

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users