Jump to content


Photo

Gloss - VOLLARE Lip Gloss Extra Shine


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka (3 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (2 votes [66.67%])

    Percentage of vote: 66.67%

  5. 1 (zelo dobro) (1 votes [33.33%])

    Percentage of vote: 33.33%

Vote Guests cannot vote

#1 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 30 March 2008 - 09:00 PM


IPB Image

Tale gloss sem čist brez kakšnega razmišljanja in predhodnega proučevanja pograbila pri blagajni v DMu, rekoč si, saj bo teh malo čez 2eur hitro pozabljenih, če ne bo glih ok. No ja, res ni ne vem kako ok, a ne. Kaj kmalu spoznamo, zakaj stane le nekaj čez 2uer. Kupila sem ga v prozornem odtenku z raznobarvnimi bleščicami. Iz embalaže je sicer kar konkretno roza. No, glossa je potrebno nanesti kar dobršno količino, da je sploh kaj zaznaven na ustnicah in da se lepo blešči, to je že zame velik minus. Drug minus je pa tale, da je prav šokantno neobstojen. Dobesedno kar izpuhti po nekaj minutah, ostanejo le bleščice, ki kar režejo med ustnicami, če jih "pobožamo" med sabo. Ni negovalen, ravno obratno - ga imam na sumu, da mi je še dodatno izsušil že tako suhe in občutljive ustnice. Vonja sladkastega, a ga imam na sumu, da se bo kaj kmalu spremenil v smrdljivega. Embalaža mi pa začuda niti ni tako grda ali cheap, škoda le, da je vsebina tako slaba. Odsvetujem, gloss vsekakor ni ne kvaliteten, ne negovalen, ne obstojen.

Ocena: 2
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#2 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 30 March 2008 - 11:10 PM

Uf,tle je bila ena izmed največjih grešk, ki sem jih kupila. Je zelo neobstojen in ga ne priporočam dalje. Bolje je , da denar date malo na stran in kupite malo boljši izdelek.

Ocena. 2
  • 0


#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 13 May 2008 - 09:33 AM

Ta kvazi glos je kupila moja mama nimam pojma zakaj. FTSE je popolnoma povzela tudi moja občutenja ob uporabi tega glosa. Da ne omenjam barve in okusa/vonja, ki ga pusti ta glos na ustnicah. OBUP.

1/5
  • 0
Viens, reste ici!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users