Jump to content


Photo

Notranja lepota


  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 KruhmedPastetovic

KruhmedPastetovic

    sramežljivec

  • Člani
  • 3 posts

Posted 23 February 2007 - 10:21 PM

Cavssi, sem nov na foriumu in me zanima nekaj o notranji lepoti. A bom notranje lepsi ce si na ledvice montiram kak okrasek, zvezdico npr.
kot berem na tem forumu ne pise nic o tem. tu vsi pisete o duhovih, pesmi (jaz poslusam siddharto) in nekaj kar jaz ne razumem. a je pol to notranja lepota ki je lepsa od moje notranjosti- pljuc, ledvic in mehurja?

kako se lahko naucim pisat kot vi? zakaj nimam slikice zraven imena?
LP,
Kruhmed

ps. imam 14 let in spremljam modo iin balet. ne treniram vec, ker pol nebi mogu imet dolgih nohtov.
  • 0

#2 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 February 2007 - 10:43 PM

kaka blesava lart.gif laugh.gif Nekomu pa je dolgčas na petkov večer.
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#3 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 February 2007 - 10:55 PM

Uuuu ja, to pa sploh ni slaba ideja! Jaz tega razdelka sicer ne berem, ampak sem opazil debilni nick, pa nisem mogel da ne bi pogledal oops.gif

Skratka, ja, zvezdice! Predlagam tole:
IPB Image

A ne bi bla lepa? Lih za nekje okol ledvic, po mojem bi se super podalo. Zdaj kako jo dobiš - enostavno. Na tej strani zadevo lahko naročiš. Ampak da tega ne bi imel kar vsak, je potrebno nekaj samoiniciative. Tu lahko dobiš samo izstrelke, potrebuješ torej še tulec, netilko in pa seveda pogonsko polnitev. Za to skupaj dat je sicer potreben poseben tečaj, ampak klinc, brez muje se še čevelj ne obuje, ni res?!
Aja, pa potrebuješ še pištolo ustreznega kalibra. 9mm je lepa, klasična izbira. Z 9x19mm res ne moreš falit, nima močnega odsuna, hkrati je pa moči čisto dovolj. Seveda, če si frajer, potrebuješ pa .45 ACP. Ampak dobro, to so detajli, stvar svetovnega nazora.

Obilo uspeha!
  • 0

#4 Adriane

Adriane

    Flesh for fantasy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9883 posts
  • Gender:Male

Posted 23 February 2007 - 11:05 PM

lol1.gif sajk, ti me zmeraj tak nasmejiš. laugh.gif
  • 0

Do not pray for an easy life, pray for the strength to endure a difficult one.
Bruce Lee

yru-vinyl5_thumb.giftr-untitl.jpg

d035.gif

icon-33-32.png opera_volgae_malek


#5 sajk

sajk

    Nebodigatreba :)

  • Root Admin
  • PipPipPipPipPip
  • 5393 posts
  • Gender:Male
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Motorizem, fitness, tek, strelstvo, čedne forumašice :D itd.

Posted 23 February 2007 - 11:17 PM

Joooj slap.gif Pozabil sem na navodila!

Ko uspešno dobiš skupaj nekaj delujočih nabojev, izvlečeš okvir iz pištole, in daš notri nekaj nabojev. Načeloma je en tak dovolj, če si pa tak talent kot je bil Goethejev junak Werther, pa potrebuješ nekaj več nabojev. Nerodno pri tem je, ker tu ni sistema "vaja dela mojstra".
Skratka, nekaj nabojev vstaviš v okvir, tega pa vstaviš nazaj v pištolo. Potem do konca potegneš k sebi zaklep pištole in ga spustiš da sam skoči nazaj. S tem pride naboj v ležišče cevi. Morebitni potrebni nadaljni naboji bodo po prvem strelu sami tja prišli.
No, potem pomeriš na željeno mesto - morda si ga prej kar narišeš na kožo, podobno kot pri tattoojih. Pač, da se lažje odločiš kje bi imel zvezdico. Občutenja ki sledijo po proženju, so na moč podobna tistim pri tetoviranju, le da so občutki baje dosti močnejši. Zraven pride še mraz, ker se telo lahko tam ohlaja ...

No, ampak za lepoto je vredno potrpeti! Dobiš čisto pravo zvezdico! Veselje sicer res ne traja dolgo, ampak kaj bi to ... detajli! tongue.gif
  • 0

#6 inchika

inchika

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1186 posts
  • Location:planet Zemlja
  • Interests:vse pozitivno

Posted 24 February 2007 - 09:34 AM

QUOTE(KruhmedPastetovic @ 23. 2. 2007 - 22:21) View Post

ps. imam 14 let in spremljam modo iin balet. ne treniram vec, ker pol nebi mogu imet dolgih nohtov.


Ampak tole me ja pa nasmejalo laugh.gif
  • 0
Nobena pot ni dolga, če po njej hodimo s prijateljem...

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 24 February 2007 - 12:53 PM

Mene tudi. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6690 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 24 February 2007 - 01:42 PM

laugh.gif laugh.gif laugh.gif
džises
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#9 Sissy

Sissy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1329 posts
  • Location:Nekje med MGL-om in SNG Dramo Ljubljana.
  • Interests:Berem, pišem pesmi, igre in izpopolnjujem se v igranju.

Posted 25 February 2007 - 10:30 AM

blink.gif lol1.gif lol1.gif lol1.gif Bog pumagi!
  • 0
Obstala sem,
da bi se spremenila.
Obstala sem,
da bi se pomirila.
Obstala sem,
da bi obraz dobila

#10 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 25 February 2007 - 12:37 PM

QUOTE(KruhmedPastetovic @ 23. 2. 2007 - 22:21) View Post

Cavssi, sem nov na foriumu in me zanima nekaj o notranji lepoti. A bom notranje lepsi ce si na ledvice montiram kak okrasek, zvezdico npr.


mislm da z ledvicami ne morš falit. al pa spiješ kak šimrast gel, da bo mela želodčna kislina bleščice. če rabš še kako idejo, kr reč.
  • 0
"Freedom is just another word for nothing left to loose" (J. Joplin)

#11 Šišyka

Šišyka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1412 posts
  • Location:Universe Of Fun
  • Interests:copranje in izdelava nevarnih zvarkov :P

Posted 25 February 2007 - 03:03 PM

^ šimrast gel hehe laugh.gif pol pa kr na rentgen de se bodo dohtarji čudili ka se tok svet (še rentgenskega kontrastnega sredstva ne boš rabu)
če nism jst tega nicka vidla na jokerjevem mnenjalniku k mi je tamaw kazu z javo spremenjen glasuj zame in je mel en model tko spremenjen username... no ja neki podobnga je blo
  • 0
IPB Image
Če imaš nekoga rad, ga imaš zmeraj, ne glede na danes, jutri ali včeraj. Če imaš nekoga rad, ga imaš vedno in preprosto rad, za to ni čas merilo!




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users