Jump to content


Photo

šampon za lase


  • Please log in to reply
1094 replies to this topic

#921 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 13 April 2020 - 08:00 PM

Aha, sem našla, da so za mastne lase dobro ocenjeni tudi Redken Scalp Relief, L'Oréal Serie expert Pure resource, Aveda Rosemary mint purifying shampoo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#922 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 15 April 2020 - 08:35 PM

A ima katera izkušnje, če se ti clarifying, purifying šamponi res kaj obnesejo, da se lasje kasneje zmastijo?


  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#923 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23498 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 April 2020 - 06:13 AM

Mene pa zanima ali ima se katera tak tip las, da se ji sampon sploh ne speni.

Jaz imam pac tanke in suhe lase in ze ob mali kolicini sampona dobim lepo peno po celi glavi in imam obcutek, da se laslje lepo umijejo.

Gosodicna ima goste in mocne lase, zdaj so se ji zaceli malo mastit. Ampak njej se samponi sploh ne spenijo, kar nekje se porazgubi, pa ga dam res veliko. Prav tockovno ga moram nanasat na lasisce in tam malo pomencat. Pri njej imam vedno obcutek, da nima dobro umitih las.
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#924 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 25713 posts
  • Gender:Female

Posted 16 April 2020 - 07:22 AM

Kami, pa ji 2x šamponiraš?
  • 0

#925 tasika

tasika

    Sassenach

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16168 posts
  • Gender:Female
  • Location:on the dance floor

Posted 16 April 2020 - 07:24 AM

Jaz bi tudi poskusila z dvojim šamponiranjem. Mogoče prvič malo manj šampona. 


  • 0
Če že delaš bedarije naj se ti vsaj posrečijo!

[Napoleon]



#926 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16495 posts
  • Gender:Male

Posted 16 April 2020 - 07:31 AM

Meni se tudi prvic ne, drugic pa. Vcasih moram 3x. Si pa nikoli ne umivam prav las, ampak dajem samo na lasisce. Najbrz se ne peni ravno zaradi mascobe. Saj ce das detergent na mastno ponev, se tudi ne speni.
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#927 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 16 April 2020 - 08:01 AM

Tocno to, ja. Samponiraj prvic in speri, nato pa ponovi. Jaz prvic bolj na hitro, drugic pa bolj zmasiram.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#928 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23498 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 16 April 2020 - 08:30 AM

Hvala punce. Bom se poskusila 2x

Sem se pa ravno zdaj jaz umila z njenim in ker ima vedno sensitive sampone, se je tudi meni bistveno manj spenilo, kot z mojimi.

Ocitno je tudi v samem samponu razlika
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#929 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28979 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 16 April 2020 - 09:23 AM

Sploh, če imaš kakšne naravne šampone, se manj penijo pa ravno tako umijejo/očistijo, pri drugem šamponiranju se (bolj) peni, ker so lasje že umiti/bolj čisti se mi zdi.  Jaz imam zdaj klasiko, TBS ingver (proti prhljaju) ter tri nove na preizkušnji Hands on Veggies koromač in rožmarin (proti prhljaju) ter s čilijem (za volumen) ter Stop The Water While Using Me z grenivko in rožmarinom pa so mi vsi trije super, naravni, penijo se OK in lepo očistijo, lasje so mehki in sijoči, lahko se razčešejo. 


  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#930 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 April 2020 - 09:27 AM

Ko sem včeraj stala v DM-u in toliko časa študirala ponudbo, sem prišla do spoznanja, da je res bedna. Že znotraj ene Garnierjeve linije imamo na voljo samo 3 šampone, pa še to tiste sestavinsko najslabše, v Italiji pa jih je vsaj dvakrat toliko. A je v Milerju ponudba večje?

 

Na koncu sem vzela Alverde šampon z rožmarinom proti prhljaju, ki ga je Olivija nekaj strani nazaj hvalila in Garnier Banana HairFood masko za lase, bomo videli. Poročam jutri, bom naredila eno konkretnejšo kuro, že dolgo nisem imela balzama/maske na laseh dlje kot 5 min. :) 


  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#931 _Mayckica_

_Mayckica_

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3122 posts
  • Gender:Female
  • Location:Bled

Posted 26 April 2020 - 12:48 PM

Jaz sem naročila od Afrodite Supreme Hair Care Regenerative Shampoo pa bom videla kakšen mi bo
  • 0
Dance...when everything is falling apart, and you have nowhere to go, just turn on the music and let you feelings flow

#932 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2020 - 01:59 PM

Ampak Olivija je potem kasneje napisala, da ji je ta sampon Alverde proti prhljaju prhljaj povzrocil (v prostem cveku). Meni je dober njihov za mastne lase (Anti Fett).
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#933 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 April 2020 - 02:41 PM

:OOO YOU'RE KIDDING. :cry: A se lahko vrne neuporabljen izdelek v trgovino?

Antifett si nisem upala vzeti, ker nimam mastnega lasisca (mislim, lasje se mi zmastijo v 3-4 dneh) in sem se bala, da bo preagresiven. :(
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#934 ora

ora

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 26296 posts

Posted 26 April 2020 - 02:43 PM

Lahko se pa tebi ne bo delal. Drzim pesti, jaz sem nazadnje tudi ful folgo zbirala sampon, potem pa ugotovila da ga ni cez mojega Tigi pq naj bo sestavinsko se tak podn.
  • 0

#935 Olivija

Olivija

    Banana Bro

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14788 posts
  • Gender:Female
  • Interests:illustration, architecture, trees, cats, cats on trees...

Posted 26 April 2020 - 03:27 PM

Coco, meni je na kratek rok pomagal in naredil lepe lase in lasisce, po drugi ali tretji steklenicki pa ne vec. Ne vem, ali je kriv sampon, moje lasisce je tako suho, da se baby sampon ne pomaga, koza je suha in se lusci. Naceloma pa lahko menjas neuporabljen izdelek, jaz sem jih poklicala prej in ni bilo problema potem na blagajni.
  • 0
 

Odkriti srečo. Jo loviti in ujeti. Se prepustiti. Gledati z odprtimi očmi, vonjati, poslušati, se čuditi. Biti radoveden, ceniti lepoto in preproste, majhne in srčne stvari, srčne ljudi, trenutke. Čričke. Predvsem ne pozabi na čričke. Brez njih ni poletja.

 
 

#936 Podgana

Podgana

    Miss Havisham

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16495 posts
  • Gender:Male

Posted 26 April 2020 - 03:33 PM

Pa saj na te napise se res ne mores zanesti. Zihr ni noben od Alverde prav mocan. In baby samponi so velikokrat iz najbolj osnovnih izsusujocih mil. Jaz sploh ne gledam vec sestavin. Vecina teh s "super" sestavinami (olja, izvlecki, ne vem kaj), je meni premocnih. Takih pa itak ni med poceni samponi, ki jih kupujem :D
  • 0

Dear Leonard. To look life in the face, always, to look life in the face and to know it for what it is. At last to know it, to love it for what it is, and then, to put it away. Leonard, always the years between us, always the years. Always the love. Always the hours.

 

Tumblr


#937 Coco*

Coco*

    Dedek Mraz

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 27041 posts
  • Location:v tvoji omari
  • Interests:kaj te briga :O

Posted 26 April 2020 - 05:05 PM

^ So, moj prejsnji (ljubljeni Garnier Ultra Dolce z orehovim oljem in oljem kokosa je super, cena pa tudi drobiz). Ampak se dobi samo v IT, pri nas ga ni. Vsa ta leta uporabe in krasnih las, zdaj pa me pusti na cedilu. <\3

No, ce je pri tebi naredil stalo po drugi ali tretji flaski, je prva varna. :lol: Ma ne vem, jbg, bom probala. :/
  • 0
Everything you can imagine is real.
Pablo Picasso

#938 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22357 posts
  • Gender:Female

Posted 26 April 2020 - 05:19 PM

Jaz sem pa naročila Paul Mitchell Shampoo two. V ocenah za te purifying šampone ful pišejo, da so se jim prej lasje zmastili že po enem dnevu, po tem šamponih pa šele čez nekaj dni. Bomo videli. :D
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#939 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11524 posts
  • Gender:Female

Posted 27 April 2020 - 09:23 AM

Anti Fett res ni mocan, meni se ne zdi no. Je pa res, da jaz sem tudi proti koncu sele s prvo flaso, upam da mi bo tudi naprej se ok. Alverde samponi se mi tudi ne zdijo tako koncentrirani kot ostali in se tudi manj penijo. Npr. Tigi so meni preagresivni. Je pa res da zal mora vsak na sebi poskusit kaj lasiscu pase.
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#940 Fiona

Fiona

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 15080 posts
  • Gender:Female
  • Location:Over the hills and far away

Posted 27 April 2020 - 11:29 AM

Jaz imam za lasisce ze skoraj eno leto od ducray kelual. Ce dam karkoli drugega imam srbece in prhljajasto lasisce.
Za lase pa tudi ze eno leto isto, od fructisa balzam in sampon z aloe vero.
  • 0
 




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users