Jump to content


extravaganja


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#41 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 May 2005 - 06:47 PM

[quote=Katie]
Špela, hvala za tole novico! Sem ga ravno zadnjič hotela kupit (po navadni ceni!), pa ga potem na srečo nisem. smile.gif

Me pa zanima, KJE točno je njihova trgovina?

na vidovdanski v ljubljani. če greš po trubarjevi od prešernovega trga, mislim, da je ta druga ulica, ki je prečna na trubarjevo (prva je menda prečna ulica).
  • 0

#42

  • Guests

Posted 10 May 2005 - 06:54 PM

[quote="Špela"][quote=Katie]na vidovdanski v ljubljani. če greš po trubarjevi od prešernovega trga, mislim, da je ta druga ulica, ki je prečna na trubarjevo (prva je menda prečna ulica).

Aha, bom šla kar jutri. Hvala še enkrat!

PS: Pa kako, da mi nikoli ne rata pravilno citirati?! Me že prav jezi ... evil.gif
  • 0

#43 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 May 2005 - 06:55 PM

QUOTE(TASH)
Sm si že hotla body butter kupt, pa si ga nism, ampak u pondelk si ga pa bom biggrin.gif


a si si ga že omislila? smile.gif kako se ti zdi?
  • 0

#44 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 10 May 2005 - 07:03 PM

Špelca marelca, spet si imela srečo. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#45 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 11 May 2005 - 12:37 PM

QUOTE(Nikita007)
Špelca marelca, spet si imela srečo. biggrin.gif


sej si ga še nism kupla, morm najprej pomarančni losjon od l'occitane ponucat. biggrin.gif ampak, ja, se zgodi ... da mam kdaj tut js srečno roko. diši mi pa fenomenalno, samo mam občutek, da je mal masten, ko sem si ga po roki namazala. upam, da je to sam hipni vtis, ker kolker tule berem, mate dobre izkušnje s tem. smile.gif
  • 0

#46 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 11 May 2005 - 12:57 PM

[quote=Špela][quote=Nikita007]Špelca marelca, spet si imela srečo. biggrin.gif[/quote]
sej si ga še nism kupla, morm najprej pomarančni losjon od l'occitane ponucat. biggrin.gif ampak, ja, se zgodi ... da mam kdaj tut js srečno roko. diši mi pa fenomenalno, samo mam občutek, da je mal masten, ko sem si ga po roki namazala. upam, da je to sam hipni vtis, ker kolker tule berem, mate dobre izkušnje s tem. smile.gif
Ja, je kar precej masten, tako si ga res moraš minimalno namazati, ker sicer se, če se npr. pred spanjem namažeš, še zjutraj ves svetiš in si masten. Drugače pa sem si ga jaz bolj kupila zaradi vonja, kot zaradi česarkoli drugega.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#47 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 12 May 2005 - 08:40 PM

hm...pol pa ni to zame...mi bl ne dišijo mastne kreme za telo,čakaš dolg...da se vpije....,sploh,če se ti mudi!Se stušaš pol namažeš(kar se obvezno po vsakem tušanju) in pol čakaš da si daš jeans nase(no,ne predstavljam si,da bi si takoj dala gor gate)al pač?
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#48 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 May 2005 - 08:46 PM

Body buttri so vsi bolj gosti in hranljivi... če nimaš suhe kože se ti bo res težko vpil. Na meni je po 5 minutah samo še mehka koža...
  • 0

#49 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 May 2005 - 10:38 AM

QUOTE(Katrin)
Body buttri so vsi bolj gosti in hranljivi... če nimaš suhe kože se ti bo res težko vpil. Na meni je po 5 minutah samo še mehka koža...


mela sem že odlične izkušnje z body shopovim body buttrom papaja, pa mam normalno kožo. bom pač še s tem od extravaganje tvegala. (če pa ne bo v redu, ga pa še zmer lahko komu uturim ... ) biggrin.gif
  • 0

#50 Ka

Ka

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 628 posts

Posted 13 May 2005 - 06:11 PM

grem jest tudi po to čudo. mi bo kr prav pršlo,gloede na to da mi zmanjkuje teh mastil za kožo biggrin.gif
Se je ta akcija za 1.5k že začela?
  • 0

#51 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28991 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 13 May 2005 - 06:47 PM

QUOTE(Ka)
grem jest tudi po to čudo. mi bo kr prav pršlo,gloede na to da mi zmanjkuje teh mastil za kožo biggrin.gif
Se je ta akcija za 1.5k že začela?


cel mesec maj je dotična zadeva 'artikel meseca'. pozabla pa sem, ali ga v tem času dobimo po 1500 ali 1700 sit. v glavnem, cenejej kot v redni prodaji. o tem, ali je res čudo, pa poročam po uporabi. biggrin.gif
  • 0

#52 taiyou

taiyou

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 252 posts

Posted 30 June 2005 - 03:17 PM

punce,...če katera kje vid kakšno akcijo za ta body butter mi plis povejte,ker mi ga je zmankal,..sam se mi zdi škoda dat 2500 cry.gif
  • 0
Če hočeš videti, moraš gledati s srcem.*

#53 Lilith

Lilith

    sramežljivec

  • Člani
  • 84 posts

Posted 11 July 2005 - 06:15 PM

Iz te linije imam olje za telo. Diši zelo - nekako po kokosu. Kako se jaz pustim masirati...mmm... biggrin.gif
  • 0

#54 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22425 posts
  • Gender:Female

Posted 05 September 2005 - 10:46 PM

Kakšna je ta Face cream, je v redu, ni mastna? Ima katera za prepisat sestavine pod temo sestavine?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#55 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 06 September 2005 - 09:44 AM

kva pa kšni šamponi-če ma kera
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#56 Katrin

Katrin

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 836 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 06 September 2005 - 07:31 PM

Face cream je zelo mastna, sestavin pa nimam.
  • 0

#57 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22425 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2005 - 10:17 PM

Kaj pa tisto olje za telo, je probala katera?
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#58 URŠKA

URŠKA

    Wind-addict kitesurfer

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 7203 posts
  • Gender:Female

Posted 01 October 2005 - 11:35 AM

hm, ... mene pa matra mleko za telo, ... pa mogoče tudi za tušat rolleyes.gif
  • 0
"Celotno moč pridobiš šele takrat, ko se zaveš, da si prav to moč uporabljal že ves čas za to, da si sam sebe spodnašal." Deepak Chopra

#59 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 01 October 2005 - 02:56 PM

QUOTE(URŠKA)
hm, ... mene pa matra mleko za telo, ... pa mogoče tudi za tušat rolleyes.gif

Jaz imam body milk in mi je super - krasno diši, kožo nahrani, pa fino se maže.

Za olje sem pa slišala, da je tudi fantastično.

.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#60 tinca

tinca

    pametnjakovič

  • Člani
  • PipPipPip
  • 1159 posts

Posted 01 October 2005 - 06:34 PM

[quote=Jenna][quote=URŠKA]hm, ... mene pa matra mleko za telo, ... pa mogoče tudi za tušat rolleyes.gif[/quote]
Jaz imam body milk in mi je super - krasno diši, kožo nahrani, pa fino se maže.

Za olje sem pa slišala, da je tudi fantastično.

.

...kako diši?
In kje kupujete te izdelke (Extravaganja)?
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users