Jump to content


Photo

Koliko je star tvoj partner/partnerka?


  • Please log in to reply
142 replies to this topic

#1 limeta

limeta

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2850 posts
  • Gender:Female

Posted 09 June 2006 - 09:02 PM

Zanima me koliko je str tvoj partner/partnerka!In ali vas moti če je nekdo mlajši od vas...ali vasss zeloo moti? starst torej... rolleyes.gif
  • 0

#2 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 09 June 2006 - 09:26 PM

torej, jaz sem stara 20, on pa 21 let.
nekak preveč starejšega fanta ne bi imela, ker se mi zdi, da so potem razlike v prčakovanjih in načrtih za prihodnost drugačne (seveda so izjeme).
premlad fant pa zna bit tudi hudič... je neresen in gaše preveč dajejo hormoni smile.gif to seveda velja za moja leta, kasneje je drugače in so razlike lahko večje. to je moje mnenje.
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#3 Issak

Issak

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 393 posts
  • Location:Zgornji Kašelj

Posted 09 June 2006 - 09:34 PM

jaz sem še vedno star 15 in pol, ona bo pa čez slabe tri mesece 17...
  • 0
"cowardly warrior vents his rage
his lust for blood cannot be appeased
what fickle angels are we
our divided brothers we slay
his lust will erase all"

#4 metal*girl

metal*girl

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1389 posts
  • Interests:muska

Posted 09 June 2006 - 09:35 PM

wtf? zajbavaš ohmy.gif
  • 0
...they say I'm good...but I hope some day I'll find someone who is better than me...

#5 Issak

Issak

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 393 posts
  • Location:Zgornji Kašelj

Posted 09 June 2006 - 09:36 PM

zakaj bi zajebaval?
saj je med nama samo 1 leto, 2 meseca in 11 dni razlike...
to pa ni nič proti večnosti ;)
  • 0
"cowardly warrior vents his rage
his lust for blood cannot be appeased
what fickle angels are we
our divided brothers we slay
his lust will erase all"

#6 pinga

pinga

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3804 posts

Posted 09 June 2006 - 09:38 PM

moj fant je 7 mescov mlajši od mene. trenutno sva oba 26, ampak js ne več dolgo. težave so se pojavle samo glede vprašanja otrok. njemu se zdi, da je še fejst premlad za to, js pa pr svojih skor 27 že precej razmišlam o tem.
  • 0

#7 Rianna

Rianna

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4793 posts
  • Location:Maribor

Posted 09 June 2006 - 09:43 PM

moj je 2 leti starejši od mene, kar je čist ok wink.gif
pravijo da so moški 2 leti za ženskami, tak da se pri nama ravno pogliha twisted.gif laugh.gif
  • 0
La vita senza house musica non e vita
IPB Image
There's nothing more that I want
Then to touch you
To seek truth in your eyes
The only thing that I want
Is to be with you and watch the sunrise

#8 bellini

bellini

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3741 posts
  • Gender:Male

Posted 09 June 2006 - 09:51 PM

moj je leto in pol starejši od mene. Zdaj če bi iskala novega partnerja bi blo to max 5 let navzgor ali pa 2 leti navzdol
  • 0

#9 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 09 June 2006 - 09:59 PM

2 leti narazen, jaz jih štejem 26, zanj pa zračunajte. biggrin.gif mlajši mi ne potegnejo, najstarejši je bil 12 let starejši od mene - zmagovalna kombinacija, dokler je trajalo. 8)
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#10 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 09 June 2006 - 10:04 PM

.
Jaz sem 25, on je 27. Sem mela že starejše, tudi mlajše. Če je razlika majhna, se ne oziram na leta. Če bi pa blo tam ene 10 let razlike ali več, pa se itak po moje ne bi štekala, k bi bla mentalno na čist drugih straneh..... ampak so pa izjeme, valda, to treba poudarit.



.

  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 10 June 2006 - 07:00 AM

Jaz pa ne bom povedala. smile.gif
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 Chandra

Chandra

    sunshine girl

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3400 posts
  • Gender:Female
  • Location:Celje

Posted 10 June 2006 - 07:22 AM

hehe Sonchi wink.gif , ma ja, da ne bo kakih nevmesnih pripomb wink.gif

Jaz sem 27, on 30
  • 0
IPB Image

Namen življenja je življenje, prelivajoče se v vseh odtenkih... ( Elene Danel)

www.chandra.si

#13 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 31328 posts
  • Location:Primorska

Posted 10 June 2006 - 08:16 AM

Moj A. je 10 let starejši od mene, letos jih bo 37 in se imava ful dobro. biggrin.gif

Se dosti dosti bolj ujameva in bolj sva si podobna kot pa sva si bla z bivšim, ki je bil enako star, kot jaz.

Tudi interesi in življenjska načela imava povsem ista oz. podobna, tako da pri nama starost ni nikakršen moteči faktor.
V bistvu sploh ne pomislim nanj kot na "starejšega", ampak ga imam povsem za sebi enakega. smile.gif

Nasploh me bolj privlačijo starejši, to sem ugotovila že preden sva midva začela. laugh.gif
mlajši pa me nekako ne pritegnejo, tud vizualno ne..niti se ne spomnim kake izjeme ermm.gif:
  • 0

#14 Kami

Kami

    Ginger Mrs. Darcy / Fraser

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 23891 posts
  • Gender:Not Telling
  • Location:Highlands

Posted 10 June 2006 - 08:58 AM

Midva imava 6 let razlike ... jaz 27 in on 33.

Ko sva se spoznala, sem jih ima 20 in se mi je zdel full star. Kmalu pa sem ugotovila, da so fantje verjetno celo življenje " just big babys". biggrin.gif biggrin.gif

Všeč mi je bilo to, da je bil vsaj približno zrel zame (prej sem imela sicer starejše od mene, vendar ne dovolj), če pa je treba, je pa čisti otrok - enako kot jaz.

Ker je taka razlika, se je tudi načrtovanje družine nekako izenačilo ... oba misliva, da bi bil pravi čas čez par let biggrin.gif


Drugače pa nikoli nisem dejansko gledala na leta ... če bi se mi dopadel 5 let mlajši, zakaj pa ne ...
Je pa res, da sem že pri 16ih ugotovila, da me vrstniki ne privlačijo ... enostavno so bili preotročji
  • 0

Put A Kilt On It!

Everybody knows how to raise children, except the people who have them.

 

 


#15 redkvica

redkvica

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2250 posts
  • Gender:Female

Posted 10 June 2006 - 09:06 AM

jaz 17 on 20 in se mava čist fajn smile.gif

Se mi zdi, da so razlike v letih dosti manj pomembne pri 30ih kot pri 15ih tongue.gif
  • 0
If sometimes you feel yourself little useless, offended and depressed, always remember that you were once the fastest and most victorious sperm in your group!

#16 SiQsI

SiQsI

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 916 posts

Posted 10 June 2006 - 09:08 AM

6 mesecev sem starejša od njega, jaz štejem 22 let. Imela sem prej same starejše (no tam do 6 let starejše) pa vam povem da se tale moj cukr lepše in bolje obnaša kakor vsi tisti starejši. Tko da če mene vprašate je čist odvisno od osebe do osebe. Moj je definitvno izjema. oops.gif
  • 0

#17 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 10 June 2006 - 09:48 AM

Oba sva stara 19, on je 3 mesece starejši od mene. Sem sedaj prvič v resnem razmerju s sovrstnikom, prej so bili vedno starejši, večinoma dve do tri leta, enkrat sem imela tudi en fling z 9 let starejšim. Pa enega mlajšega sem imela za krajši čas, ko sem bila stara 18 ... on je bil dve leti mlajši in se totalno nisva ujela. biggrin.gif Sicer pa se mi zdi, da zrelost marsikdaj ne zavisi od let, moj sedajšnji je recimo neprimerljivo bolj zrel kot pa tisti 9 let starejši, ki je bil tak nebogljen otrok, da je groza. Me pa drugače nikoli niso privlačili sovrstniki, tko da je zdej prvič, da sem se z nekom mojih let tako ujela.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#18 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 29197 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 10 June 2006 - 10:05 AM

jaz osebno zlo tripam na starejše tipe. ženske so ble vse moje vrstnice. bivši in zdajšnji sta nekak izjemi, ker sta oba 'samo' dve leti starejša od mene. z bivšim sva ugotovila, da si resnično lahko parirava samo na ravni zajebavanja in sva zato zdaj tko dobra prijatelja. zdajšnji dečko pa ma za sabo dolgotrajno razmerje in ni hudič, da se bom česa naučila. prej so bli vsi bolj ko ne neki jebivetri. biggrin.gif ali pa sva skupaj vstopala v prvo resno, daljše razmerje.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#19 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45622 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 June 2006 - 11:31 AM

mesec manj kot 2 leti je starejši od mene - 21 let
  • 0

#20 sahara

sahara

    bailarina apasionada

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 9109 posts
  • Location:na koncu sveta
  • Interests:ples

Posted 10 June 2006 - 01:55 PM

moj je 18, jz sm pa 19
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users