Jump to content


Photo

L'OCCITANE Honey Floral Cleansing Jelly


  • Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 21 December 2006 - 11:53 AM

Product Description
What it is:A foaming gel facial cleanser for all skin types, particularly sensitive skin.What it is formulated to do:This unique formula blends organic flowers from Provence and a combination of five floral waters with soothing and softening properties - rose, lavender, orange blossom, lemon balm, and sweet clover - into a foaming base of vegetable origin to minimize the drying and irritating effects of hard water and to maintain the delicate balance of sensitive skin. Skin is perfectly clean, soft and fresh, and remains comfortable.

SESTAVINE:
Water, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Extract, Lauryl Glucoside, Glycerin, Decyl Glucoside, Coco-Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Oleate, Rosa Damascena Flower Oil, Disodium Cocoyl Glutamate, Melissa Officinalis Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Fragrance, Sodium Cocoyl Glutamate, Melilotus Officinalis Extract, Honey, Sorbic Acid, Potassium Sorbate, Caramel.

Hvala!!
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 December 2006 - 12:04 PM

Zdi se mi zelo dobro ... vsebuje same nežne čistilce, pet naravnih cvetnih vodic z blažilnim in pomirjujočim učinkom (cvet medene detelje, prava sivka, cvet pomarančevca, melisa in limona) in prvi tak ekstrakt je že na 2. mestu sestavin, vsebuje še biološko pridelan med, sicer vsebuje tudi parfum, ampak je v drugi polovici sestavin in ni panike. Bi rekla, da je res za občutljivo kožo.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 December 2006 - 12:19 PM

To je pa ena redkih stvari, ki je tudi meni zelo všeč od Loccitana.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#4 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 21 December 2006 - 12:29 PM

To bi pa jaz imela. oops.gif rolleyes.gif biggrin.gif
To že prodajajo pri nas ane?
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#5 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 December 2006 - 12:33 PM

Ja, jaz sem si kupila glih dva dni nazaj. tongue.gif Tle je link od moje ocene:

http://www2.lepa-si....?showtopic=7490
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#6 Cebelica_Maja

Cebelica_Maja

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 615 posts

Posted 21 December 2006 - 12:40 PM

DiLeMa, po taki fajn oceni so me pa še sploh zasrbeli prsti smile.gif In embalaža je taka lušna!
Obožujem medeni vonj!
Pa vsebuje 200 ml... to je kar veliko ane?
  • 0
"Oh, you can't help that," said the cat: "We're all mad here. I'm mad. You're mad."

IPB Image

#7 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 December 2006 - 12:44 PM

Ja, je precej ... dva deci torej. Pa ne porabi se ga veliko, ker je precej tekoč in se ga lepo nanaša.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#8 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 20 August 2007 - 06:49 PM

A bi tole bilo primerno tudi za sicer občutljivo, a mastno kožo?
Zdej mam od Schellerja z algami in mi zelo ustreza, ampak bi mogoče malo sprmembe... oops.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."

#9 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 August 2007 - 08:03 PM

Ja bi blo. Saj se itak spere dol wink.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#10 Matilda

Matilda

    Snowflake on fire

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16913 posts
  • Gender:Female

Posted 20 August 2007 - 08:22 PM



Kaj ni tako, da tale floral đelly spljoh ne obstaja več? Da so zamenjali 'prodajni program', tako so mi povedali takrat, ko sem imela namen kupiti tole.
  • 0

"Opinion is really the lowest form of human knowledge. It requires no accountability, no understanding. The highest form of knowledge is empathy, for it requires us to suspend our egos and live in another’s world. It requires profound purpose larger than the self kind of understanding."

Bill Bullard

 


#11 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 20 August 2007 - 08:38 PM

Jaz mislim da sem ga nedolgo tega vidla v L'occitanu hmm.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#12 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28973 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 20 August 2007 - 10:57 PM

jaz sem si ga za hec hotela ogledati, ko sem kupovala medeni peneči gel za tširanje in tega đelija nisem našla na policah, samo ono staro 2v1 emulzijo. niti tonika ni bilo - pa se mi zdi, da sem oboje nedolgo tega videla v prodajalni v CP. ermm.gif

Pipi, lahko si za umivanje obraza kupiš tudi kar medeni gel za tuširanje, se ravno tako fajn obnese. wink.gif

  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#13 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 20 August 2007 - 10:59 PM

QUOTE(Špela @ 20. 8. 2007 - 23:57) View Post
Pipi, lahko si za umivanje obraza kupiš tudi kar medeni gel za tuširanje, se ravno tako fajn obnese. wink.gif

Prikimavam!
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#14 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 21 August 2007 - 08:59 AM

Meni je čudno, da bi dali to ven iz prodaje, ker gre za bolj kot ne novejše izdelke oz. niso na tržišču še niti eno leto (govorim zdej bolj o floral jellyju za obraz).
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#15 Pipi

Pipi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1092 posts

Posted 21 August 2007 - 02:17 PM

QUOTE(Jenna @ 20. 8. 2007 - 23:59) View Post

Prikimavam!


Juhuhu! laugh.gif
  • 0
"It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society."




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users