Jump to content


Photo

Maska - LUSH Cupcake


  • Please log in to reply
No replies to this topic

Poll: splošna ocena izdelka (1 member(s) have cast votes)

vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  4. 2 (slabo) (1 votes [100.00%])

    Percentage of vote: 100.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22256 posts
  • Gender:Female

Posted 06 September 2009 - 03:31 AM

IPB Image

Sestavine: Rhassoul Mud, Linseed Infusion (Linum usitatissimum), Glycerine, Talc, Cocoa Powder (Theobroma cacao), Cocoa Butter (Theobroma cacao), Fresh Mint (Mentha piperita), Sandalwood Oil (Santalum album), Vanilla Absolute (Vanilla planifolia), Spearmint Oil (Mentha viridis), Peppermint Oil (Mentha piperita), *Limonene, Perfume.

Maska z vonjem čokolade, kokosovim praškom in kakavovim maslom za preprečevanje in blaženje izbruhov mozoljev ter odstranjevanje odvečnega sebuma. Z antimikrobnim, globoko čistilnim blatom Rhassoul in poživljajočo poprovo meto deluje ta čokoladno obarvana maska še bolje kot diši. Mrtva mastna koža se spremeni v čist, svež nov obraz. Olje sandalovine in poparek lanenega semena kožo zmehčata. Nanesite na čisto kožo, izogibajte se predelu okrog oči. Po 5 do 10 minutah izperite s toplo vodo in hkrati nežno zmasirajte obraz.

Že dalj časa sem si nameravala kupiti kako Lushevo svežo masko. Luhsheve izdelke sicer nabavljam v MB, kjer pa svežih mask žal ne prodajajo down.gif , zato sem se pred kratkim, ko sem bila v LJ, sprehodila do tamkajšnje trgovine. V mislih sem imela Catastrophe cosmetic ali pa mogoče Ayesho. Edina maska, ki so jo imeli pa je bila Cupcake. Čistilno masko sicer že imam - Lushevo Mask of Magnaminty (ki mi je super), a ker sem že prišla do tja z namenom, da si kupim svojo prvo svežo masko, sem pač vzela tole.
Embalaža je prozoren lonček iz tanke plastike. Odštela sem 11,90 EUR, količina pa mi je zadoščala za 6 nanosov (ne spomnim pa se točno, koliko gramov je to bilo).
Rok uporabnosti je moji maski pretekel približno 14 dni po nakupu, zato mi je prodajalka svetovala, naj si naredim kuro. Tako sem jo prvi teden uporabila 3 dni zapored, potem pa še naslednji teden 3 dni zapored.
Po vonju res nekoliko spominja na čokolado, ampak meni ta vonj ni čisto tipično čokoladen. Izgleda pa kot en drekec, ravno tako lepo je rjava. laugh.gif Kar me je pri tej maski najbolj zmotilo je to, da se težko nanaša. Fajn bi bilo, če bi bila bolj vlažna, tako bi bilo nanašanje veliko lažje. Ok, sej se jo tudi tako da namazat, ampak je treba malo previdnosti, sicer kar odpada z obraza. Jaz sem s prstom zajemala majhne količine in jo z močnejšimi pritiski razmazala. Nanos s pomočjo kakega čopiča ne bi bil mogoč. Ko pa je enkrat nanešena pa na srečo ne odpada več. Med prvimi dvemi uporabami me je med sušenjem malo peklo. Na obrazu sem jo pustila 20 - 30 min (na nalepki ni nič pisalo, po koliko časa naj bi se jo spralo, prodajalko pa sem pozabila vprašati). Med sušenjem nič ne zateguje. Spira pa se v primerjavi z Mask of Magnaminty precej lažje. Po uporabi pa nisem imela tako svežega in čistega občutka kot pri Mask of Magnaminty pa tudi malo mi je zategovalo kožo. Ker gre za čistilno masko se mi komedogeni kakav med sestavinami ne zdi najbolj posrečena izbira. V času uporabe se mi je spustilo nekaj večjih mozoljev, glede katerih pa ne morem pa z gotovostjo trditi ali so bili posledica Cupcakea ali zgolj naključje.
No v glavnem, mene ni prepričala tale maska, zaradi nič kaj posebnega rezultata in slabe mazljivosti. Ne bom je več kupila.

Ocena: 2
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users