Jump to content


Krema za okrog oči


  • Please log in to reply
406 replies to this topic

#121 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82687 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 21 June 2006 - 04:19 PM

So že prilepljene v temi Sestavine. wink.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#122 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 21 June 2006 - 04:21 PM

Ne, nisem misla tega, ampak tudi to se sliši nadvse privlačno biggrin.gif
To kremo sem imela v mislih:
IPB Image

Vlažilni gel, ki zmanjšuje otekle veke, očesne vrečice in podočnjake. Odpravlja oteklost vek in očesnih vrečic...itd.
  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#123 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30776 posts
  • Location:Primorska

Posted 21 June 2006 - 08:25 PM

QUOTE(TiTa)
a travo kadiš ?ker lahko je od tega,jaz vidim pri mojem to....


ja, moj ma tud to - take temnejše kolobarje okoli oči, kadil je pa pred več kot 5 leti ermm.gif
  • 0

#124 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 21 June 2006 - 09:01 PM

[quote=Jenna].
No, jaz mam pa eno situacijo.
Že dlje časa opažam, da mam kao neke vrste podočnjake (k temu najbrž pripomore moj vampirski bioritem (vstajanje ob 15h, it spat ob 5h) in pa dejstvo, da sem strahotno slabokrvna po moje tudi malo, kaj jaz vem). Nimam prav tistih izbuljenih, ampak zgolj malo temnejšo, rjavkasto kožo pod očmi. Mojemu fantu se to zdi na moč seksi :clown:, mene je pa začelo kr malo motit zdaj. Se sicer da že z minimalnim pudrom to zakrit, ampak brez mejkapa se pa opazi. In zdaj me zanima, kaj to pravzaprav je (če je moja ocena, da so to neke vrste podočnjaki, sploh pravilna) in kako se to omili (če se sploh da) - s kakšnimi kremami?
Hvala za pomoč. IPB Image

.
po moje so to podočnjaki. Je pa odvisno, od česa nastanejo. Sprememba bioritma sigurno tudi pripomore. Slabokrvnost tudi. Morda tudi kakšne ledvice?
Omiliti pa ne vem, če se da. Vsaj jaz ne vem za kakšno kremo, ki bi te temne liste brisala.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#125 rea

rea

    I'll never be maria magdalena

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20446 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana
  • Interests:Only an open heart will allow you to float equally between everyone.

Posted 22 June 2006 - 12:12 AM

QUOTE(Jinadaze)
Jenna, piješ zadosti vode?
Sicer sem pa tudi jaz res ubitačno slabokrvna, pa jih imam tudi malo. ermm.gif

ej jinadaze kok pa maš tega hemoglobina al kaj že označuje slabok.?
meni so povedali da je od 13-18 oz 130-180 normalno,jaz pa sem mela/mam 9..sj zdj je že dost uredu,sam tud sama opažm na koži,da sm taka bleda,pa tko,tdu podočnjake mam tako grdo kožo no,okol oči.
Jenna-kaj pa če bi hodila prej spat?Pa si dala kamilčne vrečke na oči in mazala kar z uno kremo ki jo imaš jojoba?
-men je to tud zlo sexi smile.gif
  • 0

There are some things I may not know                  

There are some places, dear Lord, I may not go.

But there's one thing of which I'm sure

My God is real for I can feel him in my soul.

 

I have found a way to live  

in the presence of the Lord Hare Ram, Ram, Ram

Hare Ram, Ram, Ram, Sita Ram, Ram, Ram

 

 

 


#126 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 June 2006 - 10:18 AM

.
Hvala za odgovore! Bom probala se ufurat v malo bolj zdrav in normalen ritem. Zdaj za jojobo ne vem, če jo bi za okoli oči uporabljala, ker je to bolj za suho kožo, jaz pa tam nimam kaj posebno suhe, mi je čist premastna.
Razmišljam pa o nakupu L'Occitane - Olive Oil Express Eye Treatment (Olive Express Eye Treatment minimizes the appearance of puffiness and dark circles - po moje mam jaz ene vrste dark circles al kaj za vraga; AQUA/WATER, GLYCERYL POLYMETHACRYLATE, GLYCERIN, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT EXTRACT, CARBOMER, CHLORPHENESIN, SUCROSE-CELLULOSE GUM, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYDROXIDE, SERINE, DISODIUM EDTA, PROPYLENE GLYCOL, ARGININE, PCA, ALANINE, THREONINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ACETYL TETRAPEPTIDE-5, MOURERA FLUVIATILIS EXTRACT).



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#127 Špela

Špela

    čajna žlička

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 28990 posts
  • Gender:Female
  • Location:following passion
  • Interests:making it happen. :)

Posted 22 June 2006 - 10:23 AM

jenna: ocenjena je na 4. strani l'occitane izdelkov v forumu sestavine, ne sicer jako dobro, ma meni je odlična, ker mi lepo napne in ohladi kožo in se mi dejansko manj poznajo podočnjaki. js si z njo mažem tudi zgornjo veko, ne samo pod očmi. stane pa 5k in pol.
  • 0

“… People are rivers, always ready to move from one state of being into another. It is not fair, to treat people as if they are finished beings. Everyone is always becoming and unbecoming.” (Kathleen Winter: Annabel.)

 

Point of view is everything.(Kathleen Winter: Annabel.)


LIVE. LEARN.TRAVEL. LOVE.

 

 


#128 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 June 2006 - 10:26 AM

.
Ok, hvala, si mi že tu odgovorila. Sem te spraševala v L'Occitane temi. biggrin.gif Jaz si jo naslednji mesec kupim, si me spet prepričala.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#129 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 22 June 2006 - 12:07 PM

Zdrav bioritem tu bolj malo pomaga. Jaz sem nekako fasala isto vrsto podočnjakov... S tem, da je pri meni šlo tudi za težave ob nošenju leč, ki pa sem jih zdaj odpravila... Kljub temu so se mi obdržali podočnjaki; namreč navadno jih imam pozimi, ker zimskih razmer ne prenašam najbolje in me kar izčrpa. Trudim se da dovolj spim oz. počivam, hranim se zdravo, pijem že od vekomaj ogromno, tudi na svežem zraku sem kar dosti... Podočnjaki pa še vedno tu.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#130 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 22 June 2006 - 12:55 PM

.
To se meni, ta temnejša koža, najbolj vidi na kakšnih slikah, ko nimam mejkapa. biggrin.gif Bi pa rekla, da je vseeno malo pripomogel k temu tudi moj vampirski bioritem, ker, ko sem še normalno živela biggrin.gif, nisem imela tega.



.
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#131 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 25 June 2006 - 03:16 PM

Pa si potem prepričana, da jih res imaš? Reči hočem, da se meni na dosti slikah, posnetih zlasti v kakih temnejših prostorih ful poznajo podočnjaki, pa mi kolegi nonstop pravijo, da jih sploh nimam (razen pozimi, no) in da je to kvečjemu posledica "čudnega" fotoaparata. Nasploh fotoaparat ful rad popači sliko.
Je pa res, da umetna osvetljava tudi utrudi oči, tako bo zate najbrž držalo, da ti nagaja divji bioritem biggrin.gif .
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#132 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82687 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2006 - 05:16 PM

QUOTE(rea)
QUOTE(Jinadaze)
Jenna, piješ zadosti vode?
Sicer sem pa tudi jaz res ubitačno slabokrvna, pa jih imam tudi malo. ermm.gif

ej jinadaze kok pa maš tega hemoglobina al kaj že označuje slabok.?meni so povedali da je od 13-18 oz 130-180 normalno,jaz pa sem mela/mam 9..sj zdj je že dost uredu,sam tud sama opažm na koži,da sm taka bleda,pa tko,tdu podočnjake mam tako grdo kožo no,okol oči.
Jenna-kaj pa če bi hodila prej spat?Pa si dala kamilčne vrečke na oči in mazala kar z uno kremo ki jo imaš jojoba?
-men je to tud zlo sexi smile.gif


Rea, nimam pojma kok ga mam trenutno (ja, treba it k zdravnici spet oops.gif ermm.gif ), je pa več kriterijev slabokrvnosti (jaz sem imela recimo pred pol leta železa v krvi 2,3 -povprečje je nekje 15 ermm.gif ). Se je potem popravilo s tableti, pa je treba it vseeno spet preverit vse te stvari. rolleyes.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#133 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 June 2006 - 05:59 PM

QUOTE(crna)
Pa si potem prepričana, da jih res imaš? Reči hočem, da se meni na dosti slikah, posnetih zlasti v kakih temnejših prostorih ful poznajo podočnjaki, pa mi kolegi nonstop pravijo, da jih sploh nimam (razen pozimi, no) in da je to kvečjemu posledica \"čudnega\" fotoaparata. Nasploh fotoaparat ful rad popači sliko.
Je pa res, da umetna osvetljava tudi utrudi oči, tako bo zate najbrž držalo, da ti nagaja divji bioritem biggrin.gif .

Ja jaz sem tudi najprej mislila, da bo to od fotoaparata in nisem polagala neke opasne pažnje na to. Potem pa mi je fant dostikrat omenil, da nimam samo na slikah tega. biggrin.gif In potem sem se malo boljše pogledala v špegel, pod različnimi koti in mam res malo. biggrin.gif
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#134 Jinadaze

Jinadaze

    Tough cookie

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 82687 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 25 June 2006 - 06:00 PM

Prasec. biggrin.gif biggrin.gif
  • 0

Normality is a paved road: It's comfortable to walk, but no flowers grow on it. 

― V. Van Gogh

 


#135 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 June 2006 - 06:02 PM

IPB Image
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#136 poppy--

poppy--

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 01 July 2006 - 06:34 PM

Preden si namažete s kremo za okoli oči, s katerim čistilnim sredstvom očistite predel oči? Ne uporabljam namreč make up-a.
  • 0

#137 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 01 July 2006 - 06:37 PM

Jaz si jih umijem s čistilnim mlekom (Alverde z vrtnico), tonika ne dajem čez, ker imam kožo okoli oči ful občutljivo pa še leče nosim.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#138 poppy--

poppy--

    sramežljivec

  • Člani
  • 17 posts

Posted 04 July 2006 - 08:47 AM

Krema za okoli oči Scheller z rakitovcem vsebuje AHA kisline, ali je ta krema samo za zvečer?

Kaj pa na splošno kreme za oči, kdaj jih vi uporabljate, tudi zjutraj?
  • 0

#139 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 July 2006 - 09:01 AM

Od kdaj pa tista krema vsebuje kisline? A sem jo jaz tako ocenila? Sama sem jo uporabljala par mesecev in se mi ni zdelo, da vsebuje kisline (morda se motim...). Čaki grem preverit.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#140 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 04 July 2006 - 09:03 AM

Tu je ta z rakitovcem... http://www.lepa-si.c...hlight=scheller
In nima kislin.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users