Jump to content


Photo

ArtDeco


  • Please log in to reply
105 replies to this topic

#81

  • Guests

Posted 26 February 2008 - 02:34 PM

Glede škatlic za senčke. Ne vem, zakaj bi jih kupovala, če lahko senčke shranim v kaki drugi kovinski škatlici (npr., tisti za cigarete), kamor se pritrdijo, ker so itak magnetne. samo predlog za tiste, ki se jim škatlice zdijo predrage.

Za MAC sem se pa odločila, da jih bom nalepila v škatlico od CD-jev, ali DVD-jev (ta veliko). Raje kupim eno senčko, kot paletko. V končni fazi mi je res vseeno, ali so senčke v originalni MAC paletki, ali pa v homemade paletki.
  • 0

#82 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 26 February 2008 - 03:11 PM

Mah jaz kupim škatljice, ker so mi lepe. Pač sama ne uporablajm lakov za nohte in nekih šmink, zato si mislim, da me to neb finančno ruiniralo. Sam ta nova spomladanska mi je ful grda, pa je raj ne bom down.gif .

ciara se pa strinjam wink.gif , da jih ni treba kupit in da se lahko pač drugače znajdemo.


  • 0


#83 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6704 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 26 February 2008 - 03:25 PM

Jaz pa sem si kupila tisto škatlico od Manhatna, gre noter 6 senčk,sicer bolj zimprovizirano, ampak drži jih vseeno. Drugače nebi, ampak veliko prenašam to kozmetiko od fanta pa domov in sta se mi že 2 uničli. Pa tudi drugače me jezi ta butast sistem odpiranja AD senčk.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#84 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 26 February 2008 - 03:32 PM

Da. S tem neumnim sistemom folk prisilijo k nakupu škatlc. Drugače pa men so se že 4 razbile cry.gif . Nato sem tri kr vrgla v smeti, eno sem pa nekako rešila. Pač sama sem jo stisnila nazaj skupaj, če bi to pr ostalih nardla bi blo tut dober. Tudi jaz sem študirala, da si nabavim škatlico od Manhatna tongue.gif , ampak so me AD le nekak premamile oops.gif .
  • 0


#85 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6704 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 26 February 2008 - 03:53 PM

Sam pri MAnhatan škatlicah je problem ker v prvi liniji pridejo 4 noter, v drugi vrstici pa ne, ker je kao prostor za blush (ki ni tolko širok kot je dolg), tako, da potem lahko noter spraviš samo 4+2 postrani.
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#86

  • Guests

Posted 26 February 2008 - 03:53 PM

Pa res, manhatnove so tud na magnetka. Si bom kar vse skupi v eno kovinsko napopala. Sicer od manhatna nimam še nobene tamale senčke, sam me mikajo ene dve, pa rdečilo, pa še kaka stvarca.

Aja, sej, če je katera škatlica originalna kul, naj jo kupi...seveda.
Jaz sem samo predlagala cenejšo alternativo smile.gif
  • 0

#87 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 27 February 2008 - 03:29 PM

jaz sem si tudi kupila originalno škatlico za 3 senčke, potem pa senčke menjavam, odvisno od tega, katere potrebujem.
ne predstavljam si, da bi prenašala naokoli posamezne senčke, ker je tisti plastični pokrovček res nikakršen, predvsem mislim s tem neroden!

meni se škatlica, glede na to, da je za vedno, ne zdi kaki strašni finančni zalogaj
  • 0

#88

  • Guests

Posted 27 February 2008 - 05:33 PM

Sej ni. Ampak jaz škatlice ne potrebujem zato, da bom senčke noter menjala za prenašanje okoli. Imela bi jo za shranjevanje senčk. In, če se ti nabere veliko takih senčk, mi pač ni fajn kupovat škatlice...ker res niso poceni. Sploh, če lahko senčke vtaknem v kovinsko škatlico.
Kot sem že rekla. Namesto škatlice si raje kupim še kakšno senčko. Ampak, to sem pač jaz. smile.gif
  • 0

#89 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 27 February 2008 - 08:03 PM

ja to pa itak. če imaš veliko senčk, ne moreš kupovat še škatlic v nedogled.
jaz imam eno, sedaj pa si bom kupovala le še senčila


  • 0

#90 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2008 - 08:09 PM

AD sem ful veliko uporabljala v srednji šoli in so mi bile res zakon senčke.
  • 0

#91

  • Guests

Posted 27 February 2008 - 08:10 PM

Sej to je tud ok, da jih menjaš. Kje jih imaš pa medtem, ko čakajo, da se zamenjajo? smile.gif

  • 0

#92 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6704 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 27 February 2008 - 08:18 PM

QUOTE(gospodična*mična @ 27. 2. 2008 - 20:09) View Post

AD sem ful veliko uporabljala v srednji šoli in so mi bile res zakon senčke.


Katere so pa ti zdaj zakon? biggrin.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#93 gospodična*mična

gospodična*mična

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1793 posts
  • Gender:Female

Posted 27 February 2008 - 09:16 PM

Eli
od cenejših: Deborah, MUF, Collistar
od dražjih: Chanel wub.gif
  • 0

#94 nanka

nanka

    sramežljivec

  • Člani
  • 76 posts

Posted 27 February 2008 - 09:19 PM

QUOTE(ciara @ 27. 2. 2008 - 20:10) View Post

Sej to je tud ok, da jih menjaš. Kje jih imaš pa medtem, ko čakajo, da se zamenjajo? smile.gif


biggrin.gif medtem ko čakajo in igrajo rezervo oz. zamenjavo imajo lepo zrihtan domek v eni od tistih škatlic za šminke, ki se dobijo v kitajskih trgovinah hmm.gif

  • 0

#95 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6704 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 28 February 2008 - 09:20 AM

QUOTE(gospodična*mična @ 27. 2. 2008 - 21:16) View Post

Eli
od cenejših: Deborah, MUF, Collistar
od dražjih: Chanel wub.gif


Ker jaz sem vedno v tej dilemi pri senčkah,ali so te ta dražje resnično bolj kvalitetnejše, ker če gledaš količinsko so te Artdeco, dejansko nekaj takega kot dobiš pri Chanelu za isto ceno (če pomnožiš krat 4, pa krat dva...v milih imam četvorček seveda).

No mene mikajo tisti novi Guerlain četvorčki/dvojčki, ko bodo prišli zdaj ven biggrin.gif

  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#96 BusyBee

BusyBee

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1401 posts
  • Location:Malo tu, malo tam ...

Posted 28 February 2008 - 10:33 AM

QUOTE(ciara @ 27. 2. 2008 - 17:33) View Post

Sploh, če lahko senčke vtaknem v kovinsko škatlico.
Kot sem že rekla. Namesto škatlice si raje kupim še kakšno senčko. Ampak, to sem pač jaz. smile.gif



Se strinjam s tabo. Kje pa se kupijo te škatlice za cigarete in kolk kaj stanejo? Ne kadim, pa pač nimam pojma.
  • 0
Strength is the capacity to break a chocolate bar into four pieces with your bare hands -- and then eat just one of the pieces. (Judith Viorst)

#97 Blondi

Blondi

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2929 posts
  • Location:Mb
  • Interests:dajanje neumesnih pripomb,onaniranje, poizkušanje različnih znamk pira

Posted 28 February 2008 - 10:41 AM

QUOTE(Eli @ 28. 2. 2008 - 9:20) View Post



No mene mikajo tisti novi Guerlain četvorčki/dvojčki, ko bodo prišli zdaj ven biggrin.gif


Mene tudi! whistling.gif Samo ne vem, če bodo sploh prodajali pri nas, klko vem lanske kolekcije niso.

  • 0
Once you go Mac, you never go back
IPB Image

#98 Eli

Eli

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6704 posts
  • Location:vsepovsod

Posted 28 February 2008 - 10:51 AM

Bodo cool.gif ..morejo laugh.gif
  • 0
With all the paradoxes in life...i could be mango and not know it!

#99

  • Guests

Posted 28 February 2008 - 01:45 PM

Suzyka, jaz sem jih dobila zraven cigaret. Nekaj časa nazaj si lahko kupil Marlboro čike, pa je bila ta škatlica zraven. To ni v redni prodaji, ampak vsake tolk časa dajo mal ven.
Moral bi pa met tud tam, kjer se tobak prodaja. V kakšnih trafikah. Vem, da imajo tudi cigare v takih škatlicah. Mal bi mogla povprašat. A če jaz na kako kje torfm, ti jo kupim? Al pa če bom še kako kje doma najdla?

Men pa Deborah senčke niso všeč. Se mi zdi, da jih AD po kvaliteti daleč prekašajo.
  • 0

#100 Kebabsi

Kebabsi

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1663 posts

Posted 28 February 2008 - 02:01 PM

QUOTE(ciara @ 28. 2. 2008 - 13:45) View Post

Suzyka, jaz sem jih dobila zraven cigaret. Nekaj časa nazaj si lahko kupil Marlboro čike, pa je bila ta škatlica zraven. To ni v redni prodaji, ampak vsake tolk časa dajo mal ven.
Moral bi pa met tud tam, kjer se tobak prodaja. V kakšnih trafikah. Vem, da imajo tudi cigare v takih škatlicah. Mal bi mogla povprašat. A če jaz na kako kje torfm, ti jo kupim? Al pa če bom še kako kje doma najdla?

Men pa Deborah senčke niso všeč. Se mi zdi, da jih AD po kvaliteti daleč prekašajo.


Podpis ene 100 x wink.gif .

Glede kovinskih škatlc, je tako, da imajo določeni cigarilosi, ki jih lahko kupiš na Petrolu ali Omw tudi kovinske škatljice. Cena je verjetno okoli 12 eur, lahko da manj, ali več(odvisno od velikosti in količine).
  • 0





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users