Jump to content


Photo

Najgrše oblečeni estradniki ...


  • Please log in to reply
1939 replies to this topic

#41 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 11:01 PM

Ja, to delajo dobri fotografi in retuširanje. Močno pa dvomim, da je taka po tanovem.
  • 0

#42 Estera

Estera

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 884 posts
  • Interests:skoraj vse

Posted 05 February 2006 - 11:13 PM

Sem šla še mal pošnjofat. Men je tut luštna na prvi sliki, pa uni, k ste jo prej hvalile...sam kaj je zdej res ermm.gif

IPB Image


Mi je pa še vedn njen stil obup, čeprav obleče kao večerno obleko.

IPB Image IPB Image


IPB Image IPB Image
  • 0

#43 Marmelada

Marmelada

    cca 270 kcal/100 g

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 22285 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2006 - 01:49 AM

QUOTE(kika)
Ste videli Mansona brez make upa?Marilyn Manson je brez maske čisto povprečen, normalen, neopazen tip.
Britney Spears je obratno. Ko se namala je normalna, brez ličila pa je hujša strahota kot Manson z različnimi baravnimi lečami.

Sploh pa se mi MM ne zdi nič grozljiv, saj je to samo farsa, videz za vzbujanje pozornosti,kar mu tudi uspeva.
Je pa drugače študiran, inteligenten, to takoj ugotoviš iz njegovih intervjujev, mislim, da je bil novinar ali nekaj takega.
Tipu je pač uspelo in to zelo uspelo, če ne z glasom, pa s stasom (nekako tako bi lahko rekli), tako kot večini pevk in pevčic pri nas v Sloveniji, pa tudi po svetu. Kakorkoli ga obsojamo, se zgražamo, njega to malo briga, dolarčki kapljajo, kapljajo...

Nikakor pa ne obsojamo in se zgražamo nad pomanjkljivo oblečenimi Mašami, Špelcami, na pol nagimi Pikami, Žanami, še manj pa nad raznimi Natalijami in Rebekami, ki bi jih bilo treba kaznovat, da same sebe sploh poimenujejo pevke, kajti pljuča premorejo samo v obsegu.

Če bi vprašala, kateri od omenjenih daruje v dobrodelne namene in tega NE RAZGLAŠA naokoli kot reklamo, kaj bi odgovorili? Ja, to je zanimivo.

Hmm, če bi zdaj res lahko videli človeka v dušo, bi bilo zanimivo kaj bi se nam pokazalo-kateri bi bil sedaj tu svetnik(-ca) in kateri grešnik(-ca)?

IPB Image

OOOps, sem zašla izven teme, se opravičujem.

LP



Se strinjam! Ni zabit tip. Sicer mi njegova muzika ni lih moja naj naj, oz. tu pa tam kak komad. Ampak fotografije pa ima zelo dobre. Ima smisel za umetnost.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."


#44 kika

kika

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 199 posts

Posted 06 February 2006 - 04:18 AM

Vse prekaša Majkol. Zraven je pa sestra Latoja, ki gre počasi po njegovih stopinjah.

IPB Image
  • 0

#45 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 06 February 2006 - 10:29 AM

[quote=Špela][quote=ursi]
IPB Image
[/quote]

tut meni je tuki zlo zlo ušeč ... 8)


Em wtf?Tega pa ne vem..ona je shujsala?To je zdaj kelly osborn?TO JE ONA?!?!?TOOO?
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#46 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 06 February 2006 - 11:45 AM

QUOTE(Estera)

IPB Image


Men pa tale obleka sploh ni slaba ... je res, da ima punca bolj močna meča, ampak tle mi to ne deluje neki u nulo moteče, sam kroj obleke mi je pa čisto v redu ... no, lahko bi bla malo manj nabrana. Pomoje bi na kakšni sexy lepotički izpadla fantastično.

Je pa res Kelly ful zadela s stajlingi za nov CD ... ful, ampak res ful lepo so jo zrihtal, prava lepotica izgleda. Ne vem pa zakaj se potem včasih v zasebnem življenju oblači in maže tako strašljivo. biggrin.gif
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#47 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 06 February 2006 - 01:11 PM

QUOTE(erchy)
IPB Image

Sam kwa je res s tole kelly??? laugh.gif laugh.gif laugh.gif A še ni slišala za kozmetičarko..pa se je kar rajš sama namazala...omggg :!: laugh.gif laugh.gif k klovn oz. še slabš... laugh.gif laugh.gif laugh.gif


človek ki je v poznih letih spoznal spoznal da je tranvestit in se je prvič namazal!!

drgač pa sori punchka ampak men ma Gwen tut zanimiv stil!
negativno mišljenje
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#48 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 February 2006 - 02:19 PM

QUOTE(kristy)


drgač pa sori punchka ampak men ma Gwen tut zanimiv stil!
negativno mišljenje


Muahahha Kristina. Ti neveš tega kr še rasteš. tongue.gif

ups, jaz tudi.
  • 0
Viens, reste ici!

#49 kristy

kristy

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1643 posts

Posted 06 February 2006 - 03:13 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
QUOTE(kristy)


drgač pa sori punchka ampak men ma Gwen tut zanimiv stil!
negativno mišljenje


Muahahha Kristina. Ti neveš tega kr še rasteš. tongue.gif

ups, jaz tudi.

hahaha kdo se oglaša!! biggrin.gif
  • 0
It's often just enough to be with someone.
I don't need to touch them.
Not even talk.
A feeling passes between you both.
You're not alone.

#50 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 06 February 2006 - 04:15 PM

QUOTE(DiLeMa)
QUOTE(Estera)

IPB Image


Men pa tale obleka sploh ni slaba ... je res, da ima punca bolj močna meča, ampak tle mi to ne deluje neki u nulo moteče, sam kroj obleke mi je pa čisto v redu ... no, lahko bi bla malo manj nabrana. Pomoje bi na kakšni sexy lepotički izpadla fantastično.

Je pa res Kelly ful zadela s stajlingi za nov CD ... ful, ampak res ful lepo so jo zrihtal, prava lepotica izgleda. Ne vem pa zakaj se potem včasih v zasebnem življenju oblači in maže tako strašljivo. biggrin.gif

Meni pa obleka ni všeč - to spodaj nabrano je krneki - mislim, da taka kikla ne bi nobeni postavi pasala. Kelly je pa prav groteskna. biggrin.gif:D:D
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#51 levck

levck

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3194 posts
  • Location:Živalski vrt

Posted 06 February 2006 - 04:27 PM

Men tut obleka ni všeč, bejba v njej pa še mn. Ne vem kako ma lahko ta ženska tok kratke noge..zgleda kt da ma od gležnjev do kolen sam ene 25cm razlike. Js bi na njenem mestu raj oblekla neki do tal, da skrije te krače biggrin.gif
  • 0

#52 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 06 February 2006 - 04:28 PM

meni je obleka obup
bi pa dodala na seznam našo Alyo, slikic pa ne znam pripopat
  • 0

#53 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 06 February 2006 - 04:28 PM

QUOTE(¤PunChkA¤)
Da si kera nebi dovolila Gwen gor prilepit! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ne mi še ne misel ne pride, ker ona ma men hud style wink.gif
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#54 Marjetka

Marjetka

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1029 posts
  • Location:Lepa-si
  • Interests:Moda,nakupovanje...vse kar je lepo!:-)

Posted 06 February 2006 - 04:29 PM

QUOTE(lejck)
Men tut obleka ni všeč, bejba v njej pa še mn. Ne vem kako ma lahko ta ženska tok kratke noge..zgleda kt da ma od gležnjev do kolen sam ene 25cm razlike. Js bi na njenem mestu raj oblekla neki do kolen, da skrije te krače biggrin.gif


Bereš mi misli. wink.gif
  • 0
...You can have anything you want, you can drift, you can dream, even walk on water, anything you want...

IPB Image

#55 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 06 February 2006 - 04:30 PM

QUOTE(erchy)
QUOTE(¤PunChkA¤)
Da si kera nebi dovolila Gwen gor prilepit! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif


Ne mi še ne misel ne pride, ker ona ma men hud style wink.gif


Pa saj nemorem vrjet. Končno je ena spregledala. biggrin.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#56 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45341 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 07 February 2006 - 10:53 AM

Ti dve včasih res ne vem kaj gledata, ko se oblačita.
Björk
IPB Image

Sofia Coppola
IPB ImageIPB Image

Pol pa še tak kot ste že napisale Kelly Osburne (čisto zgrešena- cela ne samo njen stil.)

Gwen Stefani (čeprav morm priznat, se včasih lepo zrihta. biggrin.gif Je pa res, da fura svoj stil, tak da bi mi blo čudno če bi bila drugače oblečena). Podobno je pri Alyi. To kar ona obleče niti za pusta ne bi oblekla, ampak vseeno si ne moram predstavljati drugače oblečene Alye. biggrin.gif
IPB Image
IPB Image
  • 0

#57 lala

lala

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 920 posts
  • Location:Mb

Posted 07 February 2006 - 11:26 AM

Joj kako je ta zenska grda .. ermm.gif
  • 0
(_/)
(O.o)
(> <)
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
user posted image

#58 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 07 February 2006 - 12:50 PM

Meni je pa Alya neverjetno simpatična punca z izredno dobrim vokalom. Pa taka preprosta, sproščena mi vedno deluje.
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#59 TiTa

TiTa

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3327 posts

Posted 07 February 2006 - 02:12 PM

meni je drugače simpatična, v obraz mi je pa kot ded
  • 0

#60 cedevita

cedevita

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3157 posts

Posted 07 February 2006 - 03:07 PM

Lil´kim :pukel:

IPB Image
IPB Image
IPB Image
  • 0
God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users