Jump to content


Photo

Testerčki


  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 01 September 2006 - 03:01 PM

Moram povedat, da sem full presenečena nad prodajalkami v Mullerju, ker tako velikodušno talajo testerčke. Včeraj sem ravn vidla, kako je en postaven šarmanten tip uletu do prodajalke in zaprosil za neke testerčke od Hugo Bossa in mu jih je z veseljem dala. Sem si mislila, seveda, njemu že, da bi nardila lep vtis na njega. biggrin.gif Pa grem jst dons jo nadlegovat za neke testerčke ampak teh, ki sem jih želela na žalost niso imeli pa mi je vseeno nametala en kup drugih testerjev od novih parfumov. Sem bila kar malo šokirana in pa prijetno presenečena. Tako da punce, če hočte kakšne testerčke v Mullerju, kar jezik stegnite. Vedno imajo kakšne na zalogi, tako da kar zatežite. wink.gif

Kakšne pa imate drugače izkušnje z darovanjem testerjev?
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#2 smetanca

smetanca

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1269 posts
  • Location:Celje

Posted 09 September 2006 - 11:00 AM

Slabe biggrin.gif rolleyes.gif
  • 0

#3 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 09 September 2006 - 11:24 AM

V petek sem šla v drogerijo watson (nova drogerija v MB-ju .. je namreč tam, kjer je bil včasih Muller) in sem kupla en puder od MS ... na "oddelku" L'Oreal pa je bla ena ful vlka košara in notri milijon testerčko od .- Infallible pudra. Pa sem vzela enega in sem bla 1oo% da je neka grda barva, ampak mi oddtenek čisto paše tak da bom šla po še kakih pet testerčkov. biggrin.gif twisted.gif
  • 0
Viens, reste ici!

#4 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 09 September 2006 - 07:49 PM

miss*sixty, kaksne testercke si dobila? tiste papircke al mini flaskice?
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#5 Padme

Padme

    The Creator of my World

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5521 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 10 September 2006 - 01:49 AM

Mini flaškice sm dobla. biggrin.gif Tega novega od Lolite Lempicke in pa tist jabuček od Nine Richi pa še ene moške.
  • 0

The only thing standing between you and your goal

is the bullshit story you keep telling yourself

as to why you can't achieve it.


Jordan Belfort


#6 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2006 - 09:59 AM

ooo zakon 8) js grem tut jutr fehtat... sam ne vrjamm, da mi bojo kej dal ermm.gif
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#7 Anya

Anya

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2582 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 10 September 2006 - 10:19 AM

Ta jabuček od nine richi pa tako smrdi.
  • 0
I`m not afraid of happy endings.
I`m just afraid my life won`t work that way.

#8 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 17 September 2006 - 01:07 PM

U, to pa je dobrodošla informacija. Zgleda, da se (nekatere) prodajalke le popravljajo.
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#9 Sarah

Sarah

    Chihuahua with Attitude

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30831 posts
  • Gender:Female
  • Location:Costa

Posted 28 September 2006 - 05:18 PM

Ravno sem vidla reklamo za tanovi lacorste inspiration, pa je spodaj čist na majhno pisalo, da se lahko naroči testerček (tako kot nekaj časa nazaj za touch of sun, pink) ..ampak je šlo tako na hitro, da nisem uspela videt internet naslova. A ga mogoče katera od vas ve? biggrin.gif
  • 0

Cosa vuoi che ti scriva?
Cosa vuoi che ti dica?
Tu sei ovunque in me.


#10 piko*biko

piko*biko

    **LeGeNdA**

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 5294 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 28 September 2006 - 07:35 PM

thumbup.gif www.lacoste.com
  • 0
Lazje je verjeti lazi, ki si jo slisal stokrat, kot pa resnici, ki je nisi se nikoli

#11 Anouk

Anouk

    pro libraries

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 25235 posts
  • Gender:Female
  • Location:head in the clouds, feet on the ground

Posted 30 September 2006 - 07:04 AM

js sm glih ucerej enga novga Puminga sla posnofat (pozabila ime, ampak flaska je v obliki tube - steklena, seveda). zanimivo tole hmm.gif
  • 0
“Your assumptions are your windows on the world. Scrub them off every once in awhile, or the light won't come in.” - A. Alda
 
 

#12 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 28 October 2006 - 07:26 PM

dobila sm en testerček hugo - pure purple ... a ga ktera ma in kakšnem se ji zdi ? smile.gif

jz vonja sploh ne morm definerat, nekak bl sladek, močan, pa ne preveč obstojen .. hmm.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#13 _M_

_M_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 30611 posts
  • Location:Primorska

Posted 28 October 2006 - 08:49 PM

Men je bil všeč, ko sem imela testerček... smile.gif
  • 0

#14 Neytiri

Neytiri

    djevuška kraužlova

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 19735 posts

Posted 29 October 2006 - 09:28 AM

men se zdi primeren bl za mrzle dni smile.gif
  • 0
Svet je tak, kot si ga pripravljen videti

#15 Princeska

Princeska

    drama queen

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16360 posts
  • Gender:Female

Posted 29 October 2006 - 03:43 PM

laugh.gif Ma ne talajo radi testerjev. Kšna prodajalka te še prov grdo pogleda, če prašaš, s takim pogledom kao 'Smrklja, ti pa že nimaš keša za to' LOL

Tko da mi jih velikokrat mami prnese biggrin.gif Sm pa enkrat doživela, da so jih meli v Mullerju kar tko v škatli in si jih loh vzel, sicer je bil moški parfum, in sva jih s takratnim tipom kar nekaj pobasala.

Ampak to je redko, da so tko radodarni laugh.gif
  • 0
"First make it in your head. And then you can make it anywhere."


#16 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 29 October 2006 - 04:25 PM

jas mam pa večinoma slabe izkušnje z testerčki..edino v Dm-u se mi zdijo kr radodarni..tam sem še vedno dobla biggrin.gif smile.gif
  • 0

#17 Freya_

Freya_

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 6695 posts

Posted 31 October 2006 - 01:45 PM

QUOTE(Sarah @ 28. 9. 2006 - 17:18) View Post

Ravno sem vidla reklamo za tanovi lacorste inspiration, pa je spodaj čist na majhno pisalo, da se lahko naroči testerček (tako kot nekaj časa nazaj za touch of sun, pink) ..ampak je šlo tako na hitro, da nisem uspela videt internet naslova. A ga mogoče katera od vas ve? biggrin.gif


Bleh, tole sem jaz narocila pa sem dobila tist papircek od testercka na dopisnici, tok da povohas! Banda ena dry.gif

Drugac so pa v Celjskem city centru ful prijazne, sam ne vem katera drogerija je bila ermm.gif mi je prodajalka kar sama ponudila testercke biggrin.gif

A ma katera izkusnje s prodajalkami v Nm Mullerju? Bo treba jih mal sprobat za tele testercke:=)

  • 0

#18 Ana

Ana

    terpsihora

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 30932 posts

Posted 31 October 2006 - 09:34 PM



Pri meni je pa tak, da ko grem sama v Limoni, pa kupim naprimer za cca. 5k nikoli ne dobim nič biggrin.gif . Ko pa grem z mamo in kupi za naprimer 2k pa ful dobi nekih testerčkov. Krnekaj biggrin.gif .
  • 0
Viens, reste ici!

#19 TASH

TASH

    engaged to Brokoli

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4548 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 31 October 2006 - 11:21 PM

Jst sm pa v Douglasu kupla Labello, pa sem en kup vzorčkov dobila! tongue.gif
  • 0

Believe in nothing, no matter where you read it, or who said it, no matter if I have said it, unless it agrees with your own reason and your own common sense.
- Buddha


#20 **toxic **

**toxic **

    sramežljivec

  • Člani
  • 29 posts

Posted 24 November 2006 - 07:03 PM

a mogoče veste kje se da dobit kksn testerček od lorealovih pudrov...v milerju sm prasala pa kao nimajo...nevem jt preprosto ne znam ocent a je pudr ql če ga dam na roko..na roki je drgačna koža in tud druge barve..na obrz si pa tud ne morm dajet sred trgovine...pa tiste prodajalke v milerju mi take nepofesionalne(SAJ ENE,NE USE) delujejo..tko kdaj vprašam jz za kksn nasvet kjer pudr je ql pa kok bi recimo rabla številko ker se pač na to sama ne spoznam dobr in mi zmer rečejo ja tm si poglej...no mal sm zašla iz teme se opravičujem sam pudrov sm glih zarad tega tok pokupila in usak mi na obrazu čudn stoji zato mi prosim povejte če veste kje majo kksne testerčke tekočih lorealovih pudrov al pa kkšnih drugih k so fajn-->za najstniško kožo tongue.gif
  • 0
[b]...I remember when I lost my mind,but it wasn’t because I didn’t know enough...I just knew too much...




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users