Jump to content


Photo

Maskara - L'OREAL Lash Architect Maskara


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (4 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje

  1. 5 (odlično) (3 votes [75.00%])

    Percentage of vote: 75.00%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (1 votes [25.00%])

    Percentage of vote: 25.00%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 Braunkopf

Braunkopf

    Little Miss Greedy

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 21767 posts
  • Location:pred računalnikom
  • Interests:sevanje anti-mojo občutij

Posted 31 August 2006 - 12:13 PM

L'Orealova maskara je bila ena najboljših maskar, ki sem jih kdaj dobila v roke.
Trepalnicam resnično povdari zavidljivo dolžino, lep, prepričljiv volumen (tudi ob le parih potegih), trepalnic ne zlepi in ne packa okoli. Trepalnice tako stojijo vsaka posebej odete v črn sloj maskare.
Maskara ni grudasta, tudi ne pretirano tekoča, izsuši se sorazmerno pozno (tam nekje po 3h mesecih uporabe). Lepših trepalnic nisem imela še nikdar. smile.gif Na žalost pa je zadnje čase v nekaterih drogerijah ne držijo več. 5/5


IPB Image
  • 0
Vuelvo al Sur,
como se vuelve siempre al amor,
vuelvo a vos,
con mi deseo, con mi temor.



#2 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 20 September 2006 - 06:37 PM

Sama sem bila s to maskaro načeloma zelo zadovoljna, saj zares šokantno poudari trepalnice, doda jim maximalen volumen, jih zelo dobro priviha in tudi izredno podaljša. Je pa res, da je maskara precej tekoča in je pri nanašanju potrebna mirna roka in nekaj spretnosti ... vendar rezultat to odtehta.

Moram pa reči, da je verjetn ne bom več kupila iz dveh razlogov ... prvi je ta, da se maskara prav neverjetno hitro posuši in je že po kakšnem mesecu popolnoma neuporabna, drugi razlog pa je embalaža, ki se mi sicer zdi zelo estetska in lepa, vendar pa je totalno neuporabna. Zelo hitro se zavojček zapacka in zato se maskara samo še napol zapira in s tem se sušenje še pospeši, poteg tega pa sem pri drugem nakupu te maskare naletela na težavo, ki me je totalno ujezila. Čez čas se mi je začelo dogajati, da ko sem maskaro odprla, je ostala na krtački cela vsebina posodice, krtačka se torej ni obrisala ob odprtino, ko sem jo potegnila ven (upam da veste kaj mislim), ampak sem ven povlekla na krtački celotno vsebino maskare.

Torej ... izredno nerodna embalaža in kratek rok uporabnosti to maskaro kljub zares izredno dobremu efektu postavita nekje na povprečje, tako da je sama ne priporočam.

3/5
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#3 nihrida

nihrida

    dark soul

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4525 posts
  • Location:moj brlog

Posted 20 September 2006 - 06:56 PM

Moram povedat, da je bila ta maskara največje razočaranje na področju maskar (v veliki meri zaradi reklame in neizpolnjenih obljub). Maskara je bila že ob nakupu nekam čudno pocasta z grudicami. Trepalnicam ni dala ne posebnega volumna ne dolžine. Kot je napisala Dilema, se je navoj kmalu umazal in se embalaže ni dalo popolnoma zapreti, kar je še pospešilo sušenje. Uporabila sem jo dvakrat in jo vrgla v smeti. Popolno razočaranje!

1/5
  • 0
I'll place my bets and hope I'll always win
Even if I don't, I'm fucked because I live a life of sin
But it's alright, I don't give a damn
I don't play your rules I make my own
Tonight
I'll do what I want
Because I can

#4 fabulous

fabulous

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 301 posts

Posted 27 October 2006 - 06:45 PM

Zame ena najboljših maskar! Dobila sem jo od sestre, ki se je je naveličala. Uporabljala sem jo kar dolgo, preden se je posušila. Trepalnicam je dodala veliko volumna in dolžine. Včasih so res nastale grudice, ki pa sem jih z glavničkom z lahkoto odstranila. Tudi barva je bila intenzivno črna. S to maskaro so moje oči ujele največ pohval in pogledov. Žal pa L'Oreala ne kupujem več, tako da sem pristala na drugi maskari.

5/5
  • 0
We have a hunger of the mind which asks for knowledge of all around us, and the more we gain, the more is our desire; the more we see, the more we are capable of seeing. (Maria Mitchell)




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users