Jump to content


Photo

Regenerator - BALEA Črni Ribez & Pšenični Proteini


  • Please log in to reply
15 replies to this topic

Poll: Splošna ocena izdelka: (16 member(s) have cast votes)

Vaše mnenje:

  1. 5 (odlično) (11 votes [68.75%])

    Percentage of vote: 68.75%

  2. 4 (zelo dobro) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  3. 3 (zadovoljivo) (5 votes [31.25%])

    Percentage of vote: 31.25%

  4. 2 (slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

  5. 1 (zelo slabo) (0 votes [0.00%])

    Percentage of vote: 0.00%

Vote Guests cannot vote

#1 DiLeMa

DiLeMa

    undercover peroksidna crna luknja

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 24041 posts
  • Interests:Zanimive Stvari

Posted 27 September 2007 - 09:07 PM

Tole je balzam iz nove Baleine linije za nego las, ki se ponaša z naravnost prečudovitim vonjem po črnem ribezu. Vonj je precej pristno ribezast, sladko-kisel z eno dodatno, zelo prijetno in malce žajfasto komponento. Vonj je tudi na laseh zelo izrazit in obstojen, ko sem ga prvič uporabila in stopila iz kopalnice, je fant moj prihod pospremil z besedami wau, noro, kok dobr dišiš. laugh.gif Sestavine so zelo dobre, v bistvu nad pričakovanji, sploh za tako cenovno ugoden rang proizvodov. Balzam je namreč zgledno vlažilen ter vsebuje zelo veliko proteinov, ekstrakt ribeza ter vitamina B3 in B5. Namenjen je poškodovanim lasem, dovzetnim za cepljenje in lomljenje.

Konsistence je podobne, kot kakšen losjon za telo. Je precej tekoč, ampak vseeno kremast in kompakten, nanaša se strašno lepo in po laseh kar zdrsi. Porabi se ga nekje srednje veliko, jaz zaradi resnično nizke cene (0,95€) s količino nanosa rada pretiravam in ga res zelo na debelo napacam ter ga pustim učinkovat kakšno uro, da lasje potem dišijo zelo intenzivno in naravnost slastno, vonj pa obdržijo več dni.

Po spiranju so lasje kvalitetni, da imamo občutek, da smo nanje nanesli nekaj res kvalitetnega. So lepo krepki, svilnato mehki in voljni, niso polizani ali pretirano obteženi. Ovojnina je meni zelo solidna, zdej so itak vse Balea pakunge za nego las prenovljene in meni precej všečne. Cena je, kot že rečeno, smešno nizka. Za tako kvaliteto bi bila vsekakor pripravljena plačati več, ampak ker na ovojnini ne piše npr. L'Occitane, je cena prijetno nizka in dostopna takorekoč vsem, kvaliteta pa vsekakor ni nič slabša.

Gre torej za zelo dober balzam, katerega največja kvaliteta pa je v mojih očeh še vedno vonj, ki je meni res božanski.

5/5

IPB Image
  • 0
Ljubezen ni odraz enega samega dogodka, enega samega pogleda ali dotika. Ljubezen se v človeka prikrade počasi in potiho ... in potem se enkrat enostavno zaveš, da imaš nekoga neskončno rad. Zaradi množice vseh njegovih dejanj, pogledov, besed, dotikov, čutenj ... ki ga delajo takšnega, kot je. Mogoče se tega zaveš medtem, ko misliš nanj in ga neskončno pogrešaš, ali pa ko ga pogledaš v oči in v njih najdeš vse, kar obožuješ.

#2 bluberry

bluberry

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 1350 posts

Posted 27 September 2007 - 09:32 PM

Eden najboljših balzamov od balee.Zares prijetno hranilen,meni je preveč saj mi zmasti lase.Ampak jih zaradi tega naredi mehke in nežne,pravtako se ga pa ne porabi dosti in se zares lepo porazdeli,saj je lahke konsistence.
Pri balei je najprej bila maska s podobnim vonjem sedaj je pa nisem opazila,torej so verjetno zamenjali masko za balzam,ker je vonj isti,rahlo kiselkast vendar dokaj naraven po ribezu.
Za tako ceno je presežek:5
  • 0
Fake people wear fake clothes and have feak personality becouse they have FAKE BRAINS!
WINK (fake one) :))))

#3 laLa°

laLa°

    posting bitch

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 7182 posts

Posted 07 October 2007 - 03:15 PM

Evo tudi jaz sem včeraj kupila ta balzam, in seveda sem ga že sprobala. oops.gif Po eni uporabi še vrjetno ne morem dati neke tehtne ocene, bom pa dopisala, če se bo kaj spremenilo. Torej... Balzam sem nanesla na suhe lase (kar izdatno količino) in pustila gor prbl. 1uro. Nato sem lase umila in ga po pranju še 1x nanesla na mokre lase (tokrat samo za 10min). Lasje si bili neverjetni ! Ful mehki, nahranjeni, sijoči, a vendar ne naelektreni. Vonj se je obdržal do danes. blush1.gif (res je čudovit). Kot je napisala že Dilema, tudi jaz zelo rada pretiravam z njim, ker je resnično ugoden, in mi ga ni škoda. Embalaža je lepa, stoji obrnjena na glavo - za lažje doziranje proti koncu. Sigurno ga bom ponovno kupila, ko porabim tega. Cena, kot je že povedano, je za tako kvaliteto smešno nizka. (zanj bi bila pripravljena odšteti več)

Ocena: 5
  • 0

#4 Fluffy The Stud Eater

Fluffy The Stud Eater

    weird stuff lover

  • Člani
  • PipPipPipPipPip
  • 54873 posts
  • Gender:Female
  • Location:The Twilight Zone

Posted 25 October 2007 - 09:17 PM


Jaz pa imam glede tega balzama precej deljena mnenja. Če bi iskala eno zares kvalitetno in predvsem hranljivo nego, se seveda ne bi mogla odločiti zanj, saj se balzam na mojih laseh odraža kot lahek - kar pa mi je v tem primeru všeč (za hranilno nego imam itak druge proizvode, s katerimi sem zadovoljna trenutno do te mere, da kaj drugega sploh ne iščem v ta namen). Najbolj me je pritegnil vonj rahlo kiselkastega, prav nič osladnega ribeza, ki je bolj redek med negovalnimi (lasnimi) izdelki. Žal pa je ta vonj zaznaven samo iz pakunge, na mojih laseh takorekoč popolnoma izgine (kar me precej čudi, glede na ocene predhodnic). Balzam sem imela skoraj uro na laseh, že, ko sem si jih na zraku sušila, ga nisem čisto nič več vonjala (tudi med nanosom je nekam hitro bledel). Ko sem imela suhe, pa tudi ne - tukaj en velik minus. Drugače je pa sam balzam ravno pravšnje konsistence, da je lepo mazljiv in da ni preredek, je bele barve, potrebna je že majhna količina, saj se med vtiranjem v lase kar nekako malo zapeni. Moji lasje so po uporabi lahki, ne pretirano mehki (kar mi je všeč) - balzam za moje pojme nikakor ni za kakšne zelo poškodovane, kot ga reklamirajo. Ovojnina je pa meni precej všečna, cena pa nizka, pod euro, za 200ml, kateri bodo trajali dolgo. Jaz ga kupila več ne bom, ker me je neobstojnost vonja skorajda že razžalostila. Za bolj lahko nego las pa imam kaj drugega, kvalitetnejšega in dišečega (npr. od Lavere - mangov balzam).


Ocena: 3
  • 0
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">“Someone once told me the definition of Hell: </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">The last day you have on earth, the person you became </span></strong></span></span></p>
<p style="text-align:center;"><span style="color:#000000;"><span style="font-family:georgia, serif;"><strong><span style="font-size:12px;">will meet the person you could have become.”<br>
- </span></strong><span style="font-size:12px;">Anonymous</span></span></span></p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>
<p style="text-align:center;"> </p>

#5 -supergirl-

-supergirl-

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 5720 posts
  • Gender:Female

Posted 26 October 2007 - 08:20 AM

že poleti sem si kupila masko iz te linije, vendar v stari embalaži. sedaj pa sem po vseh ocenah kupila še ta balzam. nek presežek ni, vendar pa mu zaradi cene (ki je več kot dostopna) to oprostim. je super mazljiv, potrebujem ga malo. diši mi lepo (vendar pa to ni moj najljubši vonj), po pranju ga malo voham. na laseh dobro učinkuje, po pranju so lasje super (lahki za oblikovanje). v glavnem proizvod, ki bo stalnica v moji kopalnici (poleg vseh ostalih lasnih proizvodov), predvsem zaradi nizke cene in dostopnosti.

ocena: 5/5
  • 0

#6 Baby

Baby

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 3833 posts

Posted 01 November 2007 - 08:03 PM

Balzam sem kupila predvsem zaradi dobre ocene. Dobro je to da je zelo poceni in hkrati dober. Embalaža je nekam velika in nerodna, vendar je ok pa to, da je postavljena na glavo. Diši čudovito, vendar na suhih laseh se ne obdrži. sad.gif Porabi se ga zelo malo, tudi če si ga dam na suhe lase pred pranjem.
Naredi zelo lepe, gladke in sijoče lase. Verjetno ga bom kar stalno kupovala.

5/5
  • 0

#7 goga

goga

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 102 posts
  • Location:Kranj

Posted 05 November 2007 - 12:50 PM


Imam kratke lase, pa si nisem mogla pomagat, da ne kupim tega balzama, ker noro lepo diši
In sem ga sprobala, sem imela na laseh cca. pol ure in nato sprala.
Nisem mogla verjet kako so mehki in kako se z lahkoto da oblikovat frizuro.
Nalednji dan sem se zbudila vsa skuštrana, ampak lasje so bili ukrotljivi (ponavadi nimam te sreče).
Uporabljam ga 1x na teden in še naprej ga bom, da se moji laski vsaj malo 'spočijejo' od vsakodnevnih gelov in lakov za utrjevanje pričeske.
Cena je zelo poceni, značilna za Balea izdelke.


5/5
  • 0

#8 Immortelle

Immortelle

    Božanska

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 12251 posts
  • Gender:Female

Posted 08 November 2007 - 12:32 PM

Tudi jaz temu regeneratorju lahko podelim le oceno 3.

Kupila sem ga iz radovednosti, ker je prejel tako dobre ocene.

Vonj je res čudovit in na mojih laseh ostane tudi med sušenjem, potem pa počasi izgine.
Med umivanjem lasje res delujejo gladki in negovani.

Zelo me je razočaralo dejstvo, da se regenerator niti malo ni pomagal pri razvozlavanju las.
Mislim, da so se mi zaradi uporabe še težje razčesali, kar je pri moji dolžini prava mora. ermm.gif

Ko sem si lase posušila, sem opazila, da so lahkotni in da jih regenerator ni nič obtežil. Svetleči niso nič kaj bolj kot ponavadi, pa tudi negovani se mi ne zdijo nič bolj kot če tega regeneratorja sploh ne bi uporabila.

Verjamem da je idealen za krajše lase, cena pa je prav tako zelo ugodna.

Kupila ga ne bom več.
  • 0

ॐ Be a voice, not an echo. 


#9 Darla

Darla

    čvekalo

  • Člani
  • Pip
  • 443 posts
  • Interests:marsikaj

Posted 01 January 2008 - 07:45 PM

Tale balzam sem odkrila po zaslugi tega in sosednjega foruma. Naslednji dan sem se napotila v DM in opevani ribezov balzam tudi nabavila, zraven pa še šampon in masko iz iste linije. Kot se je kasneje izkazalo, je bila to zelo dobra naložba, odštela pa sem za vse skupaj manj kot 3 €.

Vonj: čudovit, rahlo kisel, meni zelo ustreza. Obdrži se tudi na laseh, sicer ne zelo dolgo.
Balzam uporabljam kot masko, ta način nege sem pobrala od Dileme in se res krasno obnese. Gor ga pustim kako uro, če imam čas (zvečer). Nič ne curlja in kaplja, spere se takoj.

Rezultat so naravnost bleščeči lasje, česa takega še nisem doživela, res, prav tisti Hollywood red carpet lesk las. V tem pogledu pri meni prekaša celo Tigi O&H. Da ne omenjam slivenosti, voljnosti, ravno prave "obteženosti" ... tale balzam je zadetek v polno. Sicer imam precej dolge, srednje goste in ravne lase, včasih malo "vzvalovijo". V zadnjih tednih sem dobila še več komplimentov na račun las, kar pa tudi paše smile.gif

Gotovo še kupim, v bistvu me na polički že čaka naslednja pakunga.

Podeljujem najvišjo oceno, 5/5.
  • 0

#10 Emily

Emily

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 11518 posts
  • Gender:Female

Posted 14 January 2008 - 09:40 PM

Evo pa so tudi mene prepričale dobre ocene in nizka cena.

Balzam prekrasno diši, ampak se vonj na mojih laseh kar prehitro porazgubi.
Niti mi ni dovolj hranljiv, pogrešam tisti svilnat občutek na laseh. Kupila ga verjetno ne bom več, obstajajo boljši balzami, ni pa me popolnoma razočaral.

Ocena: 3
  • 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.


#11 Pupa20

Pupa20

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 604 posts

Posted 15 January 2008 - 03:13 PM

Balzam sem kupila ker je bil tako hvaljen.In mi ni žal.Uporabljam da že malo več kot en mesec.In v tem času sem opazila,da konice niso več tako izsušene.Sama ga pustim na laseh pol ure.Lasje so po uporabi full mehki,svetijo se pa tako lepo,da me je že par kolegic vprašalo če sem se spet pobarvala. smile.gif aja,da ne pozabim na vonj,ki je prekrasen,ampak traja to samo en dan.
V glavnem jaz sem z nakupom zelo zadovoljna in bom izdelek kar redno kupovala.
ocena-5
  • 0

#12 sade

sade

    Izberi si sam

  • Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10098 posts

Posted 07 March 2008 - 01:29 PM

Tudi jaz sem si kupila ta balzam zaradi dobrih ocen in nizke cene. Mislim, da sma skupaj z mamo porabili dve pakungi. Še včeraj bi balzam ocenila s kakšno štirko al pa petko. Ampak po uporabi TIGI Bed Head Brunette Goddess Conditioner tega pač ne morem storit laugh.gif . Zdi se mi povprečen balzam, lasje so po uporabi precej mehki, tudi svetijo se. Ampak nič revolucionarnega. Vonj izgubijo precej hitro, čeprav se iz tube močno voha. V glavnem, splača se ga kupit, ker je zelo kvaliteten, glede na svojo ceno.

3/5
  • 0
"It's impossible." said pride. "It's risky." said experience. "It's
pointless." said reason. "Give it a try." whispered the heart.

#13 november.rain

november.rain

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 4554 posts

Posted 11 March 2008 - 03:08 PM

Tale Balein balzam sem kupila na podlagi zelo dobrih sestavin in hvaljenja izdelka na vseh mogočih lepotnih forumih.In morem rečt da se lahko primerja z kakšnim regeneratorjem iz višjega cenovnega razreda,tako sestavinsko kot tudi potem po učinku na laseh.
Je bolj zdrizasto-kremaste kostitence ampak zelo dobro mazljiv na laseh.Količinsko se ga porabi izrednomalo,kot kakšen koncentriran proizvod;ampak ni.Vonj je meni preveč umeten diši pa po ribezu.
Vsebuje vlažilce,proteine ,kaj več se direkt iz glave nebi spomnala vem pa da mi je to dvoje najbolj padlo v oči.

Jaz ga nanesem na rahlo "ožete lase" da balzam ne kaplja dol.Pustim ga približno 30min-1 ure.Odvisno koliko časa imam in nato sperem dol.Že med spiranjem so lasje izredno gladki,mehki in zdravi na otip(čeprav imam kar uničene lase ampak jih zelo negujem da to skrijem).Jaz jih ga bom najbrž že kupila ampak trenutno mi je ljubši prav tako balein za rjave lase z orehom.
Cena je Baleovsa-nizka,nekaj manj kot 1€.

5/5
  • 0

#14 reddish ancha

reddish ancha

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 786 posts
  • Interests:branje knjig, pisanje za revijo, pilates

Posted 11 March 2008 - 04:23 PM

Balzam sem kupila predvsem zaradi pohval in nizke cene. Balzamov že zelo dolgo nisem uporabljala (zaradi uporabe mask), mislim, da pa bom tega dokaj redno, ker me je res navdušil; resnično naredi lepe, svilnate in mehke lase, glede na ceno je zelo hranljiv in vlažilen. Dobro je učinkoval na mojih laseh, čeprav sem ga pustila na sfrotiranih laseh le 10 minut. Vonj je pa res nekaj posebnega, unikaten, v pozitivnem smislu samosvoj, podobnega še nisem zasledila.

5/5
  • 0

#15 Kalypso

Kalypso

    zlata ribica

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 45341 posts
  • Gender:Not Telling

Posted 09 April 2009 - 09:47 PM

Podobno kot tudi predhodnicam je tudi meni ta balzam všeč. Lasje so po uporabi lepi, mehki, svilnati. Vonj me ni impresiral, ni mi kaj prida všač, ampak kljub temu ga prenašam. Cena je zelo ugodna. Definitivno ga bom še kupila, ker je vreden svojega denarja.
5/5
  • 0

#16 fire-fly

fire-fly

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 583 posts

Posted 23 March 2010 - 08:53 AM

Meni je tale balzam neka sredina, torej mu podarjam oceno 3.

Balzam sem izredno hitro porabila, saj se je med nanašanjem kar sproti vpijal v lase in sem ga potrebovala večje količine kot pri ostalih. Lasje so sicer po uporabi mehki in tudi svetijo se lepo, vendar so se mi prvič v življenju vozlali. Ko sem uporabila drugi balzam pa tega problema nisem imela, tako da ga sama ne bom več kupila.
  • 0
Why so serious?




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users