Jump to content


Photo

kazaa


  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#1 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 16 January 2005 - 09:04 PM

ja stvar je takale: inštalirala sm si kazo in vse lepo in prou. zdej pa če dam na iskanje pa napišm eno pesm da mi jo pušče mi jih ceu lkup najde pol pa piše zravn download. in k kliknm mi noče dol putegnt oz. se nč ne zgudi. am bi mi lahko gdo kej razluživ kaj delam narobe? oops.gif
  • 0

#2 Sonny

Sonny

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Bled

Posted 17 January 2005 - 03:06 PM

ti svetujem,da zbrišeš kazoo v celoti..ker je to eno veliko leglo trojancev in virusev.. raj si dol potegni emule program,je bolj sigurn...pa dobiš kar hočeš...jaz osebno sm vse dol pobiral z suprnove.org strežnika,ki pa ga žal ni več.. sad.gif
  • 0
D.A.

#3 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 January 2005 - 04:13 PM

QUOTE(Sonny)
ti svetujem,da zbrišeš kazoo v celoti..ker je to eno veliko  leglo trojancev in virusev.. raj si dol potegni emule program,je bolj sigurn...pa dobiš kar hočeš...jaz osebno sm vse dol pobiral z suprnove.org strežnika,ki pa ga žal ni več.. sad.gif


Ja, jaz se popolnoma strinjam :!: Kazaa je full okužena in polovica stvari, ki jih downloadaš je fake. Pri Emulu pa najdeš vse, mene do zdej še ni razočaru. Tud sama sem downloadala s suprnove, ki ga ni več. Sonny lohk pa poskusiš še kakšno drugo stran. Jaz sem se prijavla na http://www.lokitorrent.com/index.php, slabši je po moje, saj nima toliko datotek, ampak vsi boljši strežniki so omejili vpis.
  • 0

#4 Sonny

Sonny

    sramežljivec

  • Člani
  • 21 posts
  • Location:Bled

Posted 17 January 2005 - 05:01 PM

ej hvala mishka...ummm a pa rabiš tud kak program,kot recimo pri suprnovi??? wzone sm jaz uporabljal...kako pa tuki sploh lahko dol potegneš oz. kako ti to delaš??

lep pozdrav
  • 0
D.A.

#5 vrana

vrana

    odvisnik

  • Redni člani
  • PipPipPipPip
  • 2547 posts
  • Gender:Female
  • Location:Ljubljana

Posted 17 January 2005 - 06:09 PM

ja kazaa je res polna virusov. Podbna in boljša je Shareaza. jst jo mam in sm zlo zadovoljna!
  • 0

#6 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 17 January 2005 - 09:18 PM

Ja na tej strani sem se jaz najprej prijavla, pol maš pa zgori različne opcije (site news, faq, top 10, ...) pa klikneš torrents, pol pa ti pod rubriko torrent search piše: Recommended bittorrent client, BitLord. Spyware/Adware Free, Built-in Search in to downloadaš. To je en program bitlord. Jz prej nism drugega mela, lohk pa maš tud unga od prej. Po moje bi ti moral delat. Probi pa boš vidu wink.gif
  • 0

#7 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 18 January 2005 - 12:22 AM

jagoda če pa še vedno nisi ugotovila kako dowloadaš komad s kazee - čist preprosto - klikn na komad 2x pa je. pol maš pa tm zgori levo narisane 2 puščice Traffic pa kliknš tist in ti tm kaže čez kok časa se bo zadeva downloadala oziroma če sploh se. jst uporablam kazo pa se mi ne zdi da bi blo ful virusov. vedno k dowloadaš komad pol tisto mapco k so not komadi s kazee preglej z antivirusnim programom pa šele pol posluši. pa downloadai samo ta modre - rumeni so za plačat. tko pa sm lepo simpl razložila.

čaw
  • 0
*************

#8 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 19 January 2005 - 03:27 PM

že zbrisan. emule pa že mam tongue.gif -sam mam na drugmu računalniku in pol zdej na novm sm mal druzga probala. hvala za nasvete in opozorila wink.gif
  • 0

#9 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 19 January 2005 - 04:00 PM

Jaz sem uporabljala Kazzo in sem potegnila dol en kup praznih filejev. Še vedno pa stavim na WinMX. Filmov ne boš mogla vleči dol (ker ni dober program za to), za glasbo je pa odličen.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#10 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 20 January 2005 - 03:58 PM

živjo!
a lohka daš prosm link za winmx. hvala! čaw
  • 0
*************

#11 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 20 January 2005 - 04:46 PM

http://www.winmx.com/
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#12 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 22 January 2005 - 02:35 PM

Hvala sonchika. zdele grem pa tole sprobat pa da vidmo če je kul biggrin.gif Hvala še enkrata, čaw baw
  • 0
*************

#13 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 22 January 2005 - 02:50 PM

živjo. no zdele sm to sprobala in je hudo ker najde ful velik komadov, samo veš kaj mi ni jasn? ta seznam se zgleda non-stop povečuje in sploh ne neha in potem k gledam ker komad hočem mi seznam non-stop skače dol pa gor in pol morm lovit ta komad, po možnosti ga pol sploh ne vidm več smile.gif ANY ADVICE??? hvala vnaprej, čaw

aha še tole, downloadam en komad in pol ga hočem poslušat in je kr en drug komad. loadala sm beyonce, dubla pa lil kim, piše pa da je beyonce. HALO??? kva je to? smile.gif
  • 0
*************

#14 beybika

beybika

    sramežljivec

  • Člani
  • 62 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:košarka in japci

Posted 22 January 2005 - 03:20 PM

No ja, mislm da bom jst kr ostala pr Kazaa. Sicer winmx najde velik komadaov, sam kaj k jih polovica ali še več ne dela. Od osmih komadov k sm jih hotla loadat se štirje niso loadal do konca, dva se niti nista začela nalagat, en bi se nalagu 2 uri, enga sm pa naložila samo se je izkazal da je to čist drug komad. Žal. Kazaa je kul 8)
  • 0
*************

#15 sonchika

sonchika

    Lučka

  • Moderatorji
  • PipPipPipPipPip
  • 18483 posts
  • Location:Velenje

Posted 22 January 2005 - 03:26 PM

To, da ti jih kar naprej išče drži. Mislim, da moraš nekje definirati, da ti išče, ne vem, 2 minuti. Glede komadov je pa tako. Jaz si dam zloadati več istih komadov naenkrat. In potem ko mi prenese enega, ostale prekinem. In ni problema. Vedno dobim komad.
  • 0
Z ljubeznijo je kakor s pečenko: čim starejši so zobje, tem mlajša mora biti jagnjetina.

#16 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 12 February 2005 - 01:56 PM

a bi mi lahko gdo dal naslov od kkega strežnika za e-mule? k mi piše da so usi strežniki neveljavni ermm.gif cry.gif
  • 0

#17 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 12 February 2005 - 09:27 PM

To mi je full čudn, da ti napiše, da so vsi neveljavni. Men je do zdej že napisal, da je poln strežnik ali da ni dosegljiv, sam to pa res še nisem slišala... Si se probala povezat na razorback2?
  • 0

#18 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 13 February 2005 - 02:00 PM

QUOTE(mishka)
To mi je full čudn, da ti napiše, da so vsi neveljavni. Men je do zdej že napisal, da je poln strežnik ali da ni dosegljiv, sam to pa res še nisem slišala... Si se probala povezat na razorback2?


noup. a bi mi lahko dala naslov? wink.gif
  • 0

#19 Fergie

Fergie

    pametnjakovič

  • Redni člani
  • PipPipPip
  • 2499 posts
  • Location:Ljubljana

Posted 13 February 2005 - 04:37 PM

Ubistvu bi moral bit naštet med ostalimi strežniki, ki so pri emulu. Uredi jih po vrsti (npr. največ uporabnikov al pa datotek) pa bo na prvem mestu, če ne pa vsaj na drugem...
  • 0

#20 JAGODA

JAGODA

    gobezdalo

  • Člani
  • PipPip
  • 580 posts
  • Location:Ljubljana
  • Interests:šport,živali, kuhanje...

Posted 18 February 2005 - 08:39 PM

jst mam pa en kr velik prublem. ne vem kak je to mugoče sam usi strežniki so se mi zbrisali. mislm en tedn nism bla nč gor in zdej nikjer nubenga. a bi mi lahk gdo dal kkšpn naslov srežnikov-k delajo kr jst res ne vem kva nej drgać nrdim cry.gif cry.gif cry.gif cry.gif
  • 0




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users