Jump to content

Photo

Krema / serum za obraz

• Please log in to reply
3083 replies to this topic

#3081 Marmelada

Marmelada

cca 270 kcal/100 g

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 14240 posts

Posted 04 April 2018 - 12:21 PM

Ima katera rozaceo in priporoča kakšno kremo, ki pomaga? Ena kolegica ima težave s tem in išče ustrezno kremo.
  • 0

"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

#3082 Emily

Emily

Izberi si sam

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 10037 posts

Posted 16 May 2018 - 10:28 AM

Rabim malo pomoči :)

Lani sem uporabljala Origins Energy-Boosting gel moisturizer, sploh za čez poletje se je krasno obneslo in sem imela lepo kožo po uporabi. Razmišljam o ponovni nabavi, ampak ker ni ravno med cenejšimi produkti me zanima, če je sestavinsko sploh ok...drugače bi rajši vzela potem tisti Vitamin C serum od Derme (samo prav vitamin C imam tudi od TO trenutno).

Origins-Ginzing-Energy-Boosting-Moisturi

• 0

Yes, it can happen so quickly. Life as we know it can change in a blink of an eye. Unlikely friendships can blossom, important careers can be tossed aside, a long lost hope can be rekindled. Still, we should be grateful for whatever changes life throws at us. Because all too soon, the day will come when there are no changes left.

#3083 _Planet_

_Planet_

human search engine of cudovita.si

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 16925 posts

Posted 16 May 2018 - 11:14 PM

Ima katera rozaceo in priporoča kakšno kremo, ki pomaga? Ena kolegica ima težave s tem in išče ustrezno kremo.

Marmelada, Ancka hvali njihove kreme (za dermatitis sicer), namešajo tudi glede na določeno težavo, če sem prav razumela:
http://skinfairytale.si

Jaz ravno dobila Atopicbalm (dermatitis na koži spodnjega dela nog), bomo videli, kako se bo obnesel, prvi vtisi so dobri.
  • 0
Rape of the mind is a social disorder...

#3084 Ancka Pomarancka

Ancka Pomarancka

Head of cudovita.si g33k squad

• Redni člani
  • PipPipPipPipPip
  • 20159 posts
  • Interests:odfukalka =)

Posted 17 May 2018 - 08:25 AM

S. ima po mojih ugotovitvah dishidrozo na rokah. Testirava eno njihovo kremo. Poročam o uspehih :)
  • 0

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users